Gehele woning

Mooie woning in Torekov met keuken

Fotogalerie voor Mooie woning in Torekov met keuken

Een houten terras met een ronde tafel en stoelen, een overdekte zithoek, en uitzicht op een tuin vol planten en bloemen.
Een strand met hoge grassen op de voorgrond en een persoon die in de verte loopt.
Een huis met een puntgevel, een veranda en een tuin.
Een ruime woonkamer met een groot raam, een bank, een salontafel en een eethoek met stoelen.
Een ruime eethoek met een ronde tafel en stoelen, een bank en een houten vloer.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

4 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 690 m²

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parkeerplaatsen beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Mooie woning in Torekov met keuken

  • Comfortabel, gezinsvriendelijk vakantiehuis vlakbij de zee.



    In de noordwestelijke hoek van Skåne vind je dit goed uitgeruste vakantiehuis in het populaire Torekov. De lichte kamers maken een huiselijke en levendige indruk en nodigen jou en je geliefden uit voor een gezellige vakantie. Geniet van heerlijke maaltijden rond de eettafel en speel 's avonds gezellig bordspelletjes.



    In de mooie, goed onderhouden tuin vind je leuke faciliteiten voor jong en oud en verschillende hoekjes om te vertoeven. Breng ontspannende uren door met lezen in de hangmat of vermaak je met een spelletje badminton of Viking.



    Gebruik de beschikbare fietsen en ontdek de omgeving op je eigen tempo. In Torekov vind je restaurants, winkels en prachtige stranden. Bezoek tijdens je vakantie ook het eiland Hallands Väderö tijdens een boottocht vanuit Torekov.



    - Gratis parkeren op locatie

    - Elektriciteit en water incl.

    - Niet te huur voor jeugdgroepen



    Optioneel:

    - Bedlinnen + handdoek: 300.00 SEK/p.p. per verblijf



    - Plafondhoogte

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Magnetron
  • Oven

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Woonkamer

Buiten

  • Barbecue
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan een meer
  • Aan een rivier
  • Aan het water
  • Op het platteland

Dingen om te doen

  • Fietsen
  • Vissen
  • Vismogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Fietsen
  • Oplaadpunt voor elektrische auto's
  • Tuin
  • Unitgrootte: 90 vierkante meter

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

The guest will be charged 25% amount for a cancellation after the reservation is made. The guest will be charged 100% amount, if they can cancel in 42
Die Unterkunft ist nicht für Jugendgruppen geeignet.

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit vakantiehuis bevindt zich zowel in een landelijke omgeving als aan het water in Bastad. Bij Bjärekusten Natuurreservaat en Skansenbadet geniet je van het natuurschoon van de omgeving, terwijl Ängelholm Luchtvaartmuseum en Järnvägens Museum Ängelholm hier twee van de culturele hoogtepunten zijn. Norrviken Gardens en Kullakajak zijn ook zeker het bezoeken waard. Maak van de gelegenheid gebruik om de wateractiviteiten in de omgeving te ontdekken, zoals vissen. Bekijk onze reisgids voor Bastad
Meer vakantiehuizen in Bastad
Kaart
Torekov

In de buurt

  • Torekovs Golf Club
    7 min. lopen - 0.6 km
  • Bjärekusten Natuurreservaat
    18 min. lopen - 1.6 km
  • Norrviken Gardens
    14 min. rijden - 12.6 km
  • Bastad Tennisstadion
    15 min. rijden - 14.6 km
  • Haven van Båstad
    15 min. rijden - 14.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Förslöv - 21 min. rijden
  • Helsingborg (AGH-Angelholm) - 30 min. rijden

Restaurants

  • På Kanelen
    9 min. rijden
  • Chocolaterian Norrvikens trädgårdar
    12 min. rijden
  • Hamnkrogen Torekov
    5 min. rijden
  • Moby's Shack
    4 min. rijden
  • G. Swenssons Krog
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Mooie woning in Torekov met keuken?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Mooie woning in Torekov met keuken te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Mooie woning in Torekov met keuken?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Mooie woning in Torekov met keuken uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Mooie woning in Torekov met keuken?

Dit vakantiehuis ligt aan het water, binnen 2 km afstand van Torekovs Golf Club en Bjärekusten Natuurreservaat. Ook Bastad Golf Club en Norrviken Gardens liggen binnen 15 km afstand.

Beoordelingen over Mooie woning in Torekov met keuken