Particuliere eigenaar

Hotel Rural Quinta de Novais

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Ontbijt inbegrepen
  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Zakelijke services
De huidige prijs is € 72
inclusief belastingen en toeslagen
11 sep - 12 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Eenpersoonskamer

  • Uitzicht op de tuin
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Standaard tweepersoonskamer

8,2 van 10
Zeer goed
(12 beoordelingen)
  • Uitzicht op de tuin
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Je kunt Hotel Rural Quinta de Novais in een landelijke omgeving vinden in de buurt van pretparken in Arouca. Rivier Duero en Casa das Pedras Parideiras zijn een goed voorbeeld van het natuurschoon van de omgeving en wat andere attracties in het gebied zijn bijvoorbeeld Centrum voor Kunsten en Voorstellingen en Kunstcentrum van São João da Madeira. Activiteiten als deelnemen aan een ecotour, wandel- en fietsroutes afleggen en rotsklimmen geven een goed beeld van wat de omgeving te bieden heeft. Bekijk onze reisgids voor Arouca
Kaart
Novais - Santa Eulália, Arouca, Aveiro, 4540-540

In de buurt

  • Een houten looppad dat door een bebost gebied slingert, met een bord waarop staat
    Passadiços do Paiva
    26 min. rijden - 21.8 km
  • Museum van Heilige Kunst van Arouca
    5 min. rijden - 4.8 km
  • Klooster Arouca
    5 min. rijden - 5.5 km
  • Estádio Municipal de Arouca
    6 min. rijden - 4.4 km
  • Casa das Pedras Parideiras
    25 min. rijden - 22.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Trancoso - 44 min. rijden
  • Viseu (VSE) - 92 min. rijden

Restaurants

  • Hotel S. Pedro - Restaurante
    5 min. rijden
  • Alto da Estrada
    4 min. rijden
  • Café Arouquense
    5 min. rijden
  • Tasquinho Do Parque
    5 min. rijden
  • Royal Kebab E Pizza
    5 min. rijden

Over deze accommodatie

Hotel Rural Quinta de Novais

  • Hotel in een landelijke omgeving
  • Met voorzieningen zoals een gratis ontbijtbuffet, een gratis, dagelijks ontvangst door de manager en een tuin kom je niets tekort bij Hotel Rural Quinta de Novais. Avontuurlijke reizigers hoeven zich bij dit hotel niet te vervelen met activiteiten zoals wandelen/fietsen. Blijf verbonden dankzij gratis wifi op de kamer en profiteer van voorzieningen zoals een conferentieruimte en een restaurant.
  • Daarnaast profiteer je van het volgende:
    • Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Hulp bij uitstapjes/tickets, een rookvrije accommodatie en vergaderruimtes
    • Een bagageopslagruimte en koffie/thee in de lobby
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers van Hotel Rural Quinta de Novais bieden extraatjes zoals gemeubileerde balkons en laptopwerkplekken en beschikken bovendien over faciliteiten zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
  • Overige voorzieningen zijn o.a.:
    • Kinderstoelen en babyreisbedjes
    • Privétuinen en (kleding)kasten
    • Flatscreentelevisies met kabelzenders
    • Verwarming, dagelijkse schoonmaakservice en bureaus

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis beveiligd, onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 08.30 uur tot 10.30 uur
  • Dagelijks gratis welkomstreceptie
  • Een restaurant
  • Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes

Dingen om te doen

  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Wandel- en fietsroutes

Gezinsvriendelijk

  • Geluiddichte kamers
  • Kinderstoel
  • Reisbedje
  • Seizoensgebonden buitenzwembad

Voorzieningen

  • Bagageopslag
  • Receptie met beperkte openingstijden

Gastendiensten

  • Hulp met excursies en tickets
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Zakelijke diensten

  • 60 vierkante meter aan conferentieruimte
  • Vergaderruimte

Buiten

  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Tuin

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Meer

  • Roken is niet toegestaan

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Bad
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Flatscreen-tv met kabelzenders

Meer

  • Bureau
  • Geluiddichte kamers
  • Laptopvriendelijke werkplek
  • Telefoon
  • Toegang via buitengalerij
  • Verwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 15.00 uur; inchecken is mogelijk tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks tussen 08.00 uur en 22.00 uur geopend.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn extra bedden beschikbaar tegen EUR 30.0 per nacht.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor extra bed: EUR 30.0 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 1658

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot oktober.

Veelgestelde vragen

Is Hotel Rural Quinta de Novais voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Rural Quinta de Novais?

Vandaag, 26 aug. 2026, kost een verblijf bij Hotel Rural Quinta de Novais van één nacht voor twee volwassenen op 11 sep. 2026 min. € 72, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Hotel Rural Quinta de Novais?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Hotel Rural Quinta de Novais te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Hotel Rural Quinta de Novais?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: 22.00 uur. Op beperkte tijden kun je laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel Rural Quinta de Novais uitchecken?

Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Waar ligt Hotel Rural Quinta de Novais?

Dit hotel ligt in een landelijke omgeving, binnen 5 km afstand van Estádio Municipal de Arouca, Museum van Heilige Kunst van Arouca en Klooster Arouca. Ook Schommel van Lagoa do Fojo en 516 Arouca Hangbrug liggen binnen 20 km afstand.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.