Grande Magnolia of Benson

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch
De huidige prijs is € 103
inclusief belastingen en toeslagen
20 okt - 21 okt

Populaire voorzieningen

  • Ontbijt inbegrepen
  • Spa
  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Deluxe eenpersoonskamer, rolstoeltoegankelijke douche

  • 12 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Tweepersoonskamer

  • 19 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Deluxe tweepersoonskamer, privébadkamer

  • 22 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Deluxe eenpersoonskamer

  • 12 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Klassieke tweepersoonskamer, 1 queensize bed

  • 22 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Deluxe tweepersoonskamer, voor 1 persoon

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Deluxe tweepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Je vindt Grande Magnolia of Benson in Benson. Singing Grove en Community Park Expantion zijn een goed voorbeeld van het natuurschoon van de omgeving en wat andere attracties in het gebied zijn bijvoorbeeld Jernigans-Nursery en Parkerville Community Playground. Wil je tijdens je bezoek graag van een evenement of wedstrijd genieten? Bekijk wat John W. Pope Jr. Convocation Center of Barker-Lane Stadium op het programma heeft staan. Bekijk onze reisgids voor Benson
Meer B&B's in Benson
Kaart
109 NW Railroad St, Benson, NC, 27504

In de buurt

  • Mary Duncan Public Library
    1 min. lopen - 0.2 km
  • Benson Museum of Local History
    1 min. lopen - 0.2 km
  • Singing Grove
    6 min. lopen - 0.5 km
  • Dr. P.K. VYAS MD Community Park
    10 min. lopen - 0.9 km
  • Benson Dog Park
    13 min. lopen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Selma-Smithfield - 22 min. rijden
  • Fayetteville, North Carolina (FAY-Regionale luchthaven Fayetteville) - 43 min. rijden

Restaurants

  • Love's Travel Stop
    5 min. rijden
  • McDonald's
    10 min. lopen
  • Hardee's
    2 min. lopen
  • El Charro
    12 min. lopen
  • Waffle House
    15 min. lopen

Over deze accommodatie

Grande Magnolia of Benson

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Bij Grande Magnolia of Benson zijn er de volgende voorzieningen: een gratis uitgebreid ontbijt, een kapsalon en een bibliotheek. Kies voor een verwenmomentje met een manicure/pedicure, een gezichtsbehandeling en een massage bij de plaatselijke spa. Gasten kunnen gebruikmaken van voorzieningen zoals een bar en een restaurant en verbinding maken met gratis wifi op de kamer met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximaal 6 toestellen).
  • Andere voordelen zijn o.a.:
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Een lift, massagebehandelingsruimtes en huwelijksservices
    • Koffie/thee in de lobby
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers van Grande Magnolia of Benson zijn voorzien van gemakken zoals airconditioning en beschikken over faciliteiten zoals gratis wifi.
  • Andere voorzieningen zijn onder andere:
    • Badkamers met baden of douches en shampoo
    • Smart-televisies van 40 inch met digitale zenders
    • Verwarming en dagelijkse schoonmaakservice

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximaal 6 toestellen)
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Gratis uitgebreid ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.30 uur
  • Een bar/lounge
  • Een restaurant
  • Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes

Dingen om te doen

  • Bibliotheek
  • Volledig uitgeruste spa

Voorzieningen

  • Kapsalon

Gastendiensten

  • Huwelijksservices
  • Schoon beddengoed (op verzoek)
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Wisselen van handdoeken op verzoek

Volledig uitgeruste spa

  • 2 behandelingsruimtes
  • Gezichtsbehandelingen
  • Hotstone-massages
  • Manicures/pedicures
  • Massages voor diepe bindweefsels
  • Spa beperkt geopend
  • Sportmassages
  • Zwangerschapsmassages

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijkheid

Meer

  • Aparte rookruimtes

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Bad of douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Smart-tv van 40 inch met digitale zenders

Meer

  • Aangrenzende kamers beschikbaar
  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Verwarming (met klimaatregeling)

