Gehele woning

Newly Remodeled 4th Street Work-Friendly Home by RedAwning

Accommodatieklasse: 3

Fotogalerie voor Newly Remodeled 4th Street Work-Friendly Home by RedAwning

Een kamer met een groot raam, een deur naar een andere kamer en een kleine trap.
Een woonkamer met een blauwgroene bank, een flatscreen-televisie aan de muur, een klein wit tafeltje en een vloerkleed met dessin.
Een moderne keuken met witte kastjes, een roestvrijstalen koelkast, een spoelbak en een aanrecht met diverse apparaten en keukengerei.
Een klein, twee verdiepingen tellend huis met een donkere gevel, een blauwe voordeur en een klein portaaltje.
Een moderne keuken met witte kastjes, een roestvrijstalen koelkast en een centraal eiland.

Gehele woning

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 474 m²

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Droger
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Newly Remodeled 4th Street Work-Friendly Home by RedAwning

  • Vakantiehuis in de buurt van Old Mill District
  • Newly Remodeled 4th Street Work-Friendly Home by RedAwning ligt in de buurt van Amfitheater Hayden Homes en biedt voorzieningen zoals een aangrenzende golfbaan. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi op de kamer.
  • Tijdens je verblijf profiteer je bovendien van het volgende:
  • Een rookvrije accommodatie en barbecues
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers van Newly Remodeled 4th Street Work-Friendly Home by RedAwning zijn uitgerust met faciliteiten zoals gratis wifi.
  • Overige gemakken in alle kamers zijn o.a.:
    • Koelkasten, ovens en broodroosters
    • Koffiezetapparaten/waterkokers en verwarming

Accommodatie-voorzieningen

Wintersport

  • Langlaufloipe in de buurt
  • Skigebied in de buurt
  • Snowboarden in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Gezinsvriendelijk

  • Gratis verblijf voor kinderen (zie details)

Eten en drinken

  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Handdoeken inbegrepen

Buiten

  • Barbecue

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Naast een golfbaan

Dingen om te doen

  • Basketballen in de buurt
  • Fietsmogelijkheid in de buurt
  • Schaatsmogelijkheid in de buurt
  • Sneeuwscooteren in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt
  • Zeilen in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt binnen 5 dagen voor aankomst een e-mail met informatie over het inchecken.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren zijn toegestaan tegen USD 31 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Kinderen kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze op de kamer van de ouder of voogd slapen

Roken

Roken is niet toegestaan

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: USD 31 per huisdier, per dag
  • Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards of pinpassen.
Contactloos betalen is mogelijk
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusser
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

Kaart
232 NE 4th St, Bend, OR, 97701

Lokaal vervoer

  • Station Sunriver - 22 min. rijden
  • Redmond, Oregon (RDM-Robert's Field) - 22 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Newly Remodeled 4th Street Work-Friendly Home by RedAwning?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan. Er geldt een toeslag van USD 31 per huisdier, per dag. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Newly Remodeled 4th Street Work-Friendly Home by RedAwning?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Newly Remodeled 4th Street Work-Friendly Home by RedAwning uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Newly Remodeled 4th Street Work-Friendly Home by RedAwning?

Dit sportieve vakantiehuis ligt in Larkspur, binnen 2 km afstand van Downtown Bend Business Association en Old Mill District. Ook Pilot Butte State Park en Tower Theatre liggen binnen 2 km afstand.

Beoordelingen over Newly Remodeled 4th Street Work-Friendly Home by RedAwning