Geheel huisje

Peaceful Pines Panorama

Accommodatieklasse: 2

Fotogalerie voor Peaceful Pines Panorama

Een slaapkamer met een houten plafond, een bed met een blauwe sprei, een kaptafel en een raam met gordijnen.
Spelletjeskamer
Een huis met ijspegels die aan het dak en de muren hangen.
Een huis met een veranda, een brievenbus en een oprit.
Een ruime woonkamer met een hoekbank, een salontafel en een eethoek met een houten tafel en stoelen. In de achtergrond is een keuken met moderne apparatuur zichtbaar.

Geheel huisje

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 6

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Uitzicht op de bergen
De huidige prijs is € 359
inclusief belastingen en toeslagen
5 nov - 6 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Peaceful Pines Panorama

  • Huisje in de buurt van Big Bear Mountain Resort
  • Met Snow Summit in de buurt hoef je je bij Peaceful Pines Panorama geen seconde te vervelen. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi op de kamer.
  • Andere voordelen zijn o.a.:
  • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers van Peaceful Pines Panorama zijn uitgerust met faciliteiten zoals gratis wifi.
  • Aanvullende voorzieningen zijn o.a.:
  • Broodroosters, waterkokers en verwarming

Accommodatie-voorzieningen

Wintersport

  • Dicht bij een skigebied

Internet

  • Beschikbaar in de boshut: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 1 privébadkamer

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen honden zijn welkom
  • 5 huisdieren in totaal
  • Toeslag: USD 75 per huisdier per verblijf
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Diensten en faciliteiten

  • Virtuele receptie

Dingen om te doen

  • Paardrijden in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 16.00 uur; inchecken is mogelijk tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt binnen 72 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over de lockbox. Je hebt via een privé-ingang toegang tot de accommodatie.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je identiteitsbewijs aan de accommodatie te verstrekken
Voor assistentie kun je gebruikmaken van een virtuele receptiebalie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooiene n het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Toegang tot accommodatie

Sleutelkluis, privé-ingang

Huisdieren

Huisdieren zijn toegestaan tegen USD 75 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend
Alleen honden zijn welkom
5 in totaal
Huisdieren mogen niet alleen worden gelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Betalingsmethoden

  • American Express
  • Mastercard
  • Visa

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: USD 75 per huisdier, per verblijf
  • Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusser
Registratienummer van de accommodatie VRR-2025-0888
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie

Over deze buurt

dit huisje ligt in de wijk Moonridge in Big Bear Lake. Staat er een activiteit op het programma? Dan zijn Snow Summit en Big Bear Mountain Resort wel een bezoek waard. Wie graag van de natuur wil genieten, kan zijn hart ophalen bij Bear Mountain. Bowling Barn en Alpine Slide at Magic Mountain zijn ook zeker het bezoeken waard. Vissen is een geweldige manier om van het water in de omgeving te genieten. Als je liever een activiteit in de natuur hebt, ga je in de buurt paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Big Bear Lake
Meer vakantiehuisjes in Big Bear Lake
Kaart
1243 Shasta Ln, Big Bear Lake, CA, 92315

In de buurt

  • Een besneeuwde piste met een skilift, skiërs en een bord.
    Big Bear Mountain Resort
    3 min. lopen - 0.3 km
  • Berglandschap met een klein meer en verre toppen.
    Big Bear Alpine Zoo
    2 min. rijden - 1.5 km
  • Bear Mountain Golf Course
    12 min. lopen - 1.0 km
  • Chair 7
    12 min. lopen - 1.0 km
  • Bear Mountain Express Lift
    13 min. lopen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • San Bernardino, Californië (SBD-San Bernardino Intl.) - 81 min. rijden

Restaurants

  • Circle K
    9 min. rijden
  • Carl's Jr.
    6 min. rijden
  • Bear Mountain Ski Resort
    12 min. lopen
  • Moonridge Coffee Company
    4 min. rijden
  • Applebee’s | IHOP
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Peaceful Pines Panorama?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden toegestaan (maximaal 5 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 75 per huisdier, per verblijf. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.

Hoeveel kost een verblijf bij Peaceful Pines Panorama?

Vandaag, 23 okt. 2026, kost een verblijf bij Peaceful Pines Panorama van één nacht voor twee volwassenen op 5 nov. 2026 min. € 359, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij Peaceful Pines Panorama te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Peaceful Pines Panorama?

Je kunt inchecken vanaf: 16.00 uur; je kunt inchecken tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Peaceful Pines Panorama uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Peaceful Pines Panorama?

Dit huisje ligt in Moonridge, op 0,5 km van Big Bear Mountain Resort en op 4,5 km van Snow Summit. Ook United States Adaptive Recreation Center en Bear Mountain Golf Course liggen binnen 15 minuten lopen.