Aparthotel·Particuliere eigenaar

Trilogia Suites

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 130
inclusief belastingen en toeslagen
15 aug - 16 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Deluxe studio, balkon, uitzicht op stad

  • Uitzicht op de stad
  • 28 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Deluxe studio suite, balkon, uitzicht op stad

  • Uitzicht op de stad
  • 23 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Deluxe appartement, balkon, uitzicht op stad

  • Uitzicht op de stad
  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Trilogia Suites is gelegen in de wijk Stadscentrum in Athene. De accommodatie heeft een gunstige ligging vlak bij een metrostation. Als je graag iets actiefs gaat doen, breng dan een bezoek aan Jachthaven van Alimos en Port of Piraeus. Ben je liever in de winkelstraten te vinden? Dan kun je je hart bij Ermou Street en Vlooienmarkt van Monastiraki ophalen. Als je tijdens je bezoek wel zin hebt in een evenement of wedstrijd, kun je bij Panathenaic-stadion terecht. Of overweeg anders een avondje uit bij Wyndham Grand Athens. Maak van de gelegenheid gebruik om de activiteiten in de omgeving te ontdekken, zoals wijntours. Bekijk onze reisgids voor Athene
Meer aparthotels in Athene
Kaart
96 Solonos, 5, Athina, Attica, 106 79

In de buurt

  • Stadsgezicht met een opvallende heuvel waarop een standbeeld staat, omgeven door dichte bebouwing.
    Lycabettus-berg
    7 min. lopen - 0.6 km
  • Een klassiek gebouw met kolommen en beelden, verlicht in de nacht.
    Nationaal Archeologisch Museum
    8 min. lopen - 0.8 km
  • Stadsbeeld met een opvallend rotonde, historische gebouwen en een vergezicht op een heuvel met ruïnes.
    Omonoia-plein
    8 min. lopen - 0.8 km
  • Een klassiek gebouw met kolommen en een vlag.
    Syntagma-plein
    10 min. lopen - 0.9 km
  • Een levendig plein met historische gebouwen, een opvallende kerk en een uitzicht op een versterkte heuvel in de verte.
    Ermou Street
    12 min. lopen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Moschato Tavros Rouf - 4 min. rijden
  • Station Panepistimio - 4 min. lopen
  • Athene (ATH-Eleftherios Venizelos) - 38 min. rijden

Restaurants

  • Coffee Island
    1 min. lopen
  • Προδόρπιον
    2 min. lopen
  • Καλό Ψημένο
    1 min. lopen
  • Fine Mess Smokehouse
    3 min. lopen
  • Κόκκοι Καφέ
    3 min. lopen

Over deze accommodatie

Trilogia Suites

  • Aparthotel met een chique stijl in de buurt van Syntagma-plein, waarvan de kamers zijn gerenoveerd in 2026
  • Faciliteiten zoals een terras en een ligging in de buurt van Acropolis en Parthenon maken van Trilogia Suites de ideale bestemming. Blijf verbonden met gratis wifi op de kamer.
  • Bovendien profiteer je van voordelen zoals:
    • Vervoer van en naar de luchthaven (toeslag), conciërgeservices en een bagageopslagruimte
    • Tuinmeubels
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers van Trilogia Suites beschikken over gemakken zoals (laptop)kluisjes en laptopwerkplekken en bieden bovendien extraatjes zoals airconditioning en aparte eetruimtes.
  • Andere gemakken in alle kamers zijn onder andere:
    • Bidets, gratis toiletartikelen en haardrogers
    • Smart-televisies van 42 inch met satellietzenders
    • (kleding)kasten, balkons en aparte eetruimtes

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 15 per dag)
  • 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)

Eten en drinken

  • Broodrooster
  • Keukenpapier
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Magnetron
  • Schoonmaakartikelen

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Hypoallergeen beddengoed

Badkamer

  • Badjassen
  • Bidet
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel
  • Vliegenramen

Entertainment

  • Smart-tv van 42 inch met satellietzenders

Buiten

  • Balkon
  • Terras
  • Tuinmeubels

Werkplekken

  • Laptopvriendelijke werkplek

Klimaatregeling

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Dun tapijt in de kamer
  • Geen lift
  • Hardhouten vloer in de kamer
  • Tegelvloer in de kamer
  • Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)

Diensten en faciliteiten

  • (Laptop)kluis
  • Bagageopslag
  • Conciërgeservices
  • Huishoudservice (eenmaal per verblijf)
  • Lokale kaarten
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Virtuele receptie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een metrostation
  • Dicht bij een ziekenhuis
  • In een historische wijk
  • In het stadscentrum

Dingen om te doen

  • Rondleidingen bij wijnmakerijen in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 3 units
  • 5 etages
  • Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
  • Gebouwd in 1980
  • Geluiddichte muren
  • Gerenoveerd - juli 2026

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 15.00 uur; inchecken is mogelijk tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Neem minstens 48 uur voor aankomst contact op met de accommodatie om de ophaalservice te regelen. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies en een toegangscode. De eigenaar staat op je te wachten.
Neem minstens 48 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Voor assistentie kun je gebruikmaken van een virtuele receptiebalie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Toegangscode, de eigenaar staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen van 3 en jonger zijn niet toegestaan bij deze accommodatie. Alle gasten ouder dan 3 zijn welkom.
Er zijn geen extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 50 per voertuig (enkele reis, passagierscapaciteit: 4)
  • Toeslag voor parkeren in de buurt: EUR 15 per dag (op 30 meter afstand)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 00003116670, 00003116659, 00003116601

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Kinderen t/m 3 jaar worden in deze accommodatie niet toegelaten.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Trilogia Suites?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Hoeveel kost een verblijf bij Trilogia Suites?

Vandaag, 2 aug. 2026, kost een verblijf bij Trilogia Suites van één nacht voor twee volwassenen op 15 aug. 2026 min. € 130, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Trilogia Suites?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Trilogia Suites uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Biedt Trilogia Suites een shuttleservice naar de luchthaven aan?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 50 per voertuig.

Waar ligt Trilogia Suites?

Dit aparthotel ligt in Stadscentrum, binnen 15 minuten lopen van Academie van Athene, Syntagma-plein en Ermou Street. Ook Vlooienmarkt van Monastiraki en Tempel van de Olympische Zeus liggen binnen 2 km afstand. Station Panepistimio ligt op maar 4 minuten lopen en naar Station Omonoia is het 10 minuten lopen.