Gehele woning

ZEcamping 3 étoiles piscine chauffée animaux acceptés mobil-home 25m2 4 pers

Fotogalerie voor ZEcamping 3 étoiles piscine chauffée animaux acceptés mobil-home 25m2 4 pers

Een rustieke blokhut met een houten terras en een trap naar een overdekt gedeelte.
Een rivier omringd door weelderige groene begroeiing.
Een rustieke schuur met een schuin dak, omgeven door grasvelden en bomen.
Een rustige oever met een klein huis en een steiger.
Een zwembad met mensen die spelen, omringd door een hek en bomen.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Parkeerplaatsen beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

ZEcamping 3 étoiles piscine chauffée animaux acceptés mobil-home 25m2 4 pers

  • "
    Een ontsnapping in de natuur :
    Verloren in het hart van het natuurpark Millevaches, wacht dit paradijs
    van 8 hectare op u. Of u nu alleen, met uw gezin of in een groep bent,
    dit is de ideale plek voor een overnachting of een ontdekkingsverblijf.
    Tot uw beschikking staan comfortabele stacaravans en chalets om bij te
    komen na een dag vol emoties.
    `
    Activiteiten voor iedereen :
    Ter plaatse kunt u genieten van het verwarmde buitenzwembad (juli en
    augustus), het multisportterrein, de tafeltennistafels en de speeltuin
    voor kinderen. Liefhebbers van jeu de boules zullen blij zijn, net als
    liefhebbers van minigolf met een 18-holesbaan. De natuurcentra bieden u
    ook de mogelijkheid om vliegers te maken, aquatische wandelingen te
    maken, te zeilen, te kanoën en een mountainbiketocht te maken in de
    Monédières.
    `
    De regio om te ontdekken :
    Gelegen op het kruispunt van 2 grote wegen, tussen Parijs en Toulouse,
    of Bordeaux en Clermont-Ferrand, biedt de regio diverse landschappen
    die u niet dacht hier te vinden, evenals een rijk erfgoed en een sterke
    lokale identiteit... Corrèze, Creuse, Haute-Vienne, een regio waar het
    milieu wordt beleefd en gekoesterd. En tot slot, vergeet niet dat de
    enige files die u hier zult tegenkomen die van uw wijnflessen zijn!"
    `
    Au Bois de Calais - Gites en nuitées
    opties en diensten :
    - Accommodatie borg: Verplicht : vanaf 160€ per verblijf
    - Zwembad collectief: Inclusief in de prijs
    - -Zwembad openingsdata : Te bevestigen bij de accommodatie
    - Huisdieren toegestaan: Verplicht : vanaf 25€ per dier per dag
    - aankomsttijd: De 16:00 à 19:00
    - vertrektijd: 10H
    - eindschoonmaak: Facultatief : vanaf 60€
    - Beddegoed: Facultatief : vanaf 14€ per set per week
    - toeristenbelasting volwassenen: Ter plaatse te betalen volgens de
    geldende prijzen
    - Verwarmer: Inclusief in de prijs
    - Gemeenschappelijke barbecue: Inclusief in de prijs
    - Verschoontafel: Inclusief in de prijs
    -
    -
    - CAPACITEIT VAN DE ACCOMMODATIE: Om redenen van verzekering en
    veiligheid mag de maximale capaciteit van de accommodatie (aantal
    reizigers) in geen enkel geval worden overschreden. Een baby telt als
    één reiziger. Elke overschrijding van deze capaciteit kan leiden tot
    weigering van de toegang tot de accommodatie door de instelling of
    annulering van de boeking.
    -
    - De gasten van deze accommodatie moeten de accommodatie schoonmaken of
    een extra dienst afnemen voor het einde van hun verblijf. Een toeslag
    kan door de accommodatie worden toegepast bij niet-naleving. Tenzij
    anders aangegeven door de accommodatie, moeten de gasten hun eigen
    beddengoed en handdoeken meenemen voor hun verblijf. Een pakket kan
    door de accommodatie tegen een toeslag en onder voorbehoud van
    beschikbaarheid worden verstrekt. Neem contact op met de accommodatie
    voor alle verzoeken. Deze accommodatie is een camping met een
    toeristisch doel. Neem vooraf contact met ons op als u een reservering
    wilt maken in het kader van een zakenreis.
    -
    .
    `
    De gasten van deze accommodatie moeten de accommodatie schoonmaken of
    een extra dienst afnemen voor het einde van hun verblijf. Een toeslag
    kan door de accommodatie worden toegepast bij niet-naleving. Tenzij
    anders aangegeven door de accommodatie, moeten de gasten hun eigen
    beddengoed en handdoeken meenemen voor hun verblijf. Een pakket kan
    door de accommodatie tegen een toeslag en onder voorbehoud van
    beschikbaarheid worden verstrekt. Neem contact op met de accommodatie
    voor alle verzoeken. Deze accommodatie is een camping met een
    toeristisch doel. Neem vooraf contact met ons op als u een reservering
    wilt maken in het kader van een zakenreis.

    "Omgeven door de groene sereniteit van het natuurpark Millevaches, biedt uw accommodatie in Corrèze directe toegang tot een natuurlijke oase van 8 hectare. Het melodieuze gezang van de nabijgelegen rivier brengt onmiskenbare rust tijdens uw verblijf. Op korte afstand wachten verschillende activiteiten op u, van waterwandelingen en kanoën tot zeilen en mountainbiken in de Monédières. Gelegen op een kruispunt tussen Parijs en Toulouse, Bordeaux en Clermont-Ferrand, zult u een onbekende regio ontdekken met diverse landschappen en een rijk erfgoed."

    Pets - allowed

Vergelijkbare accommodaties

Over deze buurt

Je vindt ZEcamping 3 étoiles piscine chauffée animaux acceptés mobil-home 25m2 4 pers in Corrèze. Bij President Jacques Chirac Museum en Musée du Cloître André Mazyerie kun je voor een aantal culturele hoogtepunten terecht en een aantal leuke activiteiten vind je bij Coiroux-Aubazine Golf en Neuvic d'Ussel Golf. Arboretum de Chamberet en Meymac Center for Contemporary Art zijn ook zeker het bezoeken waard. Vissen is een geweldige manier om van het water in de omgeving te genieten. Als je liever een activiteit in de natuur hebt, ga je in de buurt wandelen. Bekijk onze reisgids voor Corrèze
Kaart
Corrèze

In de buurt

  • Een rustig meer, omringd door weelderige groene velden en dichte bossen.
    Plateau de Millevaches
    1 min. lopen - 0.0 km
  • Een rustig meer, omringd door weelderige groene velden en dichte bossen.
    Regionaal Natuurpark Millevaches in Limousin
    1 min. lopen - 0.0 km
  • La Tour Cesar
    14 min. lopen - 1.2 km
  • Halle Georges Brassens
    43 min. rijden - 65.2 km
  • Stade Amédée Domenech
    45 min. rijden - 53.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Correze - 7 min. rijden
  • Brive-la-Gaillarde (BVE-Brive - Vallée de la Dordogne) - 52 min. rijden

Restaurants

  • Starbucks
    16 min. rijden
  • Le Boeuf Jardinier
    16 min. rijden
  • Maison Pradier
    11 min. rijden
  • Corrèze Gourmandises
    7 min. rijden
  • Marchat Marie-Christine
    13 min. rijden

Veelgestelde vragen

Is ZEcamping 3 étoiles piscine chauffée animaux acceptés mobil-home 25m2 4 pers voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een zwembad. De zwembaden omvatten een verwarmd zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij ZEcamping 3 étoiles piscine chauffée animaux acceptés mobil-home 25m2 4 pers?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan.

Wat kost het om bij ZEcamping 3 étoiles piscine chauffée animaux acceptés mobil-home 25m2 4 pers te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij ZEcamping 3 étoiles piscine chauffée animaux acceptés mobil-home 25m2 4 pers?

Je kunt vanaf 17.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij ZEcamping 3 étoiles piscine chauffée animaux acceptés mobil-home 25m2 4 pers uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.