Super 8 by Wyndham Appleton

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

6,8 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Ontbijt inbegrepen
  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Sportschool
  • Zakelijke services
De huidige prijs is € 68
inclusief belastingen en toeslagen
4 okt - 5 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
7 van 7 kamers weergeven

Upgraded, Standaard kamer, 1 kingsize bed

  • 26 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Upgraded, Standard Room, 1 King Bed

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Standard Room, 1 Queen Bed, Accessible

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Standard Room, 1 King Bed

  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed

Standaard kamer, 1 queensize bed, toegankelijk voor mindervaliden

  • 22 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Standaard kamer, 1 kingsize bed

  • 21 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed

Standaard kamer, 2 queensize bedden

  • 26 m²
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Je vindt Super 8 by Wyndham Appleton in Appleton. Fox River Mall is een bezoekje waard als je graag wilt gaan winkelen. Bezoek je graag populaire attracties in de omgeving? Maak dan een uitstapje naar Fox Performing Arts Center en Gardens of the Fox Cities. Ook een bezoek aan Fox Valley Technical College en Hearthstone Historic House Museum is sterk aanbevolen.Bekijk onze reisgids voor Appleton
Meer motels in Appleton
Kaart
3624 W College Ave, Hwy 41 & 125 (College Avenue), Appleton, WI, 54914

In de buurt

  • Fox River Mall
    1 min. rijden - 1.5 km
  • Fox River antiekcentrum
    2 min. rijden - 2.9 km
  • Fox Valley Technical College
    2 min. rijden - 2.6 km
  • Fox Performing Arts Center
    7 min. rijden - 4.7 km
  • Lawrence University
    8 min. rijden - 5.1 km

Lokaal vervoer

  • Appleton, WI (ATW-Appleton Intl.) - 4 min. rijden

Restaurants

  • Chick-fil-A
    3 min. lopen
  • McDonald's
    5 min. lopen
  • Northwoods Cafe
    3 min. rijden
  • Tanners Grill And Bar
    12 min. lopen
  • Fox River Brewery and Restaurant
    3 min. rijden

Over deze accommodatie

Super 8 by Wyndham Appleton

  • Motel in de buurt van Fox River Mall
  • Super 8 by Wyndham Appleton bevindt zich in de buurt van Fox Valley Technical College en Hearthstone Historic House Museum en biedt extraatjes zoals een gratis ontbijt voor onderweg, wasvoorzieningen en een fitnesscentrum. Blijf verbonden met gratis wifi op de kamer.
  • Andere voordelen zijn o.a.:
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Parkeerplaatsen voor campers, bussen en vrachtwagens, een waterkoeler en een computerstation
    • Een rookvrije accommodatie, een automaat en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
    • Uit de gastbeoordelingen blijkt dat gasten niets dan lof hebben voor het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle 81 gastenkamers bieden voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning en beschikken daarnaast over faciliteiten zoals gratis wifi.
  • Extra voorzieningen zijn o.a.:
    • Badkamers met bad-/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
    • Flatscreentelevisies van 32 inch met premium tv-zenders
    • Mini-koelkasten, magnetrons en koffiezetapparaten/waterkokers

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Parkeerplekken voor campers/bussen/vrachtwagens ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Gratis afhaalontbijt beschikbaar dagelijks van 06.00 uur tot 09.00 uur

Dingen om te doen

  • Sportschool
  • Tv in gemeenschappelijke ruimtes

Gezinsvriendelijk

  • Extra bed (toeslag)
  • Magnetron op de kamer
  • Minikoelkast
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Automaat
  • Gemeenschappelijke magnetron
  • Wasserij
  • Waterkoeler

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice op verzoek

Zakelijke diensten

  • Computerstation

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)

Meer

  • 1 gebouw
  • 2 etages
  • Roken is niet toegestaan

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Extra bed (toeslag)
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Bad/douchecombinatie
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 32 inch met premium kabelzenders

Eten en drinken

  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Magnetron
  • Minikoelkast

Meer

  • Aangrenzende kamers beschikbaar
  • Airconditioning
  • Bureau
  • Gratis lokale gesprekken
  • Laptopvriendelijke werkplek
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Telefoon
  • Vliegenramen

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 15.00 uur; inchecken is mogelijk tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: USD 25.00
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Speciale incheckinstructies

Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn extra bedden beschikbaar tegen USD 10.0 per verblijf.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

American ExpressDiscoverMastercardVisa

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Borgsom: USD 100 per accommodatie, per verblijf

We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Optionele extra's

  • Toeslag voor vroeg inchecken: USD 25.00 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Toeslag voor extra bed: USD 10.0 per verblijf

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bij deze accommodatie worden geen alcoholische dranken geserveerd.
Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk)

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Super 8 by Wyndham Appleton?

