Gehele woning

Villa White Palace of Golden Cape met zwembad

Fotogalerie voor Villa White Palace of Golden Cape met zwembad

Luchtbeeld van een kustgebied met helderblauw water, een zandstrand en een rij strandaccommodaties met parasols en ligbedden.
Een balkon met rieten meubels, een tafel met een mand vol fruit en een theepot, en uitzicht op zee en bomen.
Een moderne woonkamer met een grijze bank, een ronde salontafel en een witte geweven stoel.
Een moderne woonkamer met een bank, een salontafel en twee stoelen. Er is een tv aan de muur, een open haard en een stenen muur.
Een modern gebouw met twee verdiepingen, een zwembad, terras en een trap naar de bovenverdieping.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

6 slaapkamers6 badkamersMax. aantal: 16300 m²

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee
  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa White Palace of Golden Cape met zwembad

  • White Palace of Golden Cape ligt in de parel van het eiland Brac, de stad Bol. De villa ligt aan de boulevard Zlatni Rat en op slechts 5 m van het strand en 500 m van het stadscentrum. Als u op zoek bent naar verborgen Villa, ver weg van nieuwsgierige blikken, hebt u de juiste plaats gekozen. Villa White Palace of Golden Cape is een nieuwe en moderne villa, gebouwd van de authentieke kwaliteitssteen van het eiland Brac. Deze villa heeft een uiterst modern design en een specifieke buitenkant, die de perfecte combinatie vormt van de oorspronkelijke identiteit van dit eiland en de prachtige natuurlijke oase in het hart van het eiland Brač.

    Villa White Palace of Golden Cape heeft een oppervlakte van 300 m2 en bestaat uit twee afzonderlijke woonobjecten die verbonden zijn met de binnenplaats. De villa heeft 6 slaapkamers, 6 badkamers en is geschikt voor 12 + 3 personen.

    Het eerste woonobject van Villa White Palace ligt dicht bij de zee en is verdeeld in twee verdiepingen: de begane grond en de eerste verdieping. Op de begane grond bevindt zich een moderne keuken met een overdekte eetkamer en een ruime woonkamer met open haard. Op de eerste verdieping van dit object is er een grote slaapkamer met een eigen badkamer, uitgerust met een bubbelbad en een douche, een ruime kledingkast en een balkon met een prachtig uitzicht. In dit gebied is er ook een recreatieruimte en nog een slaapkamer met een tweepersoonsbed, een eigen badkamer met een douche en een balkon met uitzicht.

    Het tweede woonobject van deze prachtige villa heeft ook twee verdiepingen - de begane grond en de eerste verdieping. Op elke verdieping zijn er twee appartementen; beide zijn voorzien van een tweepersoonsbed, een badkamer, een kleine keuken en een kledingkast. Residentiële objecten van het Villa White Palace zijn verbonden met een binnenplaats, waarvan het centrale deel een geweldig zwembad heeft. Binnen het zorgvuldig onderhouden en ontworpen terrein is er ook een groot terras, uitgerust met een grote houten eettafel. De buitenbarbecue vond zijn ruimte op de benedenverdieping en biedt echt Dalmatische geest.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Privézwembad

Internet

  • Beschikbaar in de villa: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • IJsmachine
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookplaat
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 6 slaapkamers
  • Slaapbank

Badkamer

  • 6 privébadkamers
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Eettafel
  • Open haard

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue
  • Terras
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 300 vierkante meter

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

Je vindt deze villa in Bol. Een aantal lokale bezienswaardigheden om te bezoeken zijn Blaca-hermitage en Kasteel Tvrdalj. Heb je bovendien zin om het natuurschoon in de omgeving te bewonderen? Neem dan een kijkje bij Strand Zlatni Rat en Promenade van Bol. Bekijk onze reisgids voor Bol
Meer villa's in Bol
Kaart
Bol, Split-Dalmatia

In de buurt

  • Een tafel met een drankje, een menukaart, een plant en een witte pet.
    Promenade van Bol
    7 min. lopen - 0.6 km
  • Luchtbeeld van een strand met helder turquoise water, een zandstrand en een boot die een kielenspoor in de oceaan achterlaat.
    Strand Zlatni Rat
    16 min. lopen - 1.4 km
  • Galerija Branislav Dešković
    8 min. lopen - 0.7 km
  • Haven Bol
    15 min. lopen - 1.3 km
  • Catamaranterminal van Bol
    17 min. lopen - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Brac Island (BWK) - 21 min. rijden

Restaurants

  • Kod Damira
    307 min. rijden
  • Beach Bar Omnia – Food & Fun
    14 min. lopen
  • Slasticarnica Jagoda
    307 min. rijden
  • Don Armando Stari Grad
    307 min. rijden
  • Kogoma Coffee Roasting
    307 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Villa White Palace of Golden Cape met zwembad?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Villa White Palace of Golden Cape met zwembad te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Villa White Palace of Golden Cape met zwembad?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Villa White Palace of Golden Cape met zwembad uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Villa White Palace of Golden Cape met zwembad?

Deze villa in Bol ligt binnen 15 minuten lopen van Promenade van Bol en Strand Zlatni Rat. Ook Stina Wijnmakerij en Galerija Branislav Dešković liggen binnen 10 minuten lopen.

Beoordelingen over Villa White Palace of Golden Cape met zwembad