Warme en uitnodigende hut bij een buitenzwembad in Branson View!

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Wasvoorzieningen
  • Keuken

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

deze lodge ligt in de wijk Shepherd of the Hills in Branson. De natuurlijke schoonheid van de omgeving is bij Table Rock Lake en Lake Taneycomo te bewonderen, terwijl Sight and Sound Theatre en Titanic Museum de culturele hoogtepunten vormen. Als je tijdens je bezoek wel zin hebt in een evenement of wedstrijd, kun je bij Ballparks of America terecht. Of overweeg anders een avondje uit bij Grand Country Music Hall. Maak van de gelegenheid gebruik om de wateractiviteiten in de omgeving te ontdekken, zoals zwemmen. Bekijk onze reisgids voor Branson
Meer lodges in Branson
Kaart
Branson, MO

In de buurt

  • American Presidental Museum
    16 min. lopen - 1.4 km
  • Branson's Promised Land Zoo
    19 min. lopen - 1.7 km
  • Brookside Miniature Golf
    2 min. rijden - 1.8 km
  • Hamners' Variety Theater
    2 min. rijden - 2.2 km
  • Shoji Tabuchi Theater
    3 min. rijden - 2.5 km

Lokaal vervoer

  • Branson, Missouri (BKG) - 21 min. rijden

Restaurants

  • Casey's
    6 min. rijden
  • 7 Brew Coffee
    3 min. rijden
  • Chick-fil-A
    6 min. rijden
  • McDonald's
    3 min. rijden
  • Chick-fil-A
    5 min. rijden

Over deze accommodatie

Warme en uitnodigende hut bij een buitenzwembad in Branson View!

  • Lodge in de buurt van Highway 76 Strip
  • Warme en uitnodigende hut bij een buitenzwembad in Branson View! ligt in de buurt van Sight and Sound Theatre en biedt voorzieningen zoals wasvoorzieningen. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi op de kamer.
  • Overige voordelen zijn o.a.:
    • Een zwembad
    • Een rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers van Warme en uitnodigende hut bij een buitenzwembad in Branson View! bieden gemakken zoals open haarden en airconditioning en beschikken daarnaast over faciliteiten zoals gratis wifi en eettafels.
  • Aanvullende gemakken in alle kamers zijn o.a.:
    • 4 badkamers met massagebaden en douches
    • Smart-televisies met kabelzenders
    • Buitenverlichting, keukens en koelkasten

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: internet

Dingen om te doen

  • Gemeenschappelijk zwembad

Voorzieningen

  • Wasserij

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice (beperkt beschikbaar)

Meer

  • Roken is niet toegestaan

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapbank

Badkamer

  • 4 badkamers
  • Bad of douche
  • Bubbelbad
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Smart-tv met kabel-/satellietzenders

Eten en drinken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Eettafel
  • Keuken
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Magnetron
  • Oven

Meer

  • Airconditioning
  • Droger
  • Open haard
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Verwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 16.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder en EHBO-doos
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Is Warme en uitnodigende hut bij een buitenzwembad in Branson View! voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Warme en uitnodigende hut bij een buitenzwembad in Branson View!?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Warme en uitnodigende hut bij een buitenzwembad in Branson View! te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Warme en uitnodigende hut bij een buitenzwembad in Branson View!?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Warme en uitnodigende hut bij een buitenzwembad in Branson View! uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Warme en uitnodigende hut bij een buitenzwembad in Branson View!?

Deze lodge ligt in Shepherd of the Hills, binnen 3 km afstand van Branson's Promised Land Zoo, Highway 76 Strip en Sight and Sound Theatre. Ook Hamners' Variety Theater en Tanger Outlets liggen binnen 3 km afstand.