"Lil House" Cozy 2-bedroom cottage walking distance to beach and downtown.
This home is the perfect getaway spot. Located in a quiet neighborhood, just a 2 min walk to the public beach and 4 blocks away from Main Street in Old Town Bay St. Louis. It is also just steps from the old Train Depot and a great local BBQ place. Downtown is just 8 min walk away and features local restaurants, night life, marina, coffee shops (you have to try the Mockingbird Cafe), shopping and more.
We recently remodeled this cottage to be better suited for small families of 4 or 2 couples who were looking for that perfect getaway. We hope that when you stay here, you enjoy all the Bay has to offer and can escape back to your own piece of paradise.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
IJsmachine
Keukeneiland
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Magnetron
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Bad of douche
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Smart-tv
Buiten
Tuin
Veranda
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegestaan
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de jachthaven
Dingen om te doen
Casino in de buurt
Golfbaan in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn van harte welkom.
Evenementen
Geen evenementen toegestaan
Roken
Roken is niet toegestaan
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusser en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er is geen lift in deze accommodatie
Over deze buurt
dit vakantiehuis is gelegen in de wijk Oude stad van Bay St Louis in Bay St Louis. De accommodatie heeft een gunstige ligging vlak bij een waterpark. Wil je hier graag van de culturele hoogtepunten genieten? Dan zijn Bay St. Louis Little Theatre en Alice Moseley Folk Art and Antique Museum echt een bezoek waard. Een aantal andere attracties in de omgeving vind je bij Buccaneer State Park en Buccaneer Bay Waterpark. Maak van de gelegenheid gebruik om wateractiviteiten als zwemmen en andere activiteiten als golfen in de omgeving te ontdekken. Bekijk onze reisgids voor Bay St Louis
Zijn huisdieren welkom bij "Lil House" Cozy 2-bedroom cottage walking distance to beach and downtown.?
Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.
Wat kost het om bij "Lil House" Cozy 2-bedroom cottage walking distance to beach and downtown. te parkeren?
Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik inchecken bij "Lil House" Cozy 2-bedroom cottage walking distance to beach and downtown.?
Je kunt vanaf 15.00 uur inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij "Lil House" Cozy 2-bedroom cottage walking distance to beach and downtown. uitchecken?
Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.
Waar ligt "Lil House" Cozy 2-bedroom cottage walking distance to beach and downtown.?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in Oude stad van Bay St Louis, binnen 10 minuten lopen van Bay St. Louis Little Theatre, Alice Moseley Folk Art and Antique Museum en Saint Stanislaus College. Ook 100 Men D.B.A. Hall en Bay Saint Louis Municipal Harbor liggen binnen 2 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over "Lil House" Cozy 2-bedroom cottage walking distance to beach and downtown.
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 41 van 41 beoordelingen
10 - Uitstekend
41
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 41 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 41 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 41 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 41 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Cindy J.
1 jun 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Excellent location and host was very responsive. We will stay here again!
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kelsey M.
12 jun 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Amazing property and easy access to local restaurants and bars! Would definitely recommend to others and we will be back!
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Riess L.
22 jun 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Wonderful cottage, perfect location, well appointed and very comfortable. Highly recommend!
4 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kylie O.
5 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Perfect for a weekend trip
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Carla G.
29 jun 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
We were so happy we chose this property for our stay. The house is so cozy and is the perfect location. We walked to the beach and could have easily walked to the downtown area. The neighborhood is quiet and friendly. The house was clean, check in was easy and the owners are very friendly. I'm ready to plan the next visit!
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
29 mei 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Excellent
Great location.
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sam W.
21 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Very clean house exactly as described online. Would definitely rent again and highly recommend!
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Adam S.
23 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
This was a great rental. The rental was clean and had everything we needed. The host was great and very helpful. The location is perfect close to everything restaurants, night life, and shopping.
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Orban P.
6 jul 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great Place
Perfect stay. Location great. Owner was awesome. Will definitely stay again.
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
19 sep 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Was beautiful location and home! Very relaxing!
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Anne N.
2 okt 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Very clean and accommodating
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kim C.
16 jul 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
We always enjoy staying here. It is always very clean and Mark is an excellent Host. You always feel welcomed. Will stay again.
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Bennette A.
10 aug 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great place!
This is a great house! Very clean - comfortable- super location. We walked to the beach, shopping, and to restaurants.
4 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sterling R.
21 sep 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Very nice. Would definitely say there again.
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ann B.
7 nov 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Was absolutely fabulous. Perfect!
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Lavatrice
29 jun 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Amazing home, inside and outside great location. Can’t wait to return!
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kim C.
3 nov 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great stay
The house was excellent. We loved the location. And Mark was great to work with. Will be staying here again.
2 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Engaray M.
25 aug 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Perfect little getaway!! The location is wonderful if you want to be close to everything ( walking distance).but also quiet in a beautiful neighborhood. The house was very clean and everything we needed. I've already recommended this place friends and plan on visiting again.
4 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Bryce B.
5 jul 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great Stay
This was a perfect house for a getaway trip to Bay St. Louis. It’s close to the beach and downtown area. Super cute and clean. Cannot recommend enough!
4 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Donna J.
16 sep 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
This is the perfect place for a small family, two couples or friends. The location is a block from the beach and just down the road from all of the restaurants / bars / music. We had a great time and were very comfortable in the home. We will stay here again and again. Can't wait.
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Brooke M.
22 jul 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Wonderful!
The house was perfect to walk to the downtown area and the beach. It was very clean.
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Molly P.
5 jun 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Amazing Home!
This home was perfect for visiting the beach and downtown. We walked to both places in under 15 minutes! It was impeccably clean and comfortable! We would absolutely stay here again.
2 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Joseph R.
25 sep 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Just perfect. The only way to explain this. This home is a perfect representation of the community. We were here for our honeymoon and have found our family vacation spot. We will be back.
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
25 sep 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Excellent
Perfect location and size for 2 couples. Short walk to beautiful each area. Can also walk to downtown and all restaurants. Wonderful memories made. Highly recommend
3 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Terry S.
9 jul 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Weekend getaway
The house was very clean and spacious. Good neighborhood as well. Beats staying away from the crowd of a hotel which are very overpriced these days.