Aloft by Marriott Charlotte Airport

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Huisdiervriendelijk
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Sportschool
  • Ontbijt beschikbaar
De huidige prijs is € 118
inclusief belastingen en toeslagen
6 sep - 7 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
11 van 11 kamers weergeven

Kamer, 1 kingsize bed (Savvy)

9,0 van 10
Fantastisch
(10 beoordelingen)
  • 33 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Kamer, 2 queensize bedden (Savvy)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(5 beoordelingen)
  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

aloft, Kamer, 1 kingsize bed

9,0 van 10
Fantastisch
(60 beoordelingen)
  • 26 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

aloft, Kamer, 2 queensize bedden

9,0 van 10
Fantastisch
(17 beoordelingen)
  • 32 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Kamer, 1 kingsize bed (Mobility Accessible, Tub)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Kamer, 1 kingsize bed (Mobility Accessible, Roll-in Shower)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Kamer, 2 queensize bedden (Mobility/Hearing Accessible, Tub)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Kamer, 2 queensize bedden (Mobility Accessible, Tub)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Kamer, 1 kingsize bed (Hearing Accessible)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Kamer, 1 kingsize bed (Mobility Accessible, Roll-in Shower)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Kamer, 2 queensize bedden (Hearing Accessible)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Aloft by Marriott Charlotte Airport is in het zakendistrict in Charlotte te vinden. Een aantal culturele hoogtepunten zijn bijvoorbeeld NASCAR Hall of Fame en Fillmore Charlotte. Wie daarnaast graag de winkelstraten afstruint, kan zich bij Queen City Quarter en SouthPark Mall uitleven. Neem een kijkje bij een evenement of maak een wedstrijd mee bij Bank of America Stadium. Misschien moet je ook wat tijd vrijmaken voor Carowinds (attractiepark), een topattractie die je eigenlijk niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Charlotte
Kaart
3928 Memorial Parkway, Charlotte, NC, 28217

In de buurt

  • Een museum met houten wanden, boekenplanken, een bureau, een televisie en diverse tentoonstellingen.
    Bibliotheek Billy Graham
    3 min. rijden - 2.0 km
  • Stadszicht met een groot stadion en moderne wolkenkrabbers.
    Bank of America Stadium
    11 min. rijden - 11.6 km
  • Renaissance Park
    7 min. lopen - 0.7 km
  • Charlotte Regional Farmers Market
    14 min. lopen - 1.2 km
  • York Road Community Park
    3 min. rijden - 2.7 km

Lokaal vervoer

  • Scaleybark Station - 7 min. rijden
  • Charlotte Station - 20 min. rijden
  • Charlotte-Douglas International Airport (CLT) - 12 min. rijden

Restaurants

  • 7-Eleven
    3 min. rijden
  • Circle K
    4 min. rijden
  • Starbucks
    6 min. lopen
  • Coffey Creek Cafe
    4 min. rijden
  • Cook Out
    5 min. rijden

Over deze accommodatie

Aloft by Marriott Charlotte Airport

  • Hotel in de buurt van Bibliotheek Billy Graham
  • Aloft by Marriott Charlotte Airport bevindt zich in de buurt van Bank of America Stadium en Conferentiecentrum en biedt extraatjes zoals een koffiebar/café, wasvoorzieningen en een bar. Gasten kunnen gebruikmaken van voorzieningen zoals een healthclub en een businesscentrum en verbinding maken met gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes.
  • Andere voordelen zijn o.a.:
    • Een buitenzwembad
    • Een à-la-carte-ontbijt (tegen een toeslag), parkeerplaatsen (toeslag) en een oplaadpunt voor elektrische auto's
    • Een pool- of biljarttafel, een rookvrije accommodatie en een 24-uurs receptie
    • Een bagageopslagruimte, een kluis bij de receptie en een lift
    • Uit de gastenbeoordelingen blijkt dat gasten vol lof zijn over het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle 139 kamers zijn voorzien van leuke extraatjes zoals laptopwerkplekken en airconditioning en beschikken daarnaast over faciliteiten zoals bureaustoelen en kluisjes.
  • Overige gemakken in alle kamers zijn onder andere:
    • Gedeeltelijk open badkamers met baden of douches en gratis toiletartikelen
    • Lcd-televisies met premium tv-zenders
    • (kleding)kasten, ledlampen en koffiezetapparaten/waterkokers

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet

Parkeren en vervoer

  • Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
  • Parkeerplekken ter plaatse (USD 5 per nacht)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen en parkeerplaatsen voor personenbussen beschikbaar

