Gehele woning

Single Story 4BR w/ Patio, Central AC, W & D

Accommodatieklasse: 3

Fotogalerie voor Single Story 4BR w/ Patio, Central AC, W & D

Een terras buiten met een tafel en stoelen, een rode parasol en een stenen muur op de achtergrond.
Een keuken met houten kastjes, een magnetron, een fornuis en een spoelbak.
Eenlaags bakstenen huis met een veranda, een klein gazon en een brievenbus.
Een keuken met houten kastjes, een wit aanrecht en een plafondventilator. Boven het aanrecht hangt een bordje met de tekst 'Fresh Produce'.
Een woonkamer met een bank, fauteuils, een salontafel en een plafondventilator.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Single Story 4BR w/ Patio, Central AC, W & D

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Single Story 4BR w/ Patio, Central AC, W & D is van alle gemakken voorzien. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes.
  • Andere voordelen zijn o.a.:
  • Een rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers van Single Story 4BR w/ Patio, Central AC, W & D zijn voorzien van gemakken zoals airconditioning.
  • Andere voorzieningen zijn o.a.:
    • 2 badkamers met baden of douches
    • Terrassen, keukens en vaatwassers

Vergelijkbare accommodaties

Over deze buurt

Je vindt deze cottage in Farmington. Bij Museum en Bezoekerscentrum van Farmington en Sandstone Amphitheatre at Lions Wilderness Park kun je voor een aantal culturele hoogtepunten terecht en een aantal leuke activiteiten vind je bij Pinon Hills Golf Course en Three Rivers Brewery. Bekijk onze reisgids voor Farmington
Meer cottages in Farmington
Kaart
Farmington, NM

In de buurt

  • Glade Run Recreation Area
    17 min. lopen - 1.4 km
  • Vietnam Veterans Park
    17 min. lopen - 1.4 km
  • Animas Valley-winkelcentrum
    7 min. rijden - 7.1 km
  • Northern Edge Navajo Casino
    8 min. rijden - 9.7 km
  • Sun Ray Park and Casino
    20 min. rijden - 16.3 km

Lokaal vervoer

  • Farmington, Nieuw Mexico (FMN-Regionale luchthaven Four Corners) - 8 min. rijden

Restaurants

  • Hometown Hamburgers
    5 min. rijden
  • McDonald's
    6 min. rijden
  • Dairy Queen
    19 min. lopen
  • Schlotzsky's
    2 min. rijden
  • Taco Bell
    5 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Single Story 4BR w/ Patio, Central AC, W & D?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Hoe laat kan ik inchecken bij Single Story 4BR w/ Patio, Central AC, W & D?

Je kunt inchecken vanaf: 16.00 uur; je kunt inchecken tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Single Story 4BR w/ Patio, Central AC, W & D uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Single Story 4BR w/ Patio, Central AC, W & D?

Deze cottage in Farmington ligt op 1,2 km van Vietnam Veterans Park en binnen 5 km afstand van Glade Run Recreation Area en Pinon Hills Golf Course. Ook E3 Children's Museum and Science Center en Three Rivers Brewery liggen binnen 5 km afstand.