Luxury Bay Villa with private hot tub by Interhome
Kindvriendelijk vakantiecomplex "Mon Perin". 6 km van het centrum van Bale, 17 km van het centrum van Rovinj, rustige, zonnige ligging, direct aan zee, direct aan het strand. Voor medegebruik: terrein met bomen, openluchtzwembad (400 m2, 45 - 135 cm diepte, seizoensgebonden beschikbaarheid: 18. Mei. - 21. Sep.). Kinderzwembad, tennisbaan, basketbal, jeu de boules, beachvolleybal, kinderspeelplaats, onderhoud zwembad door de eigenaar/tuinman. Voor alleengebruik: terrein 150 m2 met planten. Hot tub. In het complex: restaurant, bar, internetaansluiting, sauna (extra). Hot tub, infrarood sauna, ontspanningsruimte, spa centrum voor gezamenlijk gebruik hamam, tafelvoetbal, winkel, air-conditioning, wasserette (voor medegebruik, extra), fietsverhuur. Parkeerplaats bij het huis op het terrein. Oplaadstation. Bushalte 4.2 km, kiezelstrand "Mon Perin", rotsstrand "Mon Perin". Manege 500 m, wandelroutes 100 m vanaf het huis, fietspad 150 m. Animatie. De camping heeft 1 extra pierenbadje (90 m2, diepte 60 cm, open van 01.06.-03.10.). "Luxury Bay Villa with private hot tub", villa 3-kamers 67 m2. Mooi en modern ingericht: woon-/eetkamer met 1 divanbed (88 cm, lengte 260 cm), Sat-TV. Uitgang naar het terras. 1 kamer met 1 2-pers bed (200 cm, lengte 220 cm), douche/WC. 1 kamer met 2 bedden (100 cm, lengte 220 cm), douche/WC. Open keuken (oven, afwasmachine, 4 keramische glas kookplaten, broodrooster, waterkoker, magnetron, elektrische koffiemachine). Verwarming. 2 terrassen 20 m2, overdekt terras 35 m2. Terrasmeubelen, barbecue (verrijdbaar), ligstoelen (4). Ter beschikking: wasmachine, kluis, strijkijzer, haardroger. Internet (Internet (WiFi), gratis). Geschikt voor families. Rookvrij huis. De beschrijving betreft een voorbeeld van dit type woning in dit complex. De mobilehomes liggen 70 tot 150 m van zee en strand.
In prijs inbegrepen: Airconditioning ERV annuleringsverzekering Oplaadpunt voor elektrische auto's - buiten stopcontact (geen wallbox) Verwarming Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) Bubbelbad Wekelijkse wissel linnengoed (bed- en badlinnen) Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden Draadloos toegang tot internet (WIFI) Verwarming voor de bubbelbad
Deposit information: Borgsom in contanten: 300.0 EUR #HR2560.313.1
dit vakantiehuis ligt bij de zee in Bale. Datule Barbariga en Kasteel Soardo-Bembo zijn twee lokale bezienswaardigheden. Andere attracties in de omgeving zijn bijvoorbeeld Paleo Park en Aquarium van Rovinj. Historisch en Maritiem Museum van Istrië en Krachtlabyrint zijn ook zeker het bezoeken waard. Activiteiten als wandel- en fietsroutes afleggen, fietsen en paardrijden geven een goed beeld van wat de omgeving te bieden heeft. Bekijk onze reisgids voor Bale
Is Luxury Bay Villa with private hot tub by Interhome voorzien van een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een kinderzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Luxury Bay Villa with private hot tub by Interhome?
Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.
Wat kost het om bij Luxury Bay Villa with private hot tub by Interhome te parkeren?
Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik inchecken bij Luxury Bay Villa with private hot tub by Interhome?
Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Luxury Bay Villa with private hot tub by Interhome uitchecken?
Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Waar ligt Luxury Bay Villa with private hot tub by Interhome?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis bij de zee bevindt zich op enkele stappen van Datule Barbariga en op 2,5 km van Paleo Park. Ook Kerk van de Heilige Geest en Kerk van Sint-Julianus liggen binnen 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Luxury Bay Villa with private hot tub by Interhome
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen