B&B La bottega d'Arte

Kies datums om prijzen te bekijken

Luxe
1.401298464324817E-45-sterrenaccommodatie
9,4

Uitzonderlijk

Historische elegantie in het rustige Carrara

Dit charmante pand in Carrara is sereen en doordrenkt van geschiedenis. Het biedt een oase van rust met zijn antiekwinkel ernaast. Profiteer van de lokale expertise, restaurantaanbevelingen en persoonlijke assistentie van de gastheer/gastvrouw. Zo geniet u van een zorgeloos en verrijkend verblijf.

Populaire voorzieningen

  • Ontbijt inbegrepen
  • Spa
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Roomservice
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 105
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Romantische suite

  • 27 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Luxe tweepersoonskamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 26 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Luxe tweepersoonskamer, uitzicht op bergen

9,0 van 10
Fantastisch
(2 beoordelingen)
  • 26 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Je kunt B&B La bottega d'Arte in het stadscentrum vinden in de bergen in Carrara. De natuurlijke schoonheid van de omgeving is bij Strand Forte dei Marmi en Regionaal park Montemarcello te bewonderen, terwijl Museo Carrara e Michelangelo en Marmo di Carrara de culturele hoogtepunten vormen. Ook een bezoek aan Duomo di Carrara en Accademia di Belle Arti di Carrara is sterk aanbevolen.Ga paardrijden en wandel- en fietsroutes afleggen en zie wat deze omgeving allemaal te bieden heeft. Bekijk onze reisgids voor Carrara
Meer stadswoningen in Carrara
Kaart
6 Via Cavour, Carrara, MS, 54033

In de buurt

  • Een klassiek standbeeld van een man in staande positie, gekleed in een gewaden, voor een gebogen architectonisch plafond met panelen.
    Museo Carrara e Michelangelo
    13 min. lopen - 1.1 km
  • Piazza Alberica
    2 min. lopen - 0.2 km
  • Palazzo delle Logge
    2 min. lopen - 0.2 km
  • Accademia di Belle Arti di Carrara
    2 min. lopen - 0.2 km
  • Duomo di Carrara
    5 min. lopen - 0.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Carrara Avenza - 9 min. rijden
  • Pisa (PSA-Galileo Galilei) - 56 min. rijden

Restaurants

  • Ristorante Pizzeria Da Carlo
  • Bar Pasticceria Arlecchino
    2 min. lopen
  • Ristorante La Ruota
    17 min. rijden
  • La Tavernetta Da Franco
    3 min. lopen
  • Bar Nazionale
    2 min. lopen

Over deze accommodatie

B&B La bottega d'Arte

  • Affittacamere met een luxe stijl in de buurt van Accademia di Belle Arti di Carrara
  • B&B La bottega d'Arte bevindt zich in de buurt van Duomo di Carrara en Museo Carrara e Michelangelo en biedt extraatjes zoals een gratis ontbijt met lokale gerechten, een kapsalon en een bibliotheek. Trakteer jezelf op een massage bij Bellezza di Marmo, de plaatselijke spa. Naast gratis wifi op de kamer hebben gasten de beschikking over voorzieningen zoals een bubbelbad.
  • Overige voordelen zijn o.a.:
    • Fietsverhuur, een snelle uitcheckservice en een bagageopslagruimte
    • Meertalig personeel, een rookvrije accommodatie en informatie over fietstours
    • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd, zijn voorzien van faciliteiten zoals luxe beddengoed en recente films en bieden leuke extraatjes zoals kussenkeuzemenu's en airconditioning.
  • Overige gemakken in alle kamers zijn onder andere:
    • Kinderstoelen, kinderboeken en knutselspullen
    • Italiaanse Frette-lakens, traagschuimmatrassen en donzen dekbedden
    • 3 badkamers met designer toiletartikelen en douches
    • Smart-televisies van 42 inch met premium tv-zenders en recente films
    • Aparte eetruimtes, ledlampen en gemeenschappelijke keukens

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis parkeerplaatsen binnen 50 meter van de accommodatie
  • Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
  • Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse

Eten en drinken

  • Gratis ontbijt met lokale gerechten beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 11.00 uur

Dingen om te doen

  • Bibliotheek
  • Fietsenopslag
  • Fietsenverhuur
  • Fietstochten
  • Volledig uitgeruste spa

