Gehele woning

Suite La Buganvilla in Conil de la Frontera

2.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Suite La Buganvilla in Conil de la Frontera

Een zwembad met een waterval, omringd door een stenen muur.
Een moderne woonkamer met een beige bank, een houten eettafel en witte stoelen. Er staat een klein rond tafeltje met een bloemstuk. De kamer heeft een groot raam met witte gordijnen en een plafondlamp.
Een terras met een houten tafel voor vier personen, omringd door rieten stoelen, met een witte pergola erboven.
Een slaapkamer met een bed, een houten hoofdbord, een geweven vloerkleed, rieten stoelen en een raam met gordijnen.
Uitzicht door een raam, met een houten paal en een bloeiende roze plant erbuiten.

Gehele woning

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 485 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Buitenruimte
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Suite La Buganvilla in Conil de la Frontera

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Suite La Buganvilla in Conil de la Frontera biedt onder meer voorzieningen zoals een tuin aan. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes.
  • Tijdens je verblijf profiteer je bovendien van het volgende:
    • Een zwembad
    • Barbecues

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Aan het strand

Zwembad/spa

  • Zwembad

Internet

  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplaatsen op straat beschikbaar

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 2 privébadkamers

Buiten

  • Barbecue
  • Tuin

Huisdieren

  • Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegestaan)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos

Algemeen

  • 4 units
  • Tuin

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 16.00 uur; inchecken is mogelijk tot: 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Neem contact op met de accommodatie voor informatie over het inchecken.
Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-doos
Registratienummer van de accommodatie VTAR/CA/05306
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.

Over deze buurt

deze villa ligt aan het strand in Conil de la Frontera. Een aantal lokale bezienswaardigheden om te bezoeken zijn Toren van Guzmán en Kerk van Johannes de Doper. Heb je bovendien zin om het natuurschoon in de omgeving te bewonderen? Neem dan een kijkje bij La Barrosa Beach en Playa de los Bateles. Trafalgar Surf en Fragua Camarón de la Isla zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Conil de la Frontera
Meer villa's in Conil de la Frontera
Kaart
Conil de la Frontera, Andalusia

In de buurt

  • Een houten looppad dat naar een strand met palmbomen en parasols leidt.
    Trafalgar Surf
    13 min. lopen - 1.1 km
  • Een kustlandschap met een opvallende boom op de voorgrond en een strand in de achtergrond.
    Playa de los Bateles
    9 min. rijden - 9.1 km
  • Een kustpad dat naar een strand leidt, met helder turquoise water en een rotsachtige klif.
    Playa Fuente del Gallo
    10 min. rijden - 10.1 km
  • Een rotsachtig strand bij zonsondergang, met de zon die achter een klif verdwijnt.
    La Barrosa Beach
    14 min. rijden - 11.5 km
  • Een haven met veel boten afgemeerd, een vuurtoren en een gebouw op de achtergrond.
    Puerto de Conil
    14 min. rijden - 9.4 km

Lokaal vervoer

  • Station San Fernando-Bahía Sur - 22 min. rijden
  • Jerez de La Frontera (XRY) - 46 min. rijden

Restaurants

  • la cayena
    10 min. rijden
  • Hostal /Cafetería Avenida
    4 min. rijden
  • Cala Puntalejo
    10 min. rijden
  • Restaurante el Roqueo
    9 min. rijden
  • Kebab Gio
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Is Suite La Buganvilla in Conil de la Frontera voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Suite La Buganvilla in Conil de la Frontera?

Nee, alleen assistentiedieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoe laat kan ik inchecken bij Suite La Buganvilla in Conil de la Frontera?

Je kunt inchecken vanaf: 16.00 uur; je kunt inchecken tot: 18.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Suite La Buganvilla in Conil de la Frontera uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Suite La Buganvilla in Conil de la Frontera?

Deze villa ligt aan het strand, op 1 km van Trafalgar Surf en op 3,3 km van Kart Chiclana. Ook Playa de los Bateles en Toren van Guzmán liggen binnen 10 km afstand.

Beoordelingen over Suite La Buganvilla in Conil de la Frontera