HILLTOP INN

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

5,2 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Schoonmaakservice
  • 24/7 receptie
De huidige prijs is € 130
inclusief belastingen en toeslagen
24 sep - 25 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Tweepersoonskamer

  • 11 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Eenpersoonskamer

  • 11 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Je vindt HILLTOP INN in Barre. Twee lokale bezienswaardigheden zijn Ethan Allen Statue en Barre Opera House. Voor wat leuke activiteiten ben je bij North Branch Vineyards en Northfield Golf Course aan het juiste adres. T.W. Wood Gallery en Studio Place Arts zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Barre
Meer motels in Barre
Kaart
3472 Airport Rd, Barre, VT, 05641

In de buurt

  • Een groot gebouw met een gouden koepel, omgeven door een verzorgde tuin en een geplaveid pad.
    Vermont State House
    7 min. rijden - 10.5 km
  • Een piste bedekt met sneeuw, met een rode berghut en een snowboarder.
    Sugarbush Ski Resort
    40 min. rijden - 57.0 km
  • Een bergketen met een laag sneeuw en een skipiste.
    Stowe Mountain Resort
    42 min. rijden - 63.0 km
  • Een bergachtig landschap met herfstkleuren.
    Smugglers Notch
    47 min. rijden - 70.3 km
  • Berlin Mall
    16 min. lopen - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Montpelier - 10 min. rijden
  • Montpelier, Vermont (MPV-Edward F. Knapp State) - 3 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    3 min. rijden
  • Burger King
    3 min. rijden
  • Applebee's Grill + Bar
    2 min. rijden
  • Dunkin'
    6 min. rijden
  • Pizza Hut
    3 min. rijden

Over deze accommodatie

HILLTOP INN

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • HILLTOP INN is van alle gemakken voorzien. Blijf verbonden met gratis wifi op de kamer.
  • Daarnaast biedt dit motel de volgende voordelen:
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Een 24-uurs receptie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers van HILLTOP INN beschikken over gemakken zoals gratis wifi en kluisjes.

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Wifisnelheid op de kamer: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximaal 10 toestellen)
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap

Kamervoorzieningen

Entertainment

  • Tv

Meer

  • Kluis
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Vliegenramen

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 15.00 uur; inchecken is mogelijk tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Huisdieren zijn toegestaan tegen een borgsom van USD 25 per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend
Alleen honden en katten zijn welkom

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Betalingsmethoden

American ExpressDiners ClubDiscoverMastercardVisa

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Borgsom voor huisdier: USD 25 per dag
  • Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
Geluiddichte kamers kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij HILLTOP INN?

Ja, bij deze accommodatie zijn katten en honden toegestaan. Er wordt een borgsom in rekening gebracht van USD 25 per dag. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.

Hoeveel kost een verblijf bij HILLTOP INN?

Vandaag, 23 sep. 2026, kost een verblijf bij HILLTOP INN van één nacht voor twee volwassenen op 24 sep. 2026 min. € 130, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij HILLTOP INN te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij HILLTOP INN?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: middernacht. Op beperkte tijden kun je laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij HILLTOP INN uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt HILLTOP INN?

Dit motel in Barre ligt binnen 15 minuten lopen van Central Vermont Medical Center en Berlin Mall. Ook Vermont College of Fine Arts en T.W. Wood Art Gallery liggen binnen 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over HILLTOP INN

5,2

4,4

Netheid

4,0

Voorzieningen

6,4

Personeel en service

3,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 10 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 10 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 10 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 10 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 10 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a $60 a night motel, nothing more. It was clean but it is in such a poor state of repair and it really doesn’t smell great. It was the only spot around and it was $170!!!! Per room. Insane. We shouldn’t accept this standard anymore.
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This maybe the worst place if have ever stayed. Expedia should somehow find a way to confirm pictures because was net even close to the pictures on website. Place was gross. I received one towel for 2 nights and when I asked for a second towel , I was told “ let me see if I can find one”. They were unable to find a second towel. Place should be condemned it was absolutely gross.
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen
The owner said he had just bought the place 8 months ago, it was certainly under renovations and a bit rough around the edges. The owner was very helpful and really wanted to do a good job, asking if we wanted to see the room first and even showing us a second room. They were certainly not anything special but for a nights rest it was fine for $95.00, should have probably been $50.00 but it is what it is. They didn't have any coffee or any amenities to say but he gave us a few bottles of water.
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was like something out of a scary movie. I was greeted by a broken front door, a lobby in disarray, overgrown bushes, and the person on duty looking at a slate of 32 security cameras around the place. The room was old, and whoever painted it last forgot to touch up or use drop cloths, in between missing spots. It felt like a halfway house for transient people.....and the state forgot to inspect it . On the bright side the TV and mini fridge did work and I had a roof over my head that night. I would recommend it for people like me whose only other option was sleeping in a car that night. It is pet friendly. In fact I would totally recommend it for pets......not seasoned travelers.
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
No wifi,no break fast,no response
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bugs, no hand soap, no towels, no nothing.
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The pictures as represented on Expedia are of no reflection of the actual property. When we rolled into the parking lot, it appeared to be a “ Welfare “ hotel. It was actually very scary. We pulled around back to check it out, there was a huge pile of old mattresses in the back. Turns out one of the hotel guests was out back apparently doing something unsavory by the dumpster. The experience was shocking and appalling. Cancelled the reservation, would not stay there under any circumstances. Expedia should remove it from their offerings. I will think twice about ever using Expedia again, considering the poor response from customer service. The only positive here is that they credited the reservation.
1 nacht verbleven in augustus 2026