Gezinsvriendelijk

  • Apart eetgedeelte in de kamer
  • Babybed in de kamer
  • Geluiddichte kamers
  • Kinderboeken
  • Kinderspelletjes
  • Kinderstoel
  • Knutselspullen
  • Koelkast op de kamer
  • Magnetron op de kamer

Voorzieningen

  • Bagageopslag
  • Gemeenschappelijke koelkast
  • Gemeenschappelijke magnetron
  • Kapsalon
  • Receptie met beperkte openingstijden
  • Reisgidsen

Gastendiensten

  • Aanzoek-/romantische pakketten
  • Hulp met excursies en tickets
  • Meertalig personeel
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Buiten

  • In de bergen

Volledig uitgeruste spa

  • Bubbelbad
  • Massage
  • Sauna
  • Spa dagelijks geopend

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Hardhouten vloer in gemeenschappelijke ruimtes

Meer

  • 3 etages
  • Er worden milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
  • Gebouwd in 1850
  • Geen plastic rietjes
  • Geen plastic roerstaafjes
  • Geen water in plastic flessen
  • Herbruikbaar tafelgerei
  • Herbruikbare kopjes
  • Ledverlichting op bepaalde plaatsen
  • Ramen met dubbelglas
  • Roken is niet toegestaan
  • Ten minste 80% biologische voedingsproducten
  • Tours en activiteiten van lokale aanbieders
  • Traditionele architectuur
  • Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
  • Waar mogelijk worden voedingsproducten van de korte keten gebruikt

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Donzen dekbed
  • Gratis babybed
  • Italiaanse Frette-lakens
  • Kussenkeuzemenu
  • Matras van memory foam
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • 3 privébadkamers
  • Badjassen
  • Bidet
  • Designer toiletartikelen
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels

Entertainment

  • Filmpremières
  • Smart-tv van 42 inch met premium satellietzenders

Eten en drinken

  • Apart eetgedeelte
  • Beperkte roomservice
  • Broodrooster
  • Champagneservice
  • Elektrische waterkoker
  • Espressoapparaat
  • Gratis gevulde minibar
  • Gratis mineraalwater
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Magnetron
  • Restaurantgidsen
  • Toegang tot gemeenschappelijke keuken

Meer

  • Aangrenzende kamers beschikbaar
  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Bureau
  • Geluiddichte kamers
  • Individueel ingericht
  • Individuele aankleding
  • Ledverlichting
  • Verwarming (met klimaatregeling)
  • Waterbesparende toiletten

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 15.30 uur; inchecken is mogelijk tot: 19.30 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag in rekening gebracht
Snelle uitcheckservice beschikbaar

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks tussen 15.30 uur en 19.30 uur geopend.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig bij de receptie.
Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je identiteitsbewijs aan de accommodatie te verstrekken
Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 17.00 uur te arriveren. 
Mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Het ontbijt wordt geserveerd in een bar ongeveer 100 meter verderop. ​

Toegang tot accommodatie

Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Eén kind, met een maximale leeftijd van 11 jaar oud, kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het op de kamer van de ouder of voogd slaapt
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden, verrijdbare/extra bedden en slaapbanken te reserveren.
Belasting-id: 00716030457
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
In deze accommodatie is het personeel bevoegd de creditcard van de gast voor aankomst te autoriseren.
Geluiddichte kamers kunnen niet worden gegarandeerd.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser en EHBO-doos
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT045003B4IPZTWFPO
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor aankomst maken als je contact opneemt met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk)

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij B&B La bottega d'Arte?

Nee, alleen assistentiedieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij B&B La bottega d'Arte?

Vandaag, 28 aug. 2026, kost een verblijf bij B&B La bottega d'Arte van één nacht voor twee volwassenen op 1 sep. 2026 min. € 105, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij B&B La bottega d'Arte te parkeren?

Er is een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Je kunt in de buurt gratis parkeren.

Hoe laat kan ik inchecken bij B&B La bottega d'Arte?

Je kunt inchecken vanaf: 15.30 uur; je kunt inchecken tot: 19.30 uur.

Tot hoe laat kan ik bij B&B La bottega d'Arte uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken. Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).

Waar ligt B&B La bottega d'Arte?

Deze luxe accommodatie in een affittacamere ligt in het centrum van Carrara, binnen 5 minuten lopen van Accademia di Belle Arti di Carrara en Duomo di Carrara. Ook Museo Carrara e Michelangelo en Marmo di Carrara liggen binnen 5 km afstand.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.