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 11.30 uur; inchecken is mogelijk tot: 14.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.30 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is op dinsdag t/m vrijdag geopend tussen 08.00 uur en 21.30 uur, op maandag t/m maandag tussen 08.00 uur en 15.00 uur, en op zaterdag t/m zondag tussen 07.30 uur en 11.00 uur.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 14.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn geen extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

  • American Express
  • Discover
  • Mastercard
  • Visa

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Vóór het inchecken dien je een borgsom van USD 50 te betalen.
  • Je dient de schadeborg voor deze accommodatie te betalen via een beveiligde link, binnen 24 uur na het boeken. Je kunt pas inchecken wanneer de schadeborg is betaald.

We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor aankomst maken als je contact opneemt met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Grande Magnolia of Benson?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Hoeveel kost een verblijf bij Grande Magnolia of Benson?

Vandaag, 19 okt. 2026, kost een verblijf bij Grande Magnolia of Benson van één nacht voor twee volwassenen op 20 okt. 2026 min. € 103, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij Grande Magnolia of Benson te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Grande Magnolia of Benson?

Je kunt inchecken vanaf: 11.30 uur; je kunt inchecken tot: 14.00 uur. Op beperkte tijden kun je laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Grande Magnolia of Benson uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.30 uur uit te checken.

Waar ligt Grande Magnolia of Benson?

Deze wellness bed & breakfast in Benson ligt vlak bij Mary Duncan Public Library en Benson Museum of Local History. Ook Singing Grove en Community Park Expantion liggen binnen 10 minuten lopen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Grande Magnolia of Benson

9,2

Fantastisch

9,8

Netheid

9,4

Voorzieningen

9,0

Personeel en service

9,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 8 van 11 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 11 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 11 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 11 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 11 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The Grande Magnolia was a true old South experience.
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful historic southern mansion, resorted beautifully, with the service to match!
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I would give the house fife stars, it’s well maintained, has a restaurant so you can just stay there and have dinner plus big breakfast menu. But: It’s located right near to the train tracks so if you have light sleep you need ear plugs.
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The service was so amazing, and were so accommodating for our situation. I got off work later than I anticipated and the staff were so understanding. I would definitely stay here again. I loved being able to be in the center of downtown Benson.
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Second bed in room didn't have a mattress, very uncomfortable. Booked room for 2 adults and 2 kids. They charged us for two adult breakfasts? Staff was very unfriendly, manager/owner never showed me the courtesy of calling me as requested.
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super beautiful mansion the decoration was so tasteful and beautiful, super clean and the breakfast is included where you can order off of the menu and everything was good very home coutry cooking. The staff is great and friendly and helpful. There is a train that goes by but not to often and is no bother when your room and amenities make up for it. I would recommend this place 💯 . Why stay in a chain hotel when you can stay at a unique bed in breakfast that transport you to the 40s and 50s. Very well maintained just beautiful and the bed it was super comfortable. Nancy the owner is a delight.i will always stay there when visiting family.
3 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I cannot see why anyone would choose a chain hotel if a room at the Grande Magnolia is available. Our weekend in Benson, NC was exceptional due in large part to staying at the Grande Magnolia. When we arrived we were greeted at the door by a man who knew us by name. We were shown to our room and given a one on one explanation of some of the features and history of the hotel. We walked to the historic downtown area and when we returned we were greeted by Ms. Nancy, the owner. Her passion for the Grande Magnolia radiates uninhibited. The attention to detail and quest for historical accuracy permeates the design decisions made for this magnificent building. The Grande Magnolia serves breakfast every morning (I believe). While we were there no less than seven families came to the restaurant, so it’s popular with the locals. True to the spirit of “bed and breakfast”, our morning meal was included with our stay. The staff was on the ball and we never had to ask for coffee refills. Checkout was a breeze. I would very much recommend this place to anyone looking for a unique experience in the Four Oaks, Benson or Dunn area.
1 nacht verbleven in juli 2026