Gehele woning·Particuliere eigenaar

Entire home in Florianópolis, Brazil near Lagoa, Mole and Joaquina

Fotogalerie voor Entire home in Florianópolis, Brazil near Lagoa, Mole and Joaquina

Een ruime woonkamer met een hoog plafond, houten balken, een groot raam, een televisie en een pluchen zitkussen.
Een strand met een breed zandstrand, een rustige zee en verafgelegen bergen onder een bewolkte lucht.
Een kamer met een houten vloer, een grote relaxfauteuil, een comfortabele stoel, een kleine tafel en een hanglamp.
Een zwembad omringd door weelderige begroeiing en een gebouw met een gedessineerde muur.
Een hangmat onder een pergola met een deur, een deurmat en decoratieve vissen aan de muur.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Entire home in Florianópolis, Brazil near Lagoa, Mole and Joaquina

  • Is a 120 m² two floors house - upstairs there are two queen-bedrooms with air-conditioning, one bathroom, the mezzanine with a smart tv, a chill chaise-longue and a big pouf, some table games (domino, chess, and cards) and a mini-fridge.
    On the ground floor there is another queen-bedroom (ideal as a sleeping room for who doesn't feel comfortable to go up the narrow staircase of the house) the living room, the dining room, the kitchen, another bathroom with shower and the garage with a washing machine and churrasqueira (Brazilian grill).
    The staircase to access the upper floor is spiral and narrow.
    The house's outside space is large and composed by a 6x3 m swimming pool surrounded tropical plants, an hammock, a couple of nice chairs and an outdoor shower. There is enough place to park up to 3 cars.

Vergelijkbare accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt vlak bij het strand in de wijk Lagoa da Conceicao in Florianópolis. Het natuurschoon van de omgeving is bij Strand van Joaquina en Barra da Lagoa-strand te bewonderen. Centro Cultural Bento Silvério en Tamar Project (zeeschildpaddencentrum) zijn ook zeker het bezoeken waard. Waterskiën en windsurfen zijn geweldige manieren om van het water te genieten. Je kunt ook kiezen voor een avontuurlijke activiteit in de buurt, zoals paardrijden of mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Florianópolis
Meer vakantiehuizen in Florianópolis
Kaart
Lagoa da Conceição, SC

In de buurt

  • Woestijnlandschap met een persoon die over een zandpad loopt, de zon zakt in de verte.
    Joaquina-duinen
    2 min. lopen - 0.2 km
  • Een strand met meerdere Braziliaanse vlaggen, een houten constructie en bergen op de achtergrond.
    Strand van Joaquina
    6 min. rijden - 3.7 km
  • Een rivier met een brug, omgeven door groen en gebouwen.
    Barra da Lagoa-strand
    16 min. rijden - 7.4 km
  • Lagoa de Fora
    17 min. lopen - 1.4 km
  • Praia do Campeche
    28 min. rijden - 15.7 km

Lokaal vervoer

  • Internationale luchthaven Hercílio Luz (FLN), Florianópolis, Brazilië - 34 min. rijden

Restaurants

  • John Bull
    4 min. rijden
  • Bar do Boni
    15 min. lopen
  • Boka's
    3 min. rijden
  • A Baleeira
    16 min. lopen
  • Ondas do Leste
    15 min. lopen

Veelgestelde vragen

Is Entire home in Florianópolis, Brazil near Lagoa, Mole and Joaquina voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Entire home in Florianópolis, Brazil near Lagoa, Mole and Joaquina?

Ja, bij deze accommodatie zijn katten (maximaal 1 in totaal) toegestaan, met een maximaal gewicht van 23 kg per huisdier.

Wat kost het om bij Entire home in Florianópolis, Brazil near Lagoa, Mole and Joaquina te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Entire home in Florianópolis, Brazil near Lagoa, Mole and Joaquina?

Je kunt vanaf 15.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Entire home in Florianópolis, Brazil near Lagoa, Mole and Joaquina uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Entire home in Florianópolis, Brazil near Lagoa, Mole and Joaquina?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in Lagoa da Conceicao, binnen 2 km afstand van Joaquina-duinen en Praia do Gravatá. Ook Strand van Joaquina en Strand van Mole liggen binnen 3 km afstand.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk