Geheel appartement

Geweldig appartement met gratis WiFi en parkeergelegenheid

Fotogalerie voor Geweldig appartement met gratis WiFi en parkeergelegenheid

1 slaapkamer, een strijkplank/strijkijzer, reisbedje, gratis wifi
Interieur
Interieur
Een koelkast, een magnetron, een oven, een koffiezetapparaat/waterkoker
Een smart-tv, Netflix en streamingdiensten

Beoordelingen

7,2 op 10 –
Goed

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 450 m²

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Parkeerplaatsen beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Geweldig appartement met gratis WiFi en parkeergelegenheid

  • Appartement met 1 slaapkamer beschikbaar voor een kort en langer verblijf, met een volledig uitgeruste keuken, een badkamer met een douche en een woonkamer. De slaapkamer is geschikt voor twee personen en een slaapbank in de woonkamer is geschikt voor twee extra gasten. We bieden gratis wifi en er is ook gratis parkeergelegenheid op straat buiten de accommodatie.
    Het appartement ligt op korte loopafstand van het Whifflet Station met directe, frequente treinen naar zowel Glasgow als Edinburgh.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
  • Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
  • Parkeerplekken ter plaatse

Eten en drinken

  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Magnetron
  • Oven
  • Vriezer

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapbank
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bad/douchecombinatie
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Woonkamer

Entertainment

  • Netflix
  • Smart-tv
  • Streamingdiensten

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 50 vierkante meter

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie NL00000F
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

Je vindt dit appartement in Coatbridge. Heb je wel zin in een middagje winkelen? Dan zijn Merchant City en Buchanan Street zonder twijfel een bezoekje waard. Om juist wat meer van de lokale natuur te genieten, ga je naar Glasgow Green. Zin om van een evenement of wedstrijd te genieten? Kijk dan eens wat er bij OVO Hydro of Celtic Park op het programma staat. Bekijk onze reisgids voor Coatbridge
Meer appartementen in Coatbridge
Kaart
Coatbridge, Scotland

In de buurt

  • Een straat met winkels en uitverkoopborden, met een rij fietsen aan de rechterkant.
    Buchanan Street
    18 min. rijden - 20.3 km
  • Een modern architectonisch gebouw met een gebogen glazen gevel en een groen verlicht interieur.
    OVO Hydro
    21 min. rijden - 22.9 km
  • Een moderne brug over een rivier, een opvallend architectonisch gebouw met een gebogen dak, en een heldere lucht met wolken.
    Scottish Exhibition and Conference Centre
    21 min. rijden - 23.6 km
  • Een leeg stadion met tribunes en een groot scherm.
    Hampdenpark
    22 min. rijden - 21.2 km
  • Summerlee - Museum of Scottish Industrial Life
    5 min. rijden - 2.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Whifflet - 4 min. lopen
  • Glasgow International Airport (GLA) - 35 min. rijden

Restaurants

  • Greggs
    18 min. lopen
  • McDonald's
    15 min. lopen
  • KFC
    10 min. lopen
  • Mondo
    17 min. lopen
  • The Vulcan
    18 min. lopen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Geweldig appartement met gratis WiFi en parkeergelegenheid?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Geweldig appartement met gratis WiFi en parkeergelegenheid te parkeren?

Je kunt in de buurt gratis parkeren.

Hoe laat kan ik inchecken bij Geweldig appartement met gratis WiFi en parkeergelegenheid?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Geweldig appartement met gratis WiFi en parkeergelegenheid uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Geweldig appartement met gratis WiFi en parkeergelegenheid?

Dit appartement in Coatbridge ligt op 3,3 km van Hollywood Bowl en op 4,5 km van Airdrie-golfclub. Ook Bellshill Golf Club en Strathclyde Country Park liggen binnen 10 km afstand. Station Whifflet ligt op maar 4 minuten lopen en naar Centraal Station Coatbridge is het 23 minuten lopen.

Beoordelingen over Geweldig appartement met gratis WiFi en parkeergelegenheid

Beoordelingen

Goed

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 5 beoordelingen

8,0

Netheid

8,0

Locatie

8,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Andrea E.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Sehr gute Lage

Ein schönes Apartment, gut ausgestattet. Fünf Minuten zur Fuß zur Regionalbahn nach Glasgow. Wir kommen gerne wieder.
7 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Scott H.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie

First trip

Karolina was great to work with. Property is clean and up to date. Close to the train station and shopping center. Park is just a block away. Neighbors were good and inviting The neighborhood is a bit run down but there are a couple of restaurants and stores within a block of the property that i availed myself to.
9 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Denni H.

29 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Toni

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
7 nachten verbleven in augustus 2023