Galerie Hotel Bad Reichenhall

Accommodatieklasse: 4

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Restaurant
  • Ontbijt beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Bar
  • Wasvoorzieningen
De huidige prijs is € 124
inclusief belastingen en toeslagen
10 sep - 11 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Comfort tweepersoonskamer

9,0 van 10
Fantastisch
(2 beoordelingen)
  • Uitzicht op de bergen
  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Familiekamer

9,0 van 10
Fantastisch
(2 beoordelingen)
  • Uitzicht op de bergen
  • 28 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Comfort eenpersoonskamer

8,8 van 10
Voortreffelijk
(5 beoordelingen)
  • Uitzicht op de bergen
  • 15 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Eenpersoonskamer

  • Uitzicht op het park
  • Max. aantal: 1
  • 1 Twijfelaar
  • Gratis wifi

Premium tweepersoonskamer (mit Balkon)

8,8 van 10
Voortreffelijk
(5 beoordelingen)
  • Uitzicht op het park
  • 24 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Premium tweepersoonskamer

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • Uitzicht op de bergen
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Familie suite

  • Uitzicht op de bergen
  • 74 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 8
  • 2 kingsize bedden, 2 eenpersoons slaapbanken en 1 queensize slaapbank
  • Gratis wifi

Deluxe tweepersoonskamer

  • Uitzicht op het park
  • 19 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Galerie Hotel Bad Reichenhall bevindt zich zowel in het stadscentrum als aan de promenade in Bad Reichenhall. Culturele hoogtepunten die je hier kunt bezoeken zijn onder andere Geboortehuis van Mozart (Mozarts Geburtshaus) en Salzburgarena. Een aantal andere bijzondere bezienswaardigheden zijn Festung Hohensalzburg en Mirabell Paleis. Ook een bezoek aan Hangar-7 en Salzburgse Kerstmarkt is sterk aanbevolen.Raften is een geweldige manier om te genieten van het water in de omgeving. Je kunt ook kiezen voor een avontuurlijke activiteit in de buurt, zoals deelnemen aan een ecotour, de grotten verkennen of bergklimmen. Bekijk onze reisgids voor Bad Reichenhall
Kaart
Mackstrasse 2, Bad Reichenhall, BY, 83435

In de buurt

  • Een natte gang met een spiegelende vloer, een metalen leuning, en een persoon in een roze jurk die loopt.
    Koninklijke Kurgarten
    1 min. lopen - 0.1 km
  • Rupertus Thermal Bath
    9 min. lopen - 0.8 km
  • Old Salt Works
    13 min. lopen - 1.1 km
  • Labyrint
    14 min. lopen - 1.2 km
  • Predigtstuhl-kabelbaan
    4 min. rijden - 2.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Bad Reichenhall - 6 min. lopen
  • Salzburg (SZG-W.A. Mozart) - 19 min. rijden

Restaurants

  • Bürgerbräu
    12 min. lopen
  • Riardo's
    6 min. lopen
  • Juhasz Tagesbar
    8 min. lopen
  • Niso Döner
    3 min. lopen
  • Tucha Restaurant
    11 min. lopen

Over deze accommodatie

Galerie Hotel Bad Reichenhall

  • Hotel met een chique stijl in de buurt van Hangar-7
  • Bij Galerie Hotel Bad Reichenhall kun je uitkijken naar faciliteiten zoals een terras, een kunstgalerie ter plaatse en een winkelcentrum ter plaatse. Avontuurlijke reizigers kunnen bij dit hotel kiezen voor activiteiten zoals wandelen/fietsen, sneeuwschoenwandelen en rotsklimmen. Blijf verbonden dankzij gratis wifi op de kamer en profiteer van voorzieningen zoals een tuin en stomerij-/wasservices.
  • Tijdens je verblijf profiteer je bovendien van het volgende:
    • Een ontbijtbuffet (tegen een toeslag), fietsverhuur en parkeerplaatsen (toeslag)
    • Een snelle uitcheckservice, een snelle incheckservice en koffie/thee in de lobby
    • Een bankethal, meertalig personeel en gratis kranten
    • Uit gastenbeoordelingen blijkt dat gasten zeer lovend zijn over het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers van Galerie Hotel Bad Reichenhall zijn voorzien van leuke extraatjes zoals luxe beddengoed en kussenkeuzemenu's en beschikken daarnaast over faciliteiten zoals gratis wifi en laptopwerkplekken.
  • Andere gemakken in alle kamers zijn onder andere:
    • Hypoallergeen beddengoed, Select Comfort-bedden en donzen dekbedden
    • Badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
    • Lcd-televisies van 42 inch met premium tv-zenders
    • (kleding)kasten, mini-koelkasten en waterkokers