Eten en drinken

  • A-la-carte-ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 06.00 uur tot 09.00 uur op werkdagen en van 07.00 uur tot 10.00 uur in het weekend: USD 2 tot 15 voor volwassenen en USD 2 tot 10 voor kinderen
  • Een bar/lounge
  • Een koffiebar/café
  • Een restaurant

Dingen om te doen

  • Biljart/pooltafel
  • Buitenzwembad
  • Fitnesscentrum

Gezinsvriendelijk

  • Buitenzwembad
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Gratis kranten in de lobby
  • Kluisje bij de receptie
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Huwelijksservices
  • Schoon beddengoed (op verzoek)
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Wisselen van handdoeken op verzoek

Zakelijke diensten

  • Businesscentrum

Buiten

  • Barbecue
  • Picknickplaats

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Doucheruimte met douchezitting en handgrepen
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Handdouche
  • Handgreep in de douche
  • Handgreep naast het toilet
  • Hendels als deurklinken
  • In hoogte verstelbare douchekop
  • Informatieborden in braille of reliëfletters
  • Lift
  • Pad zonder treden naar de ingang
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
  • Rolstoeltoegankelijk zwembad
  • Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
  • Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Rolstoeltoegankelijke personenbusparkeerplaats
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
  • Rolstoeltoegankelijke sportschool
  • Trapleuningen
  • Verlaagd deurslot
  • Verlaagd kijkgat in de deur
  • Verlaagde stopcontacten in de badkamer
  • Visuele alarmen in de gangen

Meer

  • 1 gebouw
  • 4 etages
  • Beaux-arts-architectuur
  • Feestruimte
  • Gebouwd in 2020
  • Geen plastic rietjes
  • Geen plastic roerstaafjes
  • Ledverlichting op bepaalde plaatsen
  • Ramen met dubbelglas
  • Roerstaafjes van een ander materiaal dan plastic beschikbaar
  • Roken is niet toegestaan
  • Vegetarisch ontbijt beschikbaar
  • Vegetarische gerechten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Hypoallergeen beddengoed
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Bad of douche
  • Gedeeltelijk open badkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Lcd-tv met premium kabelzenders

Eten en drinken

  • Gratis mineraalwater
  • Koffiezetapparaat/waterkoker

Meer

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Bureau
  • Bureaustoel
  • Gratis lokale gesprekken
  • Kluis
  • Laptopvriendelijke werkplek
  • Ledverlichting
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Telefoon
  • Verwarming (met klimaatregeling)

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 15.00 uur; inchecken is mogelijk tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om afspraken te maken over het inchecken.
Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Huisdieren zijn toegestaan tegen USD 58.12 per accommodatie, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend
Alleen honden en katten zijn welkom
2 in totaal (maximaal 18 kg per huisdier)
Er zijn voer- en drinkbakken en een hondenlosloopzone aanwezig

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Kinderen kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze op de kamer van de ouder of voogd slapen
Er zijn geen extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Ontbijttoeslag voor het à-la-carte-ontbijt: ca. USD 2–15 voor volwassenen en ca. USD 2–10 voor kinderen
  • Parkeerkosten: USD 5.00 per nacht
  • Toeslag voor huisdieren: USD 58.12 per accommodatie, per nacht
  • Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk)

Veelgestelde vragen

Is Aloft by Marriott Charlotte Airport voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Aloft by Marriott Charlotte Airport?

Vandaag, 26 aug. 2026, kost een verblijf bij Aloft by Marriott Charlotte Airport van één nacht voor twee volwassenen op 6 sep. 2026 min. € 118, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Aloft by Marriott Charlotte Airport?

Ja, bij dit hotel zijn katten en honden (maximaal 2 in totaal) toegestaan, met een maximaal gewicht van 18 kg per huisdier. Er geldt een toeslag van USD 58.12 per accommodatie, per nacht. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.

Wat kost het om bij Aloft by Marriott Charlotte Airport te parkeren?

Parkeren is mogelijk tegen een toeslag van USD 5.00 per nacht.

Hoe laat kan ik inchecken bij Aloft by Marriott Charlotte Airport?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: middernacht. Op beperkte tijden kun je laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Aloft by Marriott Charlotte Airport uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Aloft by Marriott Charlotte Airport?

Dit hotel ligt in het zakendistrict, op 2,8 km van Bibliotheek Billy Graham en binnen 15 km afstand van Bank of America Stadium en SouthPark Mall. Ook Conferentiecentrum en NASCAR Hall of Fame liggen binnen 15 km afstand.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.