Athena Lake by Seedevi

Accommodatieklasse: 3.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
De huidige prijs is € 65
inclusief belastingen en toeslagen
24 sep - 25 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Deluxe tweepersoonskamer, balkon

  • Uitzicht op het meer
  • 33 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed OF 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Familie suite, uitzicht op meer

  • Uitzicht op het meer
  • 3 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Familie villa

  • 41 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 5
  • 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Athena Lake by Seedevi is in het stadscentrum in Dambulla te vinden. Een aantal lokale bezienswaardigheden om te bezoeken zijn Sigiriya en Sigiriya. Heb je bovendien zin om het natuurschoon in de omgeving te bewonderen? Neem dan een kijkje bij Hurulu Eco Park en Nationaal Park Minneriya. Met de kinderen op reis? Denk na over een bezoek aan Arboretum van Popham of bezoek samen een evenement of wedstrijd bij Rangiri Dambulla International Stadium. Maak van de gelegenheid gebruik om de buitenactiviteiten in de omgeving te ontdekken, zoals wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Dambulla
Kaart
Walihena, Palwehera, Dambulla, Central, 21100

In de buurt

  • Een tempelinterieur met grote Boeddhabeelden, gedetailleerde plafondkunst en een centrale stupa.
    Dambulla-grottempel
    12 min. rijden - 10.6 km
  • Een groot stenen gebouw met inscripties in verschillende talen, waaronder Engels, in het Rangiri Dambulla Nationaal Park.
    Rangiri Dambulla International Stadium
    13 min. rijden - 11.3 km
  • Sigiriya
    10 min. rijden - 8.4 km
  • Sigiriya
    10 min. rijden - 8.4 km
  • Arboretum van Popham
    16 min. rijden - 14.5 km

Restaurants

  • Ariya Restaurant
    4 min. rijden
  • Kanchana Restaurant
    26 min. rijden
  • New Sigiri Restaurant
    16 min. rijden
  • Moats Café
    15 min. rijden
  • Kandy Liqour Restaurant
    9 min. rijden

Over deze accommodatie

Athena Lake by Seedevi

  • Hotel met een gezinsvriendelijk beleid in het zakendistrict
  • Bij Athena Lake by Seedevi kun je uitkijken naar faciliteiten zoals een bar aan het zwembad, een terras en een koffiebar/café. Maak gebruik van spaservices zoals een massage. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Naast voorzieningen zoals een tuin en een speeltuin kunnen gasten gebruikmaken van gratis wifi op de kamer.
  • Tijdens je verblijf profiteer je bovendien van het volgende:
    • Een kinderzwembad
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Een continentaal ontbijt (tegen een toeslag), fietsverhuur en vervoer van en naar de luchthaven (toeslag)
    • Een snelle uitcheckservice, een snelle incheckservice en oppasservices (toeslag)
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers van Athena Lake by Seedevi zijn voorzien van extraatjes zoals luxe beddengoed en airconditioning en beschikken daarnaast over faciliteiten zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
  • Aanvullende gemakken in alle kamers zijn o.a.:
    • Douches, bidets en gratis toiletartikelen
    • Lcd-televisies van 32 inch met satellietzenders
    • Balkons, waterkokers en dagelijkse schoonmaakservice

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 09.30 uur: USD 8 per persoon
  • Een bar aan het zwembad
  • Een bar/lounge
  • Een koffiebar/café
  • Een restaurant
  • Snackbar/delicatessenwinkel

Dingen om te doen

  • Fietsenverhuur
  • Kinderzwembad
  • Speeltuin

Gezinsvriendelijk

  • Extra bed (toeslag)
  • Geluiddichte kamers
  • Kinderopvang (toeslag)
  • Kinderzwembad
  • Snackbar/delicatessenwinkel
  • Speeltuin
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Automaat
  • Bagageopslag
  • Kluisje bij de receptie
  • Kranten in de lobby
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Hulp met excursies en tickets
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Stomerij-/wasserijservice

Buiten

  • Barbecue
  • Picknickplaats
  • Terras
  • Tuin

Spa

  • Massage

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Handgreep naast het toilet
  • Rolstoeltoegankelijkheid
  • Verhoogd toilet
  • Verlaagde werkbladen en wasbak

Meer

  • 1 gebouw
  • Gebouwd in 2016
  • Klamboes

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Extra bed (toeslag)
  • Luxe beddengoed

Badkamer

  • Badjassen
  • Bidet
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels

Entertainment

  • Lcd-tv van 32 inch met satellietzenders

Eten en drinken

  • Beperkte roomservice
  • Elektrische waterkoker
  • Gratis mineraalwater
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Minibar

Meer

  • Airconditioning
  • Bureau
  • Geluiddichte kamers
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek
  • Telefoon

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 10.00 uur; inchecken is mogelijk tot: 23.00 uur
Snelle incheckservice beschikbaar
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice beschikbaar

Speciale incheckinstructies

Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn extra bedden beschikbaar tegen USD 15.0 per verblijf.
Er zijn babybedjes beschikbaar tegen USD 10.0 per dag.

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor het continentaal ontbijt: ca. USD 8.00 per persoon
  • Toeslag voor babybed: USD 10.0 per dag
  • Toeslag voor extra bed: USD 15.0 per verblijf

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Is Athena Lake by Seedevi voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een kinderzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Athena Lake by Seedevi?

Vandaag, 27 aug. 2026, kost een verblijf bij Athena Lake by Seedevi van één nacht voor twee volwassenen op 24 sep. 2026 min. € 65, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Athena Lake by Seedevi?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Athena Lake by Seedevi te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Athena Lake by Seedevi?

Je kunt inchecken vanaf: 10.00 uur; je kunt inchecken tot: 23.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Athena Lake by Seedevi uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Biedt Athena Lake by Seedevi een shuttleservice naar de luchthaven aan?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.

Waar ligt Athena Lake by Seedevi?

Dit gezinsvriendelijke hotel ligt in het zakendistrict, binnen 10 km afstand van Sigiriya, Dambulla-grottempel en Sigiriya. Ook Arboretum van Popham en Habarana Cultural Center liggen binnen 15 km afstand.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.