Hotel Ramakrishna

Accommodatieklasse: 3.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,4 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
  • Zakelijke services
De huidige prijs is € 20
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
9 van 9 kamers weergeven

Deluxe kamer

  • 11 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Compact A/C Room

  • 11 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Familiekamer

  • 14 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Lakeview Room

  • Uitzicht op het meer
  • 12 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Comfort vierpersoonskamer, meerdere bedden

  • 22 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Patio Room

  • 12 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hotel Ramakrishna ligt vlak bij het strand in de buurt van Strand van Mahabalipuram en is gelegen bij een winkelcentrum. Een aantal lokale bezienswaardigheden om te bezoeken zijn Krishna's Boterbal en Kotikal Mandapam. Heb je bovendien zin om het natuurschoon in de omgeving te bewonderen? Neem dan een kijkje bij Strand van Mamallapuram en Mahishasuramardini Cave. Mumu Surf Shop en Madras Crocodile Bank Trust zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Mahabalipuram
Kaart
NO:8,Othavadai Street, Kanchipuram District, Tirukalukundram, Tamil Nadu, 603104

In de buurt

  • Een tempelcomplex van zandsteen met ingewikkelde gravures en koepelvormige gebouwen.
    Strand van Mamallapuram
    3 min. lopen - 0.3 km
  • Een tempel met een trapvormige toren en een omliggende binnenplaats met stenen beelden.
    Shore-tempel
    10 min. lopen - 0.9 km
  • Krishna's Boterbal
    8 min. lopen - 0.7 km
  • Descent Of The Ganges-monument
    8 min. lopen - 0.7 km
  • Penitentie van Arjuna
    8 min. lopen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Chennai Thirumani - 27 min. rijden
  • Chennai International Airport (MAA) - 93 min. rijden

Restaurants

  • Water's Edge
    13 min. lopen
  • The Wharf
    14 min. lopen
  • Searock Restaurant
    3 min. lopen
  • Taacos Seafood Restaurant
    2 min. lopen
  • Hotel Sri Ananda Bavan
    2 min. lopen

Over deze accommodatie

Hotel Ramakrishna

  • Hotel in Strand van Mahabalipuram
  • Met voorzieningen zoals een dakterras, winkels ter plaatse en stomerij-/wasservices kom je niets tekort bij Hotel Ramakrishna. Het plaatselijke café met internationale gerechten, Roberto's Pizzeria, serveert ontbijt, brunch, lunch en diner. Naast gratis wifi op de kamer hebben gasten de beschikking over voorzieningen zoals een bar.
  • Tijdens je verblijf profiteer je bovendien van het volgende:
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Een ontbijt met lokale gerechten (tegen een toeslag), vervoer van en naar de luchthaven (toeslag) en een snelle uitcheckservice
    • Een snelle incheckservice, een lift en een kluis bij de receptie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers zijn individueel gemeubileerd en bieden extraatjes zoals 24-uurs roomservice en airconditioning en beschikken daarnaast over faciliteiten zoals gratis wifi en bureaustoelen.
  • Extra gemakken in alle kamers zijn onder andere:
    • Douches en shampoo
    • Ledtelevisies van 32 inch met kabelzenders
    • Plafondventilatoren, dagelijkse schoonmaakservice en bureaustoelen

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
  • 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
  • Shuttleservice vanaf het treinstation (toeslag)
  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Dagelijks ontbijt met lokale gerechten tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: INR 200 per persoon
  • Een restaurant
  • Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes

Restaurants ter plaatse

  • Roberto's Pizzeria

Dingen om te doen

  • Tv in gemeenschappelijke ruimtes
  • Winkelen

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Cadeauwinkel/kiosk
  • Gratis kranten in de lobby
  • Kluisje bij de receptie
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Hulp met excursies en tickets
  • Meertalig personeel
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Stomerij-/wasserijservice

Zakelijke diensten

  • Computerstation

Buiten

  • Dakterras

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Gladde vloer in de kamer
  • Gladde vloer in gemeenschappelijke ruimtes
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Helling bij de hoofdingang
  • Lift (60 centimeter brede deur)
  • Notificatie voor deurbel en telefoon
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
  • Rolstoeltoegankelijke lounge
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie (152 centimeter hoog)
  • Tegelvloer in de kamer
  • Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes

Meer

  • 3 etages
  • Aparte rookruimtes
  • Gebouwd in 1990
  • Klamboes

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Donzen dekbed

Badkamer

  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Led-tv van 32 inch met kabelzenders

Eten en drinken

  • 24-uurs roomservice
  • Gratis mineraalwater

Meer

  • Aangrenzende kamers beschikbaar
  • Airconditioning
  • Bureaustoel
  • Elke dag gratis kranten
  • Individueel ingericht
  • Individuele aankleding
  • Plafondventilator
  • Telefoon
  • Toegang via buitengalerij
  • Ventilator

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 14.00 uur; inchecken is mogelijk tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: INR 1000
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice beschikbaar
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: INR 1000
Snelle uitcheckservice beschikbaar

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven en het treinstation (hiervoor kunnen toeslagen gelden). Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie om de ophaalservice te regelen. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Indiase staatsburgers dienen bij het inchecken een geldig Indiaas identiteitsbewijs met foto of rijbewijs te tonen. Reizigers die geen staatsburger van India zijn, dienen een geldig paspoort en visum te tonen.

Renovaties en sluitingen

De volgende voorzieningen zijn gesloten op maandag, donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag:
  • Eetgelegenheid/eetgelegenheden
De volgende voorzieningen zijn gesloten op dinsdag en woensdag:
  • Eetgelegenheid/eetgelegenheden

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Geen huisdieren of assistentiedieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen jonger dan 18 zijn niet toegestaan in deze accommodatie voor volwassenen. Alle gasten van 18 en ouder zijn welkom.
Er zijn extra bedden beschikbaar tegen INR 1000.0 per dag.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor het ontbijt met lokale gerechten: ca. INR 200 per persoon
  • Toeslag voor luchthavenshuttle: INR 2500.00 per voertuig (enkele reis, passagierscapaciteit: 2)
  • Toeslag voor vroeg inchecken: INR 1000 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Toeslag voor laat uitchecken: INR 1000 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Toeslag voor extra bed: INR 1000.0 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
Contactloos betalen is mogelijk
Geluiddichte kamers kunnen niet worden gegarandeerd.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Gasten jonger dan 18 jaar oud worden bij deze accommodatie voor volwassenen niet toegelaten.
Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
Bij deze accommodatie worden geen alcoholische dranken geserveerd.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hotel Ramakrishna?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Ramakrishna?

Vandaag, 25 aug. 2026, kost een verblijf bij Hotel Ramakrishna van één nacht voor twee volwassenen op 27 aug. 2026 min. € 20, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij Hotel Ramakrishna te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Hotel Ramakrishna?

Je kunt inchecken vanaf: 14.00 uur; je kunt inchecken tot: op elk moment. Vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid) is mogelijk tegen een toeslag van INR 1000.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel Ramakrishna uitchecken?

Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken. Laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid) is mogelijk tegen een toeslag van INR 1000.

Biedt Hotel Ramakrishna een shuttleservice naar de luchthaven aan?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van INR 2500.00 per voertuig.

Waar ligt Hotel Ramakrishna?

Dit hotel ligt in Strand van Mahabalipuram, binnen 5 minuten lopen van Mumu Surf Shop en Strand van Mamallapuram. Ook Sri Sthala Sayanaperumal Temple en Pancha Pandava Cave liggen binnen 10 minuten lopen.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.