Gehele woning

Hotel O Bhagalpur Railway Junction 2

2.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Hotel O Bhagalpur Railway Junction 2

Huis | Exterieur
Huis | Exterieur
Huis | 1 slaapkamer
Huis | Receptie
Huis | 1 slaapkamer

Gehele woning

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 230 m²

Populaire voorzieningen

  • Parkeren inbegrepen
  • Restaurant

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Hotel O Bhagalpur Railway Junction 2

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Hotel O Bhagalpur Railway Junction 2 biedt onder meer voorzieningen zoals een restaurant aan. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes.
  • Overige voordelen zijn o.a.:
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Een lift en een rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eetopties

  • Een restaurant

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 12:00 uur; inchecken is mogelijk tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt een e-mail met informatie over het inchecken.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Roken

Roken is niet toegestaan

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

Je vindt Hotel O Bhagalpur Railway Junction 2 in Bhāgalpur. Je kunt hier interessante bezienswaardigheden bewonderen, waaronder Ruins of Vikramshila University, Ajgaibinath Temple en Goenka Shivalaya. Bekijk onze reisgids voor Bhāgalpur
Meer vakantiehuizen in Bhāgalpur
Kaart
Bhāgalpur, Bihar

In de buurt

  • Ruins of Vikramshila University
    8 min. rijden - 3.6 km
  • Ajgaibinath Temple
    47 min. rijden - 23.1 km
  • Goenka Shivalaya
    59 min. rijden - 30.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Bhagalpur Junction - 6 min. lopen

Restaurants

  • Domino's Pizza
    4 min. rijden
  • KFC
    3 min. rijden
  • Tapt Sudha
    3 min. rijden
  • Pizza Hut
    3 min. rijden
  • Adarsh Jalpan Grih
    2 min. lopen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hotel O Bhagalpur Railway Junction 2?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Hotel O Bhagalpur Railway Junction 2 te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Hotel O Bhagalpur Railway Junction 2?

Je kunt inchecken vanaf: 12:00 uur; je kunt inchecken tot: 23.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel O Bhagalpur Railway Junction 2 uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Hotel O Bhagalpur Railway Junction 2?

Dit vakantiehuis in Bhāgalpur ligt op 2,7 km van Ruins of Vikramshila University en op 18,1 km van Ajgaibinath Temple. Ook Goenka Shivalaya en Vikramshila Ruins liggen binnen 52 km afstand. Station Bhagalpur Junction ligt op 6 minuten lopen.

Beoordelingen over Hotel O Bhagalpur Railway Junction 2