Gehele woning

House Sleeps 8 with Hot Tub and Parking

Fotogalerie voor House Sleeps 8 with Hot Tub and Parking

Een achtertuin met terras, een metalen stoel, een houten schutting en een huis met garage.
Een moderne keuken met inbouwapparatuur, een groot raam en uitzicht op de omgeving.
Een moderne woonkamer met een grijze hoekbank, een eettafel met stoelen, een flatscreen-tv aan de muur en een keukenruimte zichtbaar door een open deur.
Een slaapkamer met een bed, gordijnen, een raam en een televisie aan de muur.
Een moderne woonkamer met een grijze bank, een flatscreen televisie aan de wand en een schuifdeur naar een tuin.

Gehele woning

85 m²

Populaire voorzieningen

  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parkeerplaatsen beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

House Sleeps 8 with Hot Tub and Parking

  • Perfect for long term stays and work people of all kinds.
    Your stay is important to us and we have sought to equip our home to a high standard and to anticipate your needs by providing all the things you might want for a well needed getaway.
    Entirely Newly Refurbished to High Spec, with everything you may need to relax and unwind.. Including a hot tub! - we hope you love it as much as we do..

    The space
    Our Luxurious home from home. You will have five cosy bedrooms to choose from with TVs in each room all with built in Amazon fire sticks.
    Toilet with Shower over bath Upstairs and Downstairs Toilet.
    A Huge TV and sofa / Sofa-Bed in the Living/ Dining room perfect for movie nights!!
    Kitchen with everything you may need.. Includes Oven, Stove top, American Fridge Freezer with built-in Water and Ice Dispenser, Dishwasher, Washer/Dryer and of course a Toaster and Kettle- Teas and Coffee Provided.
    Patio doors allow a gorgeous garden view while dining. These lead out to the outdoor Area with egg chair, outdoor heater and Hot Tub, Also an Office area with private kitchen and sofa bed.
    Car charging port on driveway available to use- you will be charged accordingly for usage.
    Please Note: we do NOT provide any towels.

    Guest access
    Guests have full access to the whole home.

    Other things to note
    PLEASE READ:

    We only really have 2 main rules but please respect Terms and Conditions at all times- these will be included in the welcome pack.

    1. Our neighbours are a huge priority to us as a business- Please remember to respect your neighbors at all times. We have a strict noise policy as we are in a residential area. This includes usual laws with regards to noise between 11pm to 8am - If we have any noise complaints we reserve full rights to remove all guests from the property.

    2.People wearing Fake Tan of any kind are NOT permitted to enter the Hot Tub under any circumstances.


    Please note: we do NOT provide towels.
    No parties allowed.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Bubbelbad

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Kookplaat
  • Magnetron
  • Oven

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Bad of douche

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Patio
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 85 vierkante meter

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

Infants allowed

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

Je vindt dit vakantiehuis in Colchester. Wil je hier graag van de culturele hoogtepunten genieten? Dan zijn Museum Hollytrees en The Minories Galleries echt een bezoek waard. Een aantal andere attracties in de omgeving vind je bij Adrenalyze Leisure en Beth Chatto Garden. The Wyvern Maze en Wyvernwood zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Colchester
Meer vakantiehuizen in Colchester
Kaart
Colchester

In de buurt

  • Een steen met een gedenkplaat in Castle Park, ter herdenking van de 100e verjaardag van de opening in 1892.
    Park van kasteel Colchester
    17 min. rijden - 8.3 km
  • Een statige zaal met versierde zuilen, een groot orgel en een blauw, hoog plafond.
    Stadhuis van Colchester
    18 min. rijden - 8.9 km
  • Een olifant loopt over rotsachtig terrein met weelderige groene begroeiing op de achtergrond.
    Dierentuin van Colchester
    31 min. rijden - 28.0 km
  • Een wit huis met een rood dak aan een rustig meer, omgeven door weelderige begroeiing en bomen.
    Flatford Mill
    33 min. rijden - 31.2 km
  • Universiteit van Essex
    15 min. lopen - 1.3 km

Lokaal vervoer

  • Colchester Wivenhoe Station - 17 min. lopen
  • London (SEN-Southend) - 69 min. rijden

Restaurants

  • Costa Coffee
    6 min. rijden
  • Pizza Hut
    6 min. rijden
  • The Bridge Wine Bar
    6 min. rijden
  • The Spinnaker
    6 min. rijden
  • Albany Gardens Fish and Chips
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij House Sleeps 8 with Hot Tub and Parking?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij House Sleeps 8 with Hot Tub and Parking te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij House Sleeps 8 with Hot Tub and Parking?

Je kunt vanaf 15.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij House Sleeps 8 with Hot Tub and Parking uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt House Sleeps 8 with Hot Tub and Parking?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Colchester ligt op 1 km van Universiteit van Essex en binnen 5 km afstand van Hythe Quay en Adrenalyze Leisure. Ook Beth Chatto Garden en High Woods Country Park liggen binnen 10 km afstand. Colchester Wivenhoe Station ligt op 17 minuten lopen.