Gehele woning

Sunny Holiday Home With Fenced Garden

Accommodatieklasse: 2.5

Fotogalerie voor Sunny Holiday Home With Fenced Garden

Een gezellige woonkamer met een bank, een houten salontafel en een eethoek met tafel en stoelen.
Een wit gebouw met een houten veranda en een schuin dak.
Een slaapkamer met een schuine kap, een bed met gestreepte beddengoed en een gestreepte behangpatroon.
Een moderne badkamer met een douchecabine van glas, een toilet en een radio op de muur.
Een woonkamer met een bank, een televisie, een tafel en een raam met uitzicht op groen.

Populaire voorzieningen

  • Parkeren inbegrepen
  • Buitenruimte
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Sunny Holiday Home With Fenced Garden

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Sunny Holiday Home With Fenced Garden biedt faciliteiten zoals een terras en een tuin aan.
  • Overige voordelen zijn o.a.:
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Barbecues en een rookvrije accommodatie
  • Andere gemakken in alle kamers zijn onder andere:
  • Kabelzenders en verwarming

Vergelijkbare accommodaties

Over deze buurt

Je vindt dit vakantiehuis in Bastorf. Leuchtturm Buk en Ostsee-Grenzturm zijn twee lokale bezienswaardigheden. Andere attracties in de omgeving zijn bijvoorbeeld Kruiden Spiraal en Bäderbahn Molli. Bekijk onze reisgids voor Bastorf
Meer vakantiehuizen in Bastorf
Kaart
Bastorf, Mecklenburg-West Pomerania

In de buurt

  • Een houten steiger die zich uitstrekt in een heldere blauwe zee, met mensen die erover lopen.
    Strand van Kühlungsborn
    9 min. rijden - 5.5 km
  • Een transparante overkapping met uitzicht op een jachthaven, boten en een helderblauwe lucht.
    Hafen Kühlungsborn
    17 min. rijden - 8.2 km
  • Een historisch stadsplein met een opvallende kerk, een geel gebouw met de tekst 'REUTERHAUS' en terrasjes van een café.
    Marktplein van Wismar
    42 min. rijden - 43.9 km
  • Strandstoelen en huizen op een zandstrand met een bewolkte lucht.
    Strand Warnemunde
    42 min. rijden - 36.6 km
  • Leuchtturm Buk
    12 min. lopen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Neubukow - 12 min. rijden
  • Rostock (RLG-Laage) - 52 min. rijden

Restaurants

  • Fisch Hus
    5 min. rijden
  • Gundis Fischkaten
    6 min. rijden
  • Ankerbar Kühlungsborn
    9 min. rijden
  • Wilhelms
    8 min. rijden
  • Cafe Del Mar
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Sunny Holiday Home With Fenced Garden?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Sunny Holiday Home With Fenced Garden te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Waar ligt Sunny Holiday Home With Fenced Garden?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Bastorf ligt op 0,8 km van Leuchtturm Buk en binnen 5 km afstand van Strand van Meschendorf en Strand van Kägsdorf. Strand van Kühlungsborn ligt op 3,7 km.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.