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Onoverdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 12 per nacht; inclusief in- en uitrijden)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: EUR 17,90 voor volwassenen en EUR 17,90 voor kinderen
  • Een bar/lounge
  • Een restaurant
  • Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
  • Snackbar/delicatessenwinkel

Restaurants ter plaatse

  • Galerie-Hotel BAR

Dingen om te doen

  • Designerwinkels
  • Fietsenverhuur
  • Kunstgalerie
  • Mountainbiken
  • Rotsklimmen
  • Sneeuwschoenwandelen
  • Touwenparcours
  • Wandel- en fietsroutes
  • Winkelcentrum

Gezinsvriendelijk

  • Minikoelkast
  • Snackbar/delicatessenwinkel
  • Wasserij

Voorzieningen

  • Bagageopslag
  • Gratis kranten in de lobby
  • Kluisje bij de receptie
  • Receptie met beperkte openingstijden
  • Reisgidsen
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Hulp met excursies en tickets
  • Meertalig personeel
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Stomerij-/wasserijservice

Buiten

  • Aan het vlonderpad/de promenade
  • Entertainmentzone buiten
  • In de bergen
  • In een regionaal park
  • Terras
  • Tuin

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Gladde vloer in de kamer
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Lift
  • Trapleuningen

Meer

  • 1 gebouw
  • 4 etages
  • Er worden milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
  • Feestruimte
  • Roken is niet toegestaan

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Donzen dekbed
  • Hypoallergeen beddengoed
  • Kussenkeuzemenu
  • Luxe beddengoed
  • Select Comfort-matras
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Privébadkamer
  • Regendouche
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Lcd-tv van 42 inch met premium satellietzenders

Eten en drinken

  • Beperkte roomservice
  • Elektrische waterkoker
  • Espressoapparaat
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Minibar
  • Minikoelkast
  • Restaurantgidsen

Meer

  • Bureau
  • Kluis
  • Laptopvriendelijke werkplek
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek
  • Telefoon
  • Verwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 15.00 uur; inchecken is mogelijk tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice beschikbaar
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice beschikbaar

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks tussen 13.00 uur en 22.00 uur geopend.
Je ontvangt binnen 5 dagen voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig bij de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er kunnen tot 2 kinderen, met een maximale leeftijd van 3 jaar oud, gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze op de kamer van de ouder of voogd slapen
Kinderen tot en met 5 jaar oud krijgen gratis ontbijt
Er zijn extra bedden beschikbaar tegen EUR 35.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar tegen EUR 10.0 per nacht.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 3.60 per persoon, per nacht.
  • Resorttoeslag: EUR 20 per accommodatie, per verblijf

We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Optionele extra's

  • Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. EUR 17.9 voor volwassenen en ca. EUR 17.9 voor kinderen
  • Toeslag voor onoverdekt parkeren: EUR 12 per nacht (onbeperkt in- en uitrijden)
  • Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per nacht
  • Toeslag voor extra bed: EUR 35.0 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
Huren op lange termijn is mogelijk.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het wordt aanbevolen om per auto van en naar deze accommodatie te reizen.

Accommodatieklasse

Hotelstars Union kent in Duitsland een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 4 sterren toegekend gekregen.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Galerie Hotel Bad Reichenhall?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Hoeveel kost een verblijf bij Galerie Hotel Bad Reichenhall?

Vandaag, 28 aug. 2026, kost een verblijf bij Galerie Hotel Bad Reichenhall van één nacht voor twee volwassenen op 10 sep. 2026 min. € 124, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij Galerie Hotel Bad Reichenhall te parkeren?

Parkeren is mogelijk tegen een toeslag van EUR 12 per nacht. Er is een beperkt aantal plaatsen beschikbaar.

Hoe laat kan ik inchecken bij Galerie Hotel Bad Reichenhall?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Galerie Hotel Bad Reichenhall uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Galerie Hotel Bad Reichenhall?

Dit hotel ligt in het centrum van Bad Reichenhall, binnen 20 km afstand van Hangar-7, Geboortehuis van Mozart (Mozarts Geburtshaus) en Salzburgarena. Ook Salzburgse Kerstmarkt en Salzburger Dom liggen binnen 20 km afstand. Station Bad Reichenhall ligt op 6 minuten lopen en naar Station Bad Reichenhall-Kirchberg is het 17 minuten lopen.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.