Nee, alleen assistentiedieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij Super 8 by Wyndham Appleton?

Vandaag, 22 sep. 2026, kost een verblijf bij Super 8 by Wyndham Appleton van één nacht voor twee volwassenen op 4 okt. 2026 min. € 68, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij Super 8 by Wyndham Appleton te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Super 8 by Wyndham Appleton?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: op elk moment. Vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid) is mogelijk tegen een toeslag van USD 25.00.

Tot hoe laat kan ik bij Super 8 by Wyndham Appleton uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Super 8 by Wyndham Appleton?

Dit motel in Appleton ligt binnen 2 km afstand van Fox River Mall en Fox Valley Technical College. Ook Fox Performing Arts Center en Hearthstone Historic House Museum liggen binnen 5 km afstand.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.

Beoordelingen

Beoordelingen over Super 8 by Wyndham Appleton

6,8

6,6

Netheid

8,4

Locatie

7,6

Personeel en service

6,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 234 van 1004 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 280 van 1004 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 206 van 1004 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 152 van 1004 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 132 van 1004 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
I forgot to check reviews before booking here, but my daughter and I woke up to bed bug bites. Very disappointed that a place I'm paying for does not give a damn about their guests. Never going there again. I'd rather pay more to get a better stay. Very disappointed.
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great gor boat parking
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid
The rooms are worn, which is forgivable. However, my sheets were yellowed with sweat stains, which was unpleasant and would earn a lower rating anywhere else but a Super 8. At least they don't pretend to be a 5 star hotel.
3 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Are room the dresser was dusty same by the microwave other wise we had a awesome stay and we will come again
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Personeel en service
Needs some updates
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid
Room was comfortable, sink was cracked as well as tiles in bathroom. Breakfast was average. Price was right.
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room smelled and was very humid. Showerhead in bathroom did not operate. It was handicappe only. That is not what I reserved. Rooms need to be renovated. In fact, the entire hotel needs renovations.
3 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Not used
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Okay hotel
7 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
Continental breakfast isn’t much. Waffle or bagel. Cereal, Milk, coffee. No elevator!!!
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast was nothing, only bread, waffles and milk. Nothing like the online pictures.
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was very friendly and helpful
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Negatief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Parking was good ,staff ok,room no towels and parts of room not cleaned ,air conditioner it was winter , need a better breakfast
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel smelled musty or moldy and there was damage in several places on the walls of my room. I had pre- paid for 2 nights but for home after one night due to condition of the hotel
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room I was assigned smelled awful. When I look up at the ceiling, I saw a smoke detector that had been wrapped in wet paper towels, that then dried into an egg carton-like form, rending the life-safety device completely useless. At the front desk, I was offered another room. I declined. An organization that gives me a room in such terrible and obviously non-code compliant state immediately loses all trust for me. In my professional experience, this kind of neglect points to systematic management problems. There's no way I can trust that another room in the same property is going to be life safety code compliant. I asked for my credit card charges to be reversed. I was told it was a non-refundable reservation. I said I'd disputed the charges late, but I was not staying there under any circumstances. That grievance will be filed next.
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This should not be available on Expedia. Do not recommend. Rooms havent been cleaned, stains on the wall and bedding.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Horrible place! So run down and disgusting. We ended up driving home because it was so bad and no other hotels available. I will be calling the health department! There was blood on the walls, carpet, and curtains!
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid
Very attentive and courteous staff.
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place.
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good place to stay. Friendly people.
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The first room we were sent to had an unmade bed and hair in the shower. The second room also had black hair on the white sheets. My daughter and I both have blonde hair. The police were called for a domestic dispute and the language barrier was difficult to deal with.
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bugs imand drug needle in The bedroom
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was a nice place to stay at. My boyfriend and myself enjoyed ourselves and would stay there again if in the Appleton area.
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Great hotel for a good price!

The hotel was very good, everyone was friendly and the room was clean.
1 nacht verbleven in juli 2024