Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Brand new spacious full furnished apartment in the heart of Dhaka

Fotogalerie voor Brand new spacious full furnished apartment in the heart of Dhaka

Een woonkamer met twee zwarte leren banken, een glazen salontafel, een vloerlamp en een kroonluchter.
Video van accommodatie
Een slaapkamer met een bed, een kledingkast, een stoel en een deur die naar een andere kamer leidt.
Een keuken met witte kastjes, een zwart aanrecht, een gasfornuis en een raam met een zwarte roede.
Een moderne woonkamer met een flatscreen televisie aan de muur, een donkere entertainmentkast met lades, en een gordijn met een geometrisch patroon.

Geheel appartement

3 slaapkamers4 badkamers

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Parkeerplaatsen beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Brand new spacious full furnished apartment in the heart of Dhaka

  • 3 Bedroom Spacious Furnished Apartment for Rent in Dhanmondi Central Road, Dhaka Bangladesh

    📍 Location: Central Road, Dhanmondi, Near Motaleb Plaza– Easy Communication

    🏥 10 mins distance from Labaid Hospital and Green Life Medical College Hospital
    15 mins from Square Hospital

    🏡 Apartment:
    ✔️ Fully Furnished Brand New Flat
    ✔️ 3 Spacious Bedrooms
    ✔️ 4 Bathrooms
    ✔️ Drawing Room with Android TV
    ✔️ Dining Space
    ✔️ Modern Kitchen
    ✔️ 2 Verandas
    ✔️ Fridge + Oven + Washing Machine + AC
    ✔️ Water Filter
    ✔️ Kitchen Accessories
    ✔️ High Speed Internet
    ✔️ Car Parking (On Demand – Chargeable)

    You’ll find everything you need for a perfect comfortable stay!

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 3,5 badkamers
  • Bad of douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Smart-tv met kabel-/satellietzenders

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
  • Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 12:00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Persoonlijke voorwerpen verwijderen en restjes eten en drinken weggooien
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Toegestane evenementen: familiebijeenkomsten and verjaardagsfeesten

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feestjes en evenementen (waaronder familiebijeenkomsten en verjaardagsfeesten) zijn toegestaan op het terrein voor maximaal 15 gasten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusser
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Over deze buurt

Je vindt dit appartement in Dhaka. Bangabandhu Sheikh Mujibur Rahman Novo Theatre en Bangladesh National Zoo zijn lokale bezienswaardigheden en wie zin heeft om te winkelen, kan bij New Market en Stadhuis van Bashundhara terecht. Nationale Botanische Tuin van Bangladesh en Tamanna Wereld Familiepark zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Dhaka
Meer appartementen in Dhaka
Kaart
Dhaka, Dhaka Division

In de buurt

  • Een kleurrijk glas-in-loodraam met geometrische patronen.
    Stadhuis van Bashundhara
    16 min. lopen - 1.4 km
  • Katabon-moskee
    8 min. lopen - 0.7 km
  • Universiteit van Dhaka
    10 min. lopen - 0.9 km
  • Ramna-park
    13 min. lopen - 1.2 km
  • Nationaal Museum van Bangladesh
    17 min. lopen - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Metrostation Shahbagh - 12 min. lopen
  • Treinstation van de luchthaven - 37 min. rijden
  • Dhaka (DAC-Shahjalal Intl.) - 38 min. rijden

Restaurants

  • Star Kabab
    14 min. lopen
  • Arabian Fast Food
    15 min. lopen
  • Barista Lavazza
    9 min. lopen
  • Big Bite
    7 min. lopen
  • Cafe Mango
    9 min. lopen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Brand new spacious full furnished apartment in the heart of Dhaka?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Brand new spacious full furnished apartment in the heart of Dhaka te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Brand new spacious full furnished apartment in the heart of Dhaka?

Je kunt vanaf 12:00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Brand new spacious full furnished apartment in the heart of Dhaka uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Brand new spacious full furnished apartment in the heart of Dhaka?

Dit appartement in Dhaka ligt binnen 10 minuten lopen van Katabon-moskee en Universiteit van Dhaka. Ook Ramna-park en Nationaal Museum van Bangladesh liggen binnen 2 km afstand. Metrostation Shahbagh ligt op 12 minuten lopen en naar Metrostation Karwan Bazar is het 19 minuten lopen.

Beoordelingen over Brand new spacious full furnished apartment in the heart of Dhaka