5 minutes from the Alpe di Siusi cable car, family apartment and terrace.
The SONNLEITEN apartment welcomes you in the heart of Siusi, to the south in a quiet street not far from the town center and from the cable car that leads up to the Alpe di Siusi Plateau. Spacious and bright, 90 m² of modern design, with a garage and an outdoor parking space—ideal for every season, summer and winter. Siusi is the gateway to the Dolomites, just a few steps from an 18-hole golf course. Enjoy free Wi-Fi and warm hospitality at no extra cost. Pets are welcome (€15 per day). Discover relaxation, comfort, and that authentic South Tyrolean touch—your dream vacation awaits.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strandstoelen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
Elektrische waterkoker
IJsmachine
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kruiden
Magnetron
Oven
Eetopties
Ontbijt beschikbaar tegen een toeslag
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Badkamer
2 badkamers
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Woonkamer
Entertainment
Boeken
Muziekbibliotheek
Spellen
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Barbecue
Patio
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
1 huisdier in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Gelijkvloerse accommodatie
Goed verlicht pad naar de ingang
Hardhouten vloer in gemeenschappelijke ruimtes
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijke paden
Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Huishoudservice op verzoek
Schoon beddengoed (op verzoek)
Strijkijzer/strijkplank
Wisselen van handdoeken op verzoek
Uitgelichte locatiekenmerken
In de bergen
In een dorp
Dingen om te doen
Fietsenopslag
Golf
Parkeerplaats voor fietsen
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Brandblusser
Veiligheidsslot
Algemeen
Fietsenopslag
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Ledverlichting op bepaalde plaatsen
Milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
Oplaadpunt voor elektrische auto's
Parkeerplaats voor fietsen
Plantenmuur
Recycling
Schoon beddengoed op verzoek
Schoonmaakservice (op verzoek)
Tuin
Unitgrootte: 90 vierkante meter
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegestaan
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend
Alleen honden zijn welkom
1 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn van harte welkom.
Evenementen
Geen evenementen toegestaan
Roken
Roken is niet toegestaan
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
Huren op lange termijn is mogelijk.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusser, een EHBO-doos en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT021019B4ZKVTHW9L
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Over deze buurt
dit appartement is in de bergen in Castelrotto te vinden. Als je graag een activiteit wilt doen, kun je een kijkje nemen bij Ortisei-Furnes-skilift en Skigebied Seceda. Geniet je liever van het buitenleven? Breng dan een bezoekje aan Dolomieten en Val Gardena. Ga je met je kinderen op vakantie? Overweeg dan een bezoek aan Mar Dolomit-zwembad en Gherdeina Erfgoedmuseum. Bekijk onze reisgids voor Castelrotto
Zijn huisdieren welkom bij 5 minutes from the Alpe di Siusi cable car, family apartment and terrace.?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden toegestaan (maximaal 1 in totaal).
Wat kost het om bij 5 minutes from the Alpe di Siusi cable car, family apartment and terrace. te parkeren?
Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik inchecken bij 5 minutes from the Alpe di Siusi cable car, family apartment and terrace.?
Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij 5 minutes from the Alpe di Siusi cable car, family apartment and terrace. uitchecken?
Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.
Waar ligt 5 minutes from the Alpe di Siusi cable car, family apartment and terrace.?
Dit gezinsvriendelijke appartement in Castelrotto ligt in de bergen, vlak bij Isarcovallei en Dolomieten. Ook Parco Naturale Sciliar-Catinaccio en Kabelbaan Seis-Seiser Alm liggen binnen 10 minuten lopen.
Beoordelingen over 5 minutes from the Alpe di Siusi cable car, family apartment and terrace.