Gehele woning

Cozy converted millking barn in the weald of Kent, 50mins from Central London

Fotogalerie voor Cozy converted millking barn in the weald of Kent, 50mins from Central London

Een gezellige woonkamer met een hoge plafond en zichtbare houten balken, met een zwarte leren bank en een vintage koffer als salontafel.
Een close-up van het gezicht van een koe, zichtbaar door hoog groen gras.
Een ruime woonkamer met een hoge plafond en zichtbare houten balken, een zwarte leren bank, een houten salontafel en een groot raam.
Een slaapkamer met een wit bed, twee nachtkastjes met lampen, een houten vloer en een raam aan de rechter muur.
Een omheind buitengebied met een gazon, een zwart gebouw en een rieten bank.

Gehele woning

2 slaapkamers1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger
  • Huisdiervriendelijk
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Cozy converted millking barn in the weald of Kent, 50mins from Central London

  • A beautiful old milking barn in the heart of the Kent countryside. Ideal for family or friends to come together for a relaxing break.

    There is ample secure parking on the farm yard, and oodles of outdoor space you are welcome to explore.

    Nestled between the farm stables and the yard there are fantastic opportunities to interact with the animals (including; horses, goats, geese, ducks, pigs and chickens). There is also a large fishing pond well stocked with carp and trout.

    The Milkhouse itself can comfortably accommodate six in its two double bedrooms.

    We hope that our guests have the chance to explore nature as much as possible while they are with us. However, there is a log burner, 75inch SmartTV, and speaker system if inclement weather or tired feet keep you inside for the day.

    There is also room for horsebox parking, and the potential for short term liveries are also available on request.

    Due to strict regulatory requirements the hot tub is emptied, cleaned, re-filled, re-heated, and re-charged with chemicals for every new group of guests. The water is then tested and chemicals re-balanced on a daily basis. As such
    access to the hot tub is an additional charge of £120 for a weekend stay (up to 3 nights), for longer stays there is an additional £10/day for everyday you would like to use the hot-tub

    In order to have time to setup the hot-tub the fee needs to be paid a minimum of 3days before check-in .

    When booking, if you would like to use the hot-tub, please send us a message with your email address and we can send an invoice with payment information.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Bubbelbad

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Magnetron
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bad of douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Open haard
  • Woonkamer

Entertainment

  • Smart-tv
  • Spellen
  • Stereo-installatie

Buiten

  • Barbecue
  • Patio
  • Tuin
  • Tuinmeubels
  • Vuurplaats

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • 3 huisdieren in totaal

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie
  • Opmerking van de eigenaar:

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Op het platteland

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Ledverlichting op bepaalde plaatsen
  • Ramen met dubbelglas
  • Tuin

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 20

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

No feeding the horses unless specifically instructed (some are on strict diets), the goat is fine she will eat anything...
but if you do feed her prepared to be pestered for food for the rest of the day! Children must be supervised at all times while on the property.
No smoking inside, Smoking outside is allowed but ALL butts must go into ash trays provided.

Huisdieren

Huisdieren toegestaan
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend
3 in totaal

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan
No smoking allowed at this property

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegestaan. 
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit vakantiehuis is in een landelijke omgeving in Ashford te vinden. Wil je hier graag van de culturele hoogtepunten genieten? Dan zijn Ashford Museum en Tenterden Museum echt een bezoek waard. Een aantal andere attracties in de omgeving vind je bij Great Chart Golf and Leisure en The Reindeer Centre. Battlezone en Imagine Play Centre zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Ashford (Kent)
Meer vakantiehuizen in Ashford
Kaart
Great Chart, England

In de buurt

  • Great Chart Golf and Leisure
    2 min. rijden - 2.7 km
  • The Reindeer Centre
    3 min. rijden - 3.9 km
  • Godinton House and Gardens
    4 min. rijden - 4.9 km
  • St. Margaret Church
    5 min. rijden - 6.6 km
  • Ashford Designer Outlet
    9 min. rijden - 9.9 km

Lokaal vervoer

  • Ashford Charing Station - 10 min. rijden
  • London (SEN-Southend) - 103 min. rijden

Restaurants

  • Rocky's Cafe
    6 min. rijden
  • Singleton Barn
    3 min. rijden
  • Hortons Drink & Dine
    7 min. rijden
  • Jasmine Chinese Take Away
    5 min. rijden
  • Pig & Sty
    5 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Cozy converted millking barn in the weald of Kent, 50mins from Central London?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximaal 3 in totaal).

Wat kost het om bij Cozy converted millking barn in the weald of Kent, 50mins from Central London te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Cozy converted millking barn in the weald of Kent, 50mins from Central London?

Je kunt vanaf 15.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Cozy converted millking barn in the weald of Kent, 50mins from Central London uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Cozy converted millking barn in the weald of Kent, 50mins from Central London?

Dit vakantiehuis ligt in een landelijke omgeving, binnen 5 km afstand van Great Chart Golf and Leisure, The Reindeer Centre en Godinton House and Gardens. St. Margaret Church ligt op 4,2 km.

Beoordelingen over Cozy converted millking barn in the weald of Kent, 50mins from Central London