Vakantiehuis Les Quatre Vents met gedeelde tuin, terrassen, Wi-Fi en airco
Gelegen in Francescas biedt dit vakantiehuis van 200 m² plaats aan 2 personen met 1 slaapkamer, een eigen badkamer en toilet. Beddengoed en handdoeken zijn inbegrepen.
De privékeuken is volledig uitgerust. Omkeerbare airconditioning en snel Wi-Fi zijn beschikbaar.
Geniet van de gedeelde tuin en het gezamenlijke terras. Er zijn gedeelde parkeerplaatsen op het terrein.
Avondmaaltijden kunnen op aanvraag geserveerd worden in het hoofdgebouw en zijn beschikbaar tegen een toeslag. Evenementen zijn niet toegestaan. De woning is uitsluitend voor volwassenen en niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit. Huisdieren zijn niet toegestaan, met uitzondering van geleide- of assistentiehonden. Minimumverblijf: 1 week, maximum: 3 maanden.
Vergelijkbare accommodaties
Vakantiehuis 'Le gite de la colline, à l'entrée de Nérac, idéal pour découvrir la Gascogne'
Nérac
Vakantiehuis 'Le gite de la colline, à l'entrée de Nérac, idéal pour découvrir la Gascogne'
Je vindt dit vakantiehuis in Francescas. Bij Lac de Lamontjoie en Lud'O Parc geniet je van het natuurschoon van de omgeving, terwijl Kurk en Kurkmuseum en Musee de l'Armagnac hier twee van de culturele hoogtepunten zijn. Iriseraie de Papon en Centre de Loisirs Aqualudiques zijn ook zeker het bezoeken waard. Ga wandel- en fietsroutes afleggen en fietsen en zie wat deze omgeving allemaal te bieden heeft. Bekijk onze reisgids voor Francescas
Zijn huisdieren welkom bij Vakantiehuis Les Quatre Vents met gedeelde tuin, terrassen, Wi-Fi en airco?
Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.
Wat kost het om bij Vakantiehuis Les Quatre Vents met gedeelde tuin, terrassen, Wi-Fi en airco te parkeren?
Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik inchecken bij Vakantiehuis Les Quatre Vents met gedeelde tuin, terrassen, Wi-Fi en airco?
Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Vakantiehuis Les Quatre Vents met gedeelde tuin, terrassen, Wi-Fi en airco uitchecken?
Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Waar ligt Vakantiehuis Les Quatre Vents met gedeelde tuin, terrassen, Wi-Fi en airco?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Francescas ligt binnen 20 km afstand van Lac de Lamontjoie, Lud'O Parc en Iriseraie de Papon. Ook La Romieu Collegiale Kerk en Le Puy Route liggen binnen 20 km afstand.