Gehele flat

Emerald Dunes 103 by Bliss Beach Rentals

4.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Emerald Dunes 103 by Bliss Beach Rentals

Appartement, 3 slaapkamers | Strand | Aan het strand
Appartement, 3 slaapkamers | Woonkamer | Een televisie
Appartement, 3 slaapkamers | Privékeuken | Een magnetron
Appartement, 3 slaapkamers | Woonkamer | Een televisie
Appartement, 3 slaapkamers | 3 slaapkamers, individueel gedecoreerd, individueel gemeubileerd

Gehele flat

3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 8

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Parkeren inbegrepen
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Emerald Dunes 103 by Bliss Beach Rentals

  • Appartement met een chique stijl in de buurt van Miramar Beach
  • Emerald Dunes 103 by Bliss Beach Rentals ligt bij Destin Commons in de buurt en is van alle gemakken voorzien. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes.
  • Tijdens je verblijf profiteer je bovendien van het volgende:
    • Een buitenzwembad
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Barbecues en een rookvrije accommodatie
  • Aanvullende gemakken in alle kamers zijn onder andere:
    • 2 badkamers met baden of douches
    • Keukens en magnetrons

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Aan het strand

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Keuken

  • Magnetron

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 privébadkamers
  • Bad of douche
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Barbecue

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Individueel ingericht
  • Individuele aankleding

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 16.00 uur; inchecken is mogelijk tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het smartslot. Je hebt via een privé-ingang toegang tot de accommodatie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Privé-ingang, smartslot

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Roken

Roken is niet toegestaan

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie

Over deze buurt

dit appartement ligt aan het strand in de wijk Crystal Beach in Destin. Winkelliefhebbers kunnen hun hart ophalen bij Destin Commons en HarborWalk Village, terwijl natuurgenieters bij Miramar Beach en Stranden van Destin van het natuurschoon in de omgeving kunnen genieten. Wil je tijdens je bezoek graag van een evenement of wedstrijd genieten? Bekijk wat Bluewater Bay Tennis Center of Preston Hood Athletic Complex op het programma heeft staan. Bekijk onze reisgids voor Destin
Meer flats in Destin
Kaart
2934 Scenic Hwy 98 Unit 103, Destin, FL, 32541

In de buurt

  • Vier blauwe strandstoelen en parasols op een zandstrand, met de oceaan op de achtergrond.
    Miramar Beach
    2 min. lopen - 0.2 km
  • Een gebouw met een rood dak, witte muren, palmbomen en geparkeerde auto's.
    Destin Commons
    10 min. lopen - 0.8 km
  • Een Dollar Tree winkel met een blauw dak en aangrenzende bedrijven.
    Emerald Coast Centre
    14 min. lopen - 1.2 km
  • Shore at Crystal Beach Park
    2 min. lopen - 0.2 km
  • James Lee Beach
    17 min. lopen - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Fort Walton Beach, FL (VPS-Northwest Florida Regional) - 29 min. rijden

Restaurants

  • Circle K
    10 min. lopen
  • Starbucks
    13 min. lopen
  • Miller's Ale House
    10 min. lopen
  • Sonic Drive-In
    12 min. lopen
  • LongHorn Steakhouse
    16 min. lopen

Veelgestelde vragen

Is Emerald Dunes 103 by Bliss Beach Rentals voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Emerald Dunes 103 by Bliss Beach Rentals?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Emerald Dunes 103 by Bliss Beach Rentals te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Emerald Dunes 103 by Bliss Beach Rentals?

Je kunt inchecken vanaf: 16.00 uur; je kunt inchecken tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Emerald Dunes 103 by Bliss Beach Rentals uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Emerald Dunes 103 by Bliss Beach Rentals?

Dit appartement ligt in Crystal Beach, vlak bij Shore at Crystal Beach Park en Miramar Beach. Ook Stranden van Destin en Henderson Beach State Park liggen binnen 5 km afstand.

Beoordelingen over Emerald Dunes 103 by Bliss Beach Rentals