Geheel appartement

Stay Downtown, Free Gated Parking, Renovated Studio! 514

Fotogalerie voor Stay Downtown, Free Gated Parking, Renovated Studio! 514

Een moderne hotelkamer met een bed, bureau, stoel, kitchenette en een tv aan de muur.
Een badkamer met toilet, wastafel, spiegel en planken.
Een kleine keuken met witte kastjes, een roestvrijstalen koelkast, een magnetron en een koffiezetapparaat.
Een muur met een kleurrijke muurschildering ter promotie van Cedar Falls.
Exterieur

Beoordelingen

4,0 op 10 –

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamer28 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Stay Downtown, Free Gated Parking, Renovated Studio! 514

  • Each stay comes with 10% off to local restaurant Patton Bar & Diner! PLUS guaranteed parking for one vehicle in gated parking lot!

    Stay in the heart of downtown Cedar Falls! Just a short walk from all of the action. Walk to locally owned shops, restaurants and nightlife.

    Units measure 300sqft. Updated flooring, paint, furniture, and addition of a kitchenette fully equipped with refrigerator, freezer, microwave, toaster, coffee maker and more! Enjoy your stay in downtown Cedar Falls!

    The Lindell Motor Lodge is pleased to offer a freshly updated unit. Turning this once motel style property into studio units. Updates include paint, flooring, addition of a kitchenette, furnishings and more!

    This unit measures roughly 300 square feet and offers a KING bed and full kitchenette equipped with refrigerator, microwave, toaster, single burner electric hot plate and drip coffee maker!

    Take a picture by the beautiful Cedar Falls mural on the south side of the building created by an area artist.

    Located in the heart of downtown. Walk to shops, restaurants and nightlife. Guaranteed parking for one vehicle included in the gated parking lot. Be right in the action for all of the downtown events including the Sturgis Falls celebration, UNI homecoming and much more!

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
  • Parkeerplekken ter plaatse

Kitchenette

  • Broodrooster
  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Magnetron

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bad of douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Smart-tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Werkplekken

  • Bureau
  • Bureaustoel

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • 1 huisdier in totaal

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Huishoudservice op verzoek
  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan een rivier
  • Dicht bij een spa
  • Dicht bij een ziekenhuis
  • In het stadscentrum

Dingen om te doen

  • Casino in de buurt
  • Golfbaan in de buurt
  • Jagen in de buurt
  • Kajakken in de buurt
  • Motorbootverhuur in de buurt
  • Mountainbiken in de buurt
  • Pretpark in de buurt
  • Raften in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Oplaadpunt voor elektrische auto's
  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Unitgrootte: 28 vierkante meter

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegestaan
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend
1 in totaal

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
Huren op lange termijn is mogelijk.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement bevindt zich zowel in het stadscentrum als aan een rivier in Cedar Falls. Heb je zin in een activiteit, neem dan een kijkje bij Pheasant Ridge Golf Course en Palmer's Family Fun. Voor attracties in de omgeving kun je bij Lost Island Waterpark en Cedar Falls Community Main Street terecht. Hearst Center for the Arts en Falls Aquatic Center zijn ook zeker het bezoeken waard. Ontdek de wateractiviteiten in de omgeving. Er zijn namelijk tal van faciliteiten in de buurt, bijvoorbeeld voor kajakken en raften. Je kunt ook de natuur in trekken en wandelen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Cedar Falls
Meer appartementen in Cedar Falls
Kaart
Cedar Falls, IA

In de buurt

  • Snacks en een muur versierd met vinylplaten.
    Cedar Falls Community Main Street
    1 min. lopen - 0.1 km
  • Luchtbeeld van een bebost gebied met een meer.
    Big Woods Lake Recreation Area
    17 min. lopen - 1.5 km
  • Een klokkentoren, een lantaarnpaal en gele bloemen in een park.
    University of Northern Iowa
    3 min. rijden - 3.8 km
  • Cedar Falls Community Theatre
    2 min. lopen - 0.2 km
  • Ice House Museum
    3 min. lopen - 0.3 km

Lokaal vervoer

  • Waterloo, Iowa (ALO-Regionale luchthaven Waterloo) - 6 min. rijden

Restaurants

  • Casey's
    6 min. lopen
  • McDonald's
    7 min. lopen
  • Casey's General Store
    19 min. lopen
  • The Horny Toad American Bar & Grill
    2 min. lopen
  • Bigfoot Betty's
    4 min. lopen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Stay Downtown, Free Gated Parking, Renovated Studio! 514?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximaal 1 in totaal).

Wat kost het om bij Stay Downtown, Free Gated Parking, Renovated Studio! 514 te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Stay Downtown, Free Gated Parking, Renovated Studio! 514?

Je kunt vanaf 15.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Stay Downtown, Free Gated Parking, Renovated Studio! 514 uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Stay Downtown, Free Gated Parking, Renovated Studio! 514?

Dit appartement ligt in het centrum van Cedar Falls, vlak bij Cedar Falls Community Main Street en Cedar Falls Community Theatre. Ook Cedar River en Cedar Falls Historical Society Museum liggen binnen 5 minuten lopen.

Beoordelingen over Stay Downtown, Free Gated Parking, Renovated Studio! 514