Gehele woning

The Fishing Hole.....cozy home near world class fishing and close to NY route 17

Fotogalerie voor The Fishing Hole.....cozy home near world class fishing and close to NY route 17

Een eethoek met een houten tafel en stoelen, een boekenkast en een raam met jaloezieën.
Een slaapkamer met een bed, een stoel, een lamp, een houten hoofdbord en een schilderij van vogels.
Een gang met een zwart tapijt met kleurrijke vismotieven, een grote sierlijke spiegel, en een deur naar een badkamer.
Een woonhuis met twee verdiepingen, een voortuin met struiken en een heldere lucht.
Een keuken met houten kastjes, een roestvrijstalen magnetron, een fornuis en een bar met krukken.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

2 slaapkamers2 badkamers

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Uitzicht op de bergen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

The Fishing Hole.....cozy home near world class fishing and close to NY route 17

  • This Deposit house boasts 2 inviting bedrooms, each featuring a comfortable queen bed. Guests will find 2 bathrooms, including one with a relaxing bathtub. The marvelous living room offers a cozy sofa bed, perfect for extra guests or lounging after a day of adventure. With both heating and AC, the space stays comfortable year-round. Whether you’re unwinding inside or exploring nearby, this beautiful house provides a welcoming retreat. Kick back, relax, and enjoy everything Deposit and our enchanting house has to offer.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Broodrooster
  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Magnetron
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1,5 badkamers
  • Bad of douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Eettafel
  • Woonkamer

Entertainment

  • Smart-tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Balkon

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen honden zijn welkom
  • Tot 5 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 14.30 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasser inruimen en opzetten
Restjes eten en drinken weggooien
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisdieren

Huisdieren toegestaan
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend
Alleen honden zijn welkom
1 in totaal (maximaal 5 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Toegestane evenementen: familiebijeenkomsten

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feestjes en evenementen (waaronder familiebijeenkomsten) zijn toegestaan op het terrein voor maximaal 20 gasten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusser
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

Je vindt dit vakantiehuis in Deposit. Bij Michigan Hill State Forest en Arctic China State Forest geniet je van het natuurschoon van de omgeving, terwijl Deposit Historical Museum en Robert W. Nichol Nature Preserve and Science Center hier twee van de culturele hoogtepunten zijn. Bekijk onze reisgids voor Deposit
Meer vakantiehuizen in Deposit
Kaart
Deposit, NY

Lokaal vervoer

  • Binghamton, New York (BGM-Greater Binghamton) - 45 min. rijden

Restaurants

  • Butterfields
    8 min. lopen
  • Wendy's
    4 min. lopen
  • The Cornerstone Cafe
    6 min. rijden
  • Little Italy
    17 min. lopen
  • Fortress Of Solitude
    9 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij The Fishing Hole.....cozy home near world class fishing and close to NY route 17?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden (maximaal 1 in totaal) toegestaan, met een maximaal gewicht van 5 kg per huisdier.

Wat kost het om bij The Fishing Hole.....cozy home near world class fishing and close to NY route 17 te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij The Fishing Hole.....cozy home near world class fishing and close to NY route 17?

Je kunt vanaf 14.30 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij The Fishing Hole.....cozy home near world class fishing and close to NY route 17 uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt The Fishing Hole.....cozy home near world class fishing and close to NY route 17?

Dit vakantiehuis in Deposit ligt binnen 15 minuten lopen van West Branch Delaware River en Deposit Historical Museum. Warner Field ligt op 1,4 km.

Beoordelingen over The Fishing Hole.....cozy home near world class fishing and close to NY route 17

Beoordelingen

Uitzonderlijk

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

10

Netheid

10

Locatie

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Awesome property super close to upper west branch fishing access. Host was great highly recommend.
3 nachten verbleven in augustus 2026