Gehele woning

Serenity Shores by Destin Getaways

4.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Serenity Shores by Destin Getaways

Huis, 5 slaapkamers | Woonkamer
Interieur
Huis, 5 slaapkamers | Woonkamer
Huis, 5 slaapkamers | Woonkamer
Huis, 5 slaapkamers | Woonkamer

Gehele woning

5 slaapkamers5 badkamersMax. aantal: 16283 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Parkeren inbegrepen
  • Restaurant

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Serenity Shores by Destin Getaways

  • Vakantiehuis met een chique stijl in de buurt van Miramar Beach
  • Serenity Shores by Destin Getaways biedt faciliteiten zoals een kruidenier/supermarkt en een restaurant aan. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes.
  • Daarnaast profiteer je van het volgende:
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Een rookvrije accommodatie en meertalig personeel
  • Aanvullende voorzieningen zijn o.a.:
    • 5 badkamers met baden of douches
    • Keukens en verwarming

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Aan het strand

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eetopties

  • Een restaurant

Slaapkamers

  • 5 slaapkamers

Badkamer

  • 5 privébadkamers
  • Bad of douche
  • Handdoeken inbegrepen

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Kruidenier/supermarkt
  • Meertalig personeel

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 16.00 uur; inchecken is mogelijk tot: 17.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Neem contact op met de accommodatie voor informatie over het inchecken.
Neem minstens 72 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 17.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Roken

Roken is niet toegestaan

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt aan het strand in de wijk Crystal Beach in Destin. Winkelliefhebbers kunnen hun hart ophalen bij HarborWalk Village en Grand Boulevard at Sandestin, terwijl natuurgenieters bij Miramar Beach en Stranden van Destin van het natuurschoon in de omgeving kunnen genieten. Als je tijdens je bezoek wel zin hebt in een evenement of wedstrijd, kun je bij Bluewater Bay Tennis Center terecht. Of overweeg anders een avondje uit bij Lulu's Destin. Bekijk onze reisgids voor Destin
Meer vakantiehuizen in Destin
Kaart
2986 Scenic Highway 98, Destin, FL, 32541

In de buurt

  • Vier blauwe strandstoelen en parasols op een zandstrand, met de oceaan op de achtergrond.
    Miramar Beach
    1 min. lopen - 0.1 km
  • Een gebouw met een rood dak, witte muren, palmbomen en geparkeerde auto's.
    Destin Commons
    14 min. lopen - 1.2 km
  • Shore at Crystal Beach Park
    7 min. lopen - 0.6 km
  • James Lee Beach
    14 min. lopen - 1.2 km
  • James Lee Park
    1 min. rijden - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Fort Walton Beach, FL (VPS-Northwest Florida Regional) - 29 min. rijden

Restaurants

  • Circle K
    11 min. lopen
  • Starbucks
    16 min. lopen
  • El Jalisco Destin
    14 min. lopen
  • Miller's Ale House
    11 min. lopen
  • Sonic Drive-In
    12 min. lopen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Serenity Shores by Destin Getaways?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Serenity Shores by Destin Getaways te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Serenity Shores by Destin Getaways?

Je kunt inchecken vanaf: 16.00 uur; je kunt inchecken tot: 17.00 uur. Op beperkte tijden kun je laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Serenity Shores by Destin Getaways uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Serenity Shores by Destin Getaways?

Dit vakantiehuis ligt in Crystal Beach, binnen 2 km afstand van Shore at Crystal Beach Park en Miramar Beach. Ook Stranden van Destin en Henderson Beach State Park liggen binnen 5 km afstand.

Beoordelingen over Serenity Shores by Destin Getaways