Villa Nuri Konaklama

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Ontbijt inbegrepen
  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 98
inclusief belastingen en toeslagen
2 jul - 3 jul

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
9 van 9 kamers weergeven

Standaard kamer, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Luxe kamer, balkon, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 59 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Junior suite, uitzicht op stad

  • Uitzicht op de stad
  • 65 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Familiekamer, uitzicht op stad

  • Uitzicht op de stad
  • 70 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Familiekamer, balkon, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 60 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Deluxe kamer, uitzicht op stad

  • Uitzicht op de stad
  • 45 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Standaard kamer

  • Uitzicht op de tuin
  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Standaard kamer

  • Uitzicht op de tuin
  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Standaard kamer

  • Uitzicht op de tuin
  • 34 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Villa Nuri Konaklama is in het stadscentrum in Antiochië te vinden. Bij Gouverneur Navel-park en Groot Park van Antakya geniet je van het natuurschoon van de omgeving, terwijl Kerk van St. Peter en Archeologisch Museum van Hatay hier twee van de culturele hoogtepunten zijn. Bekijk onze reisgids voor Antiochië
Kaart
Kuzeytepe mahalle 160 cadde Dış kapı no 24, Antakya, 31030

In de buurt

  • Een oude stenen gang met gewelfde plafonds en een centrale doorgang.
    Kerk van Sint-Pieter
    7 min. rijden - 7.4 km
  • Bazaar
    7 min. rijden - 7.8 km
  • Orthodoxe Sint-Pauluskerk
    8 min. rijden - 7.8 km
  • Archeologisch Museum van Hatay
    8 min. rijden - 8.8 km
  • Vakifli Dorp
    8 min. rijden - 8.5 km

Lokaal vervoer

  • Hatay (HTY) - 29 min. rijden

Restaurants

  • Antik Han Döner
    7 min. lopen
  • Kuzeytepe Muhtarın Yeri
    10 min. lopen
  • Kuzeytepe Nuri Restaurant
    10 min. lopen
  • SAYMIN Et Restaurant
    12 min. lopen
  • İlya Garden Cafe & Kır Bahçesi
    10 min. lopen

Over deze accommodatie

Villa Nuri Konaklama

  • Hotel in het zakendistrict
  • Bij Villa Nuri Konaklama zijn er de volgende voorzieningen: een gratis ontbijtbuffet, een gratis boodschappenservice en een gratis, dagelijks ontvangst door de manager. Ga een hapje eten bij de twee plaatselijke restaurants. Gasten kunnen gebruikmaken van voorzieningen zoals een terras en een koffiebar/café en verbinding maken met gratis wifi op de kamer met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximaal 6 toestellen).
  • Daarnaast profiteer je van het volgende:
    • Een seizoensgebonden buitenzwembad
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Een lokale maaltijdbezorgdienst, een portier/piccolo en een lift
    • Gedeelde werkplekken, een waterkoeler en tuinmeubels
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers zijn individueel gemeubileerd, beschikken over faciliteiten zoals 24-uurs roomservice en luxe beddengoed en bieden extraatjes zoals recente films en kussenkeuzemenu's.
  • Overige gemakken in alle kamers zijn onder andere:
    • Kinderstoelen, gratis baby-/kinderbedjes en gratis extra bedden
    • Donzen dekbedden en slaapbanken
    • Badkamers met een regendouche of een bubbelbad plus bidets en haardrogers
    • Smart-televisies van 65 inch met Netflix, Hulu en streamingdiensten
    • (kleding)kasten, aparte zitruimtes en aparte eetruimtes

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximaal 6 toestellen)
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis beveiligd, onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 12.00 uur
  • 2 restaurants
  • Dagelijks gratis welkomstreceptie
  • Een bar/lounge
  • Een koffiebar/café
  • Met zijn tweeën/besloten dineren
  • Middagthee

Dingen om te doen

  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Tv in gemeenschappelijke ruimtes

Gezinsvriendelijk

  • Apart eetgedeelte in de kamer
  • Babybed in de kamer
  • Eettafel
  • Gratis extra bed
  • Kinderstoel
  • Reisbedje
  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Slaapbank in de kamer

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Gemeenschappelijke koelkast
  • Gemeenschappelijke magnetron
  • Waterkoeler

Gastendiensten

  • Gratis boodschappenservice
  • Meertalig personeel
  • Portier
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Stomerij-/wasserijservice
  • Turndownservice

Zakelijke diensten

  • Flexwerkplekken

Buiten

  • Terras
  • Tuin
  • Tuinmeubels

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • 3 treden naar de ingang
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Helling bij de hoofdingang
  • Hoogpolig tapijt in de kamer
  • Informatieborden in braille of reliëfletters
  • Lift
  • Luisterhulpmiddelen
  • Luisterhulpmiddelen in vergaderruimtes
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Tapijt in de kamer
  • Tegelvloer in de kamer
  • Visuele alarmen in de gangen
  • Zwembad met helling aanwezig

Meer

  • Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
  • Gemeenschappelijke woonkamer

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Donzen dekbed
  • Gratis babybed
  • Gratis extra bed
  • Kussenkeuzemenu
  • Luxe beddengoed
  • Slaapbank

Badkamer

  • Bad of douche
  • Bidet
  • Bubbelbad of regendouche
  • Buitendouche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Privébadkamer
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Filmpremières
  • Hulu
  • Netflix
  • Smart-tv van 65 inch met premium digitale zenders
  • Streamingsdiensten

Eten en drinken

  • 24-uurs roomservice
  • Apart eetgedeelte
  • Broodrooster
  • Eettafel
  • Elektrische waterkoker
  • Espressoapparaat
  • Gratis gevulde minibar
  • Gratis mineraalwater
  • IJsmachine
  • Keukenpapier
  • Koffiemolen
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kruiden
  • Maaltijdbezorging
  • Oven met roosterfunctie
  • Rijstkoker

Meer

  • Aangrenzende kamers beschikbaar
  • Airconditioning
  • Aparte zitruimte
  • Elektrische adapters
  • Individueel ingericht
  • Individuele aankleding
  • Laptopvriendelijke werkplek
  • Milieuvriendelijk schoonmaakmiddelen
  • Printer
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 14.00 uur; inchecken is mogelijk tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies en informatie over het ophalen van de sleutel. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen, sleutel ophalen

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn gratis extra bedden.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 31-75
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 juni t/m 31 oktober
Het zwembad is toegankelijk van 07.00 uur tot 19.00 uur.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

Veelgestelde vragen

Is Villa Nuri Konaklama voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is geopend van 07.00 uur tot 19.00 uur.

Hoeveel kost een verblijf bij Villa Nuri Konaklama?

Vandaag, 29 jun. 2026, kost een verblijf bij Villa Nuri Konaklama van één nacht voor twee volwassenen op 2 jul. 2026 min. € 98, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Villa Nuri Konaklama?

Nee, alleen assistentiedieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Wat kost het om bij Villa Nuri Konaklama te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Villa Nuri Konaklama?

Je kunt inchecken vanaf: 14.00 uur; je kunt inchecken tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Nuri Konaklama uitchecken?

Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Waar ligt Villa Nuri Konaklama?

Dit hotel ligt in het centrum van Antiochië, binnen 10 km afstand van Gouverneur Navel-park, Kerk van Sint-Pieter en Andere Gebedshuizen. Ook Orthodoxe Sint-Pauluskerk en Meclis Cultuur- en Kunstcentrum liggen binnen 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Villa Nuri Konaklama

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Voorzieningen

10

Personeel en service

10

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 5 beoordelingen

Beoordelingen