Béarn huis met grote kelder en toegang tot de tuin van 400 m². Boven: 5 slaapkamers en 2 badkamers, een grote woonkamer met open haard en 1 keuken. Ideaal voor een vakantie in de stam.
5 slaapkamers: 1 bed 140 met badkamer - 1 Bed in 140 - 2 bedden in 90 geknipt met douche - 1 bed 90 cm en 1 bed in 140 en 1 bed 120. Dekens en kussens aanwezig. Oppervlakte: 200 m² - Capaciteit: 9/10 mensen - Aantal kamers: 6 - Verwarming: elektrische - Houtkachel - Sanitair: 2 badkamers met toilet en een badkamer - Föhn. 1 WC op de begane grond. Voorzieningen House: ingerichte keuken met fornuis 3 gas en 1 elektrische, koelkast met vriezer, oven, magnetron, vaatwasser, koffiezetapparaat en Senseo, broodrooster, waterkoker - Was- machine - Raclette - sapcentrifuge - blender - elektrische Wok. Television. Voorzieningen buitenshuis: Omheind 400 m² - elektrische plancha - Grote garage met ski kluisjes en wasserij parkeerplaatsen voor de deur van het appartement. Diensten: Wood geleverd - Schoonmaak: € 150 - Crib.
Laruns Village tradities die zich uitstrekt tot de Spaanse grens en is voorzien van prachtige natuurlijke bewaard sites in de Pyreneeën National Park. Kapitaal kaas Ossau, Val d'Ossau liederen en dansen bestendigen de tradities van dit prachtige pittoreske dorpje.
Eaux-Bonnes: van berg kuuroord. Het spa-centrum van de laatste generatie met zijn 'Bubble' zorgt ervoor dat u een ontspannen en ed.
Sommige plekken in de buurt
- Artouste-Frabrège: Kleine plaats in grote troeven, met uitzicht op de Pic du Midi d'Ossau. familiale sfeer in de buurt van de Spaanse grens. In de zomer genieten van het treintje de hoogste in Europa op 2000 m boven de zeespiegel in een panoramisch uitzicht adembenemend. Meren en bergbeken, in het hart van het Nationaal Park, wilde dieren en veeteelt. In de winter zal het skigebied u dezelfde sensaties die een groot resort: freeride, snowpark, kind park, sneeuwschoenwandelen
- Gourette skigebied en de belangrijkste gebied om te wandelen en zomeractiviteiten.
- Col de l'Aubisque: mythische top van de Tour de France, die culmineert op 1709 m boven de zeespiegel.
- de Hot Springs Het dorp ligt aan de rand van de Ossau, Laruns stroomopwaarts, bij de ingang van de kloof van Hourat. De Hot Springs is gescheiden van het kuuroord van Eaux-Bonnes door het Massif Gourzy. Het dorp gehuisvest het kantoor van de Franse douane tot de opening van de grens met Spanje.
- Pau - geboorteplaats van Henri IV: het historische centrum, zoals het kasteel
- Oloron Sainte Marie kathedraal geclassificeerd door de UNESCO als World Heritage Site, het historische centrum Heilig Kruis en produceert traditionele baret.
- Baskenland op slechts 2 uur rijden, waar u de Pyreneeën zult ontdekken in de nieuwe facetten.