Geheel appartement

Modern, Cozy and Stylish.

Fotogalerie voor Modern, Cozy and Stylish.

Een moderne woonkamer met een televisie bevestigd aan een houten wandpaneel, een zwarte deur en een gezellige zithoek met een plaid.
Een slaapkamer met een houten hoofdbord, een kroonluchter, bedlampjes, een nachtkastje en een aan de muur bevestigd schilderij.
Een inloopkast met meerdere planken, een houten stoel en een kledingrek.
Een woonkamer met een televisie, een klok, een deur en een raam met zonwering.
Een keuken met een ingebouwde magnetron, een gasfornuis, een broodrooster en een spoelbak.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger
  • Airconditioning
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Uitzicht op de bergen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Modern, Cozy and Stylish.

  • Unwind in Diego Martin at this lovely apartment. With one cozy bedroom and a cool bathroom, guests find a serene spot to relax after a day of exploring. The space stays comfortable with air conditioning, and thoughtful touches like a hair dryer and iron make packing light easy. Whether you’re here for work or leisure, this apartment offers a peaceful retreat. We look forward to hosting you at our place.

Vergelijkbare accommodaties

Over deze buurt

Je vindt dit appartement in Diego Martin. Fort George en Magnificent Seven Houses zijn twee lokale bezienswaardigheden. Andere attracties in de omgeving zijn bijvoorbeeld MovieTowne Carousel en Emperor Valley Zoo. Als je tijdens je bezoek wel zin hebt in een evenement of wedstrijd, kun je bij Hasely Crawford Stadium terecht. Of overweeg anders een avondje uit bij Queen's Park Savannah Grand Stand. Bekijk onze reisgids voor Diego Martin
Meer appartementen in Diego Martin
Kaart
Diego Martin, Diego Martin Regional Corporation

In de buurt

  • Een groen veld met een bergketen op de achtergrond.
    Queen's Park Savanah
    11 min. rijden - 9.3 km
  • The Falls At Westmall
    4 min. rijden - 3.7 km
  • Long Circular Mall
    9 min. rijden - 7.3 km
  • Ariapita Avenue
    9 min. rijden - 8.0 km
  • Queen's Park Oval
    10 min. rijden - 9.0 km

Lokaal vervoer

  • Port of Spain (POS-Internationale luchthaven Piarco) - 43 min. rijden

Restaurants

  • Brick Lane Cafe
    4 min. rijden
  • Rituals Coffee House
    3 min. rijden
  • KFC
    2 min. rijden
  • Subway
    6 min. rijden
  • Golden Bell Express
    5 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Modern, Cozy and Stylish.?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Modern, Cozy and Stylish. te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Modern, Cozy and Stylish.?

Je kunt vanaf 15.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Modern, Cozy and Stylish. uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Modern, Cozy and Stylish.?

Dit appartement in Diego Martin ligt op 3,6 km van The Falls At Westmall en binnen 10 km afstand van Long Circular Mall en Hasely Crawford Stadium. Ook Ariapita Avenue en Queen's Park Oval liggen binnen 10 km afstand.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk