Pousada Bem-Te-Vi

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Wasvoorzieningen

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
10 van 10 kamers weergeven

Deluxe tweepersoonskamer, balkon, uitzicht op stad

  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Tweepersoonskamer, patio, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Tweepersoonskamer, balkon, uitzicht op binnenplaats

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Klassieke vierpersoonskamer, patio, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden

Klassieke driepersoonskamer, balkon, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 Twijfelaar

Vierpersoonskamer, patio, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden

Comfort vierpersoonskamer, patio, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 twijfelaars en 1 tweepersoonsbed

Comfort driepersoonskamer, patio, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 Twijfelaar en 1 queensize bed

Klassieke driepersoonskamer, uitzicht op stad

  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 Twijfelaar en 1 tweepersoonsbed

Huis, balkon, uitzicht op binnenplaats

  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 8
  • 2 queensize bedden, 4 twijfelaars en 1 eenpersoons slaapbank
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Kaart
Rua Gonçalves Panza 298, Aracaju, SE, 49000-215

Restaurants

  • Bar do Paulista
  • Bar da Mirian
  • Caju de Ouro Bar
  • Sollo Restaurante
  • Recanto do Baiano

Over deze accommodatie

Pousada Bem-Te-Vi

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Pousada Bem-Te-Vi biedt onder meer voorzieningen zoals wasvoorzieningen aan. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi op de kamer.
  • Bovendien profiteer je van voordelen zoals:
    • Een buitenzwembad
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Tuinmeubels en een rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers van Pousada Bem-Te-Vi zijn voorzien van faciliteiten zoals gratis wifi.
  • Andere voorzieningen zijn onder andere:
  • Steunstangen bij het toilet, rolstoeltoegankelijke wastafels en verhoogde toiletten

Veelgestelde vragen

Is Pousada Bem-Te-Vi voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is geopend van 08.00 uur tot 22.00 uur.

Zijn huisdieren welkom bij Pousada Bem-Te-Vi?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Pousada Bem-Te-Vi te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Pousada Bem-Te-Vi?

Je kunt inchecken vanaf: 14.00 uur; je kunt inchecken tot: 20.00 uur. Tegen een toeslag kun je tussen 21.00 uur en 13.30 uur laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Pousada Bem-Te-Vi uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.