Casa Prado 59

Accommodatieklasse: 2.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,4 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
  • Schoonmaakservice
  • 24/7 receptie
De huidige prijs is € 29
2 nov - 3 nov

Kameropties

Eenpersoonskamer

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed

Tweepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Casa Prado 59 is in het zakendistrict in Barranquilla te vinden. Wil je hier graag van de culturele hoogtepunten genieten? Dan zijn Teatro Amira de la Rosa en Museo Aeronaval echt een bezoek waard. Een aantal andere attracties in de omgeving vind je bij Dierentuin van Barranquilla en Eduardo Movilla Aquatisch Complex. Wil je tijdens je bezoek graag van een evenement of wedstrijd genieten? Bekijk wat Sugar Baby Rojas Combat Palace of Romelio Martínez Stadion op het programma heeft staan. Bekijk onze reisgids voor Barranquilla
Kaart
75-109 Cra. 59, Barranquilla, Atlántico, 080001

In de buurt

  • Dierentuin van Barranquilla
    8 min. lopen - 0.7 km
  • Winkelcentrum Villa Country
    8 min. lopen - 0.7 km
  • Simón Bolívar Universiteit Campus 1
    19 min. lopen - 1.6 km
  • Romelio Martínez Stadion
    5 min. rijden - 2.4 km
  • Gran Malecón
    6 min. rijden - 2.1 km

Lokaal vervoer

  • Barranquilla (BAQ-Ernesto Cortissoz Intl.) - 38 min. rijden

Restaurants

  • Restaurante Manuel
    8 min. lopen
  • Palo De Mango
    8 min. lopen
  • Juan Valdez Café
    6 min. lopen
  • SUSHI MAS Comida Japonesa
    6 min. lopen
  • El Corral del Marisco
    9 min. lopen

Over deze accommodatie

Casa Prado 59

  • Hotel in Alto Prado
  • Casa Prado 59 biedt onder meer voorzieningen zoals een tuin aan. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi op de kamer.
  • Overige voordelen zijn o.a.:
    • Een ontbijt met lokale gerechten (tegen een toeslag), een rookvrije accommodatie en een bagageopslagruimte
    • Een 24-uurs receptie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers van Casa Prado 59 zijn voorzien van gemakken zoals airconditioning en beschikken over faciliteiten zoals gratis wifi.
  • Andere voorzieningen zijn o.a.:
    • Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
    • Televisies van 21 inch met kabelzenders
    • (kleding)kasten en dagelijkse schoonmaakservice

Vergelijkbare accommodaties

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Casa Prado 59?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Hoeveel kost een verblijf bij Casa Prado 59?

Vandaag, 25 okt. 2026, kost een verblijf bij Casa Prado 59 van één nacht voor twee volwassenen op 2 nov. 2026 min. € 29, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij Casa Prado 59 te parkeren?

Bij dit hotel kun je niet parkeren.

Hoe laat kan ik inchecken bij Casa Prado 59?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: 23.30 uur. Het is niet mogelijk om na sluitingstijd in te checken.

Tot hoe laat kan ik bij Casa Prado 59 uitchecken?

Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Waar ligt Casa Prado 59?

Dit hotel ligt in Alto Prado, binnen 15 minuten lopen van Dierentuin van Barranquilla en Winkelcentrum Villa Country. Ook Simón Bolívar Universiteit Campus 1 en Eduardo Movilla Aquatisch Complex liggen binnen 2 km afstand.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.

Beoordelingen

Beoordelingen over Casa Prado 59

7,4

Goed

7,8

Netheid

7,4

Voorzieningen

7,8

Personeel en service

7,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 9 van 49 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 26 van 49 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 49 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 49 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 49 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location
1 nacht verbleven in januari 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Is a best place for the price, the address is perfect, you have all the best of Barranquilla near
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The best address
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bien
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Bien
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Puede mejorar

En general bien, podría mejorar el estado de toallas
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten

Aceptable

Aceptable
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Me parece que Hoteles Ayenda estan estafando al público con sus fotos, ellos lo promocionan como hotel y las instalaciines no califican ya que no cuentan con áreas de piscina, gimnasio etc...sus habitaciones son muy pequeñas con divisiones de drywall, el lugar califica como hospedaje, esta a muy buen precio y cerca al malecon del Rio Magdalena. Por otro lado quiero mencionar que esta muy bien ubicado, al frente hay un super mercado de MAKRO donde encuentras de todo, tambien la atencion de los trabajadores fue muy adecuada.
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Negatief: Personeel en service

Don’t trust this reservation

I reserved the hotel. Arrived at 7pm to be told they had changed the hotel. I’m livid because I chose a safe location and the other hotel was not in the same area. I could have looked for another hotel but after an 8 hour trip I was exhausted. Don’t book this hotel they’ll double book and leave you high and dry
1 nacht verbleven in september 2022
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The walls are super thin, if you apply a small amount of pressure, you can feel the walls bending. The rooms are separated by simply a piece of drywall and nothing less. You can clearly hear the people in the rooms next to you. There is a curfew and after that certain time of night, the three doors you must pass to enter the hotel are locked. There are signs stating you must call a number so someone can open the doors for you but when you call, it goes straight to voicemail. That being said, you must ring the doorbell which is quite loud and everyone in the hotel can hear it, you will most likely wake everyone that is sleeping. The worst feature is that doors do not lock. The rooms are tiny. There’s no wifi. The water pressure in the shower is low. The bed is not very comfortable. The tv in the room was barely hanging and the remote was quite sensitive. The only good thing about the hotel is that there is Air Conditioning and the rate for the room is cheap. If you’re looking for a comfortable hotel with minimal to no issues, this is NOT it. Look elsewhere. If you’re looking for simply a place to rest for the night, it is a decent place to stay, but not for extended stays. They also don’t have a card reader for purchases.
6 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great staff and excellent wifi
4 nachten verbleven in april 2022
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Buena experiencia yvel chico que atiende es muy serviciat
1 nacht verbleven in maart 2022
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

2 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
1 nacht verbleven in november 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
2 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
1 nacht verbleven in februari 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
4 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
2 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
2 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

1 nacht verbleven in februari 2025
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

1 nacht verbleven in januari 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
2 nachten verbleven in december 2024