Geheel appartement

BENIDORM LUX PONIENTE BEACH N155

Fotogalerie voor BENIDORM LUX PONIENTE BEACH N155

Een moderne slaapkamer met een groot bed, een glazen deur naar een balkon met uitzicht op de stad, een wanddecoratie in abstractie en een nachtkastje met een lamp.
Een moderne woonkamer met een bank, salontafel en eettafel. Er is een televisie op een witte kast, en een raam met uitzicht op gebouwen.
Een zwembad met helderblauw water, omringd door palmbomen en een gazon.
Een modern appartement met keuken, eethoek en balkon met uitzicht op de stad.
Een modern appartement met keuken, eethoek en woonkamer.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamer60 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

BENIDORM LUX PONIENTE BEACH N155

  • The apartment in Benidorm has 1 bedroom(s) and capacity for 2 people. Accommodation of 60 m² tastefully and modernly furnished, with sea views. It is located 100 m from the "LAS REJAS" Golf course, 100 m from the supermarket, 100 m from the restaurant, 100 m from the café, 600 m from the "PLAYA DE PONIENTE" sandy beach, 1 km from the "CASCO ANTIGUO BENIDORM" city, 2 km from the "BENIDORM" bus station, 3 km from the "TERRA MITICA" amusement park, 4 km from the "AQUALANDIA" water park, 5 km from the "HOSPITAL DE VILLAJOYOSA" hospital, 65 km from the "ALICANTE" international airport, 65 km from the "ALICANTE" airport, 65 km from the "ALICANTE" train station and is located in an ideal area for families and in the residential complex. It has a lift, garden, terrace, washing machine, iron, internet access (wifi), hairdryer, children's area, tennis court, padel court, heat pump heating, air conditioning throughout the accommodation, communal swimming pool, covered parking in the same building, Television. The independent kitchen, with ceramic hob, is equipped with fridge, microwave, oven, freezer, dishwasher, crockery/cutlery, kitchen utensils, coffee maker, toaster and kettle.



    Important information about arrival time: The key collection schedule is from 16:00 to 19:00. If you wish to arrive earlier, it will depend on availability and we cannot provide you with information until the day of arrival itself.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Gemeenschappelijk zwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Magnetron
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Patio
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Aparte rookruimtes

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Dingen om te doen

  • Tennis
  • Waterpark
  • Pretpark in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 60 vierkante meter

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

Checkin 16:00-19:00

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken toegestaan: in daarvoor toegewezen ruimtes

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VT-324248-A
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.

Over deze buurt

Je kunt dit appartement in de buurt van pretparken vinden vlak bij een waterpark in Benidorm. Echt cultuurliefhebbers kunnen hun hart ophalen bij Paleis van Benidorm, terwijl reizigers die graag van de natuur in de omgeving willen genieten bij Playa de Poniente en Strand van Llevant terecht kunnen. Terra Mítica en Benidorm Airsoft zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Benidorm
Meer appartementen in Benidorm
Kaart
Benidorm

In de buurt

  • Een strand met blauwe parasols en mensen die zonnebaden, met een stadsachtergrond en golven die op het strand breken.
    Playa de Poniente
    11 min. lopen - 1.0 km
  • Een kuststadsgezicht met helderblauw water, een rotsachtige kustlijn en hoge gebouwen op de achtergrond.
    Strand van Llevant
    5 min. rijden - 2.4 km
  • Las Rejas Golf Club
    5 min. lopen - 0.4 km
  • Park van Elche
    3 min. rijden - 1.4 km
  • Balcon del Mediterraneo
    5 min. rijden - 2.5 km

Lokaal vervoer

  • Metrostation TramBenidorm - 11 min. rijden
  • Estacion Tram La Vila Joiosa - 22 min. rijden
  • Alicante (ALC-Internationale luchthaven Alicante) - 42 min. rijden

Restaurants

  • Milord's Express
    5 min. rijden
  • Saltoki Experience
    19 min. lopen
  • Restaurante Marisqueria El Puerto
    7 min. rijden
  • La Tapería de Aurrera
    6 min. rijden
  • Va Bene
    3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Is BENIDORM LUX PONIENTE BEACH N155 voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij BENIDORM LUX PONIENTE BEACH N155?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij BENIDORM LUX PONIENTE BEACH N155 te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij BENIDORM LUX PONIENTE BEACH N155?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij BENIDORM LUX PONIENTE BEACH N155 uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt BENIDORM LUX PONIENTE BEACH N155?

Dit appartement in Benidorm ligt binnen 10 minuten lopen van Las Rejas Golf Club en Playa de Poniente. Strand van Llevant ligt op 2,3 km. Metrostation TramBenidorm ligt op 29 minuten lopen.

Beoordelingen over BENIDORM LUX PONIENTE BEACH N155