Geheel appartement

Fiera Front Loft by Wonderful Italy

Accommodatieklasse: 2

Fotogalerie voor Fiera Front Loft by Wonderful Italy

Een moderne woonkamer met een grijze bank, een witte boekenkast en een groot ingelijst schilderij aan de muur.
Een gang met een houten deur, een lichtschakelaar, een telefoon en een aan de muur hangend schilderij.
Een moderne woonruimte met een eethoek, een bank en een trap met een leuning.
Hotelkamer met een groot bed, nachtkastjes, een bureau, een stoel, een wereldkaart aan de muur en uitzicht buiten.
Een gevel met een deur, brandmelder en ventilatie rooster.

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Fiera Front Loft by Wonderful Italy

  • Appartement in de buurt van BolognaFiere
  • Met een ligging in de buurt van Piazza Maggiore hoef je je bij Fiera Front Loft by Wonderful Italy geen seconde te vervelen. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi op de kamer.
  • Tijdens je verblijf profiteer je bovendien van het volgende:
  • Een rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers van Fiera Front Loft by Wonderful Italy beschikken over faciliteiten zoals gratis wifi.
  • Overige gemakken in alle kamers zijn o.a.:
    • Wasmachines en strijkplanken/strijkijzers
    • Televisies van 30 inch met satellietzenders

Vergelijkbare accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in de wijk Quartiere Fieristico di Bologna in Bologna. Teatro EuropAuditorium en Nationale kunstgalerij van Bologna vormen twee culturele hoogtepunten en reizigers die lekker een middagje willen winkelen zijn bij Via Zamboni en Mercato Delle Erbe aan het juiste adres. Wil je tijdens je bezoek graag van een evenement of wedstrijd genieten? Bekijk wat Unipol Arena of Virtus Arena op het programma heeft staan. Bekijk onze reisgids voor Bologna
Meer appartementen in Bologna
Kaart
Via Caduti della Via Fani 9/2, Bologna, Città Metropolitana di Bologna, 40127

In de buurt

  • Een modern gebouw met een groot rood bord waarop de nummers 15 en 14 staan.
    BolognaFiere
    2 min. lopen - 0.2 km
  • Een nachtelijk straatsbeeld met klassieke architectuur, waaronder een opvallende structuur met kolommen en verlichte gebouwen.
    Via Indipendenza
    3 min. rijden - 1.8 km
  • Een historisch plein met een opvallende klokkentoren en een groot gebouw met gebogen ramen.
    Piazza Maggiore
    5 min. rijden - 2.9 km
  • Teatro EuropAuditorium
    8 min. lopen - 0.7 km
  • Universiteit van Bologna
    18 min. lopen - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Cà dell'Orbo - 11 min. rijden
  • Station Bologna Fiere - 18 min. lopen
  • Luchthaven van Bologna (BLQ) - 17 min. rijden

Restaurants

  • Paninoteca/Snack Bar Fiera
    17 min. lopen
  • Ristorante Adagio
    1 min. lopen
  • Java café
    3 min. lopen
  • Pars Ristorante Persiano
    10 min. lopen
  • Dragon Pub
    5 min. lopen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Fiera Front Loft by Wonderful Italy?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Fiera Front Loft by Wonderful Italy te parkeren?

Bij deze accommodatie kun je niet parkeren.

Hoe laat kan ik inchecken bij Fiera Front Loft by Wonderful Italy?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: 20.00 uur. Tegen een toeslag kun je tussen 20.30 uur en 01.00 uur laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Fiera Front Loft by Wonderful Italy uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Fiera Front Loft by Wonderful Italy?

Dit appartement ligt in Quartiere Fieristico di Bologna, binnen 10 minuten lopen van BolognaFiere en Teatro EuropAuditorium. Ook Virtus Arena en Universiteitsbibliotheek van Bologna liggen binnen 2 km afstand. Station Bologna Fiere ligt op 18 minuten lopen en naar Station Bologna San Vitale is het 21 minuten lopen.