Best Western Historic Frederick

2.5-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Ontbijt inbegrepen
  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Sportschool
De huidige prijs is € 85
inclusief belastingen en toeslagen
5 jul - 6 jul

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Standaard kamer, 1 kingsize bed, niet-roken, koelkast en magnetron (with Single Sofabed)

8,2 van 10
Zeer goed
(30 beoordelingen)
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 1 kingsize bed, niet-roken, koelkast en magnetron

8,6 van 10
Voortreffelijk
(52 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 2 tweepersoonsbedden, niet-roken, koelkast en magnetron

8,4 van 10
Zeer goed
(40 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Suite, meerdere bedden, niet-roken, koelkast en magnetron

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 6
  • 1 kingsize bed en 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 1 kingsize bed, toegankelijk voor mindervaliden, koelkast en magnetron

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(15 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

2 Double Beds, Non-Smoking, Desk, Microwave and Refrigerator, High Speed Internet Access, Coffee Maker, Hairdryer

  • Max. aantal: 4
  • Gratis wifi

1 King Bed, Non-Smoking, Desk, Microwave and Refrigerator, High Speed Internet Access, Coffee Maker, Hairdryer

  • Max. aantal: 2
  • Gratis wifi

Accessible-1 King, Mobility Accessible, Communication Assistance, Bathtub, Desk, Microwave and Refrigerator, Non-Smoking

  • Max. aantal: 2
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Best Western Historic Frederick is in het zakendistrict in Frederick te vinden. Bij Gambrill State Park en Cunningham Falls State Park geniet je van het natuurschoon van de omgeving, terwijl Weinberg Center for the Arts en National Museum of Civil War Medicine hier twee van de culturele hoogtepunten zijn. Wil je tijdens je bezoek graag van een evenement of wedstrijd genieten? Bekijk wat Harry Grove Stadium of West Winds Tennis and Fitness Center op het programma heeft staan. Bekijk onze reisgids voor Frederick
Kaart
420 Prospect Blvd, Frederick, MD, 21701

In de buurt

  • Een park met een fietspad, een rivier en historische gebouwen op de achtergrond.
    Baker Park
    4 min. rijden - 4.2 km
  • Een kerkhof met vele grafstenen en een opvallend engelbeeld.
    Mount Olivet Cemetery
    4 min. rijden - 4.2 km
  • Een stenen brug met decoratieve metalen beeldhouwwerken.
    Carroll Creek Linear Park
    5 min. rijden - 1.8 km
  • Harry Grove Stadium
    19 min. lopen - 1.6 km
  • Hood College
    5 min. rijden - 5.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Frederick - 5 min. rijden
  • Baltimore Washington International Airport (BWI) - 55 min. rijden

Restaurants

  • Wawa
    3 min. rijden
  • Costco Food Court
    4 min. rijden
  • Wawa
    3 min. rijden
  • McDonald's
    7 min. lopen
  • Dutch's Daughter
    3 min. rijden

Over deze accommodatie

Best Western Historic Frederick

  • Hotel in het zakendistrict
  • Profiteer bij Best Western Historic Frederick van faciliteiten zoals een gratis ontbijt, wasvoorzieningen en een 24-uurs fitnesscentrum. Naast gratis wifi op de kamer hebben gasten de beschikking over voorzieningen zoals een 24-uurs businesscentrum.
  • Andere voordelen zijn o.a.:
    • Een seizoensgebonden buitenzwembad
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Gratis kranten, een bankethal en een bagageopslagruimte
    • Een automaat, een rookvrije accommodatie en 2 vergaderruimtes
    • Uit gastbeoordelingen blijkt dat gasten zeer lovend zijn over het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle 118 gastenkamers bieden leuke extraatjes zoals laptopwerkplekken en airconditioning en beschikken daarnaast over faciliteiten zoals gratis wifi. Uit de gastenbeoordelingen blijkt dat gasten een hoge dunk hebben van de schone kamers van de accommodatie.
  • Extra gemakken in alle kamers zijn onder andere:
    • Pillowtop-bedden en baby-/kinderbedjes (tegen een toeslag)
    • Badkamers met bad-/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
    • Flatscreentelevisies met premium tv-zenders
    • Koelkasten, magnetrons en koffiezetapparaten/waterkokers

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen en parkeerplaatsen voor personenbussen beschikbaar

Eten en drinken

  • Gratis ontbijt beschikbaar

Dingen om te doen

  • 24-uurs sportschool
  • Seizoensgebonden buitenzwembad

Gezinsvriendelijk

  • Babybed (toeslag)
  • Koelkast op de kamer
  • Magnetron op de kamer
  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Automaat
  • Bagageopslag
  • Gratis kranten in de lobby
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Zakelijke diensten

  • 2 vergaderruimtes
  • 24-uurs businesscentrum

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Informatieborden in braille of reliëfletters
  • Pad zonder treden naar de ingang
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Rolstoeltoegankelijke personenbusparkeerplaats
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie

Meer

  • 1 gebouw
  • 2 etages
  • Feestruimte
  • Roken is niet toegestaan

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Babybed (toeslag)
  • Beddengoed inbegrepen
  • Pillowtop-matras

Badkamer

  • Bad/douchecombinatie
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv met premium satellietzenders

Eten en drinken

  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Magnetron

Meer

  • Aangrenzende kamers beschikbaar
  • Airconditioning
  • Gratis lokale gesprekken
  • Laptopvriendelijke werkplek
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Telefoon

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 15.00 uur; inchecken is mogelijk tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er kunnen tot 2 kinderen, met een maximale leeftijd van 13 jaar oud, gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze op de kamer van de ouder of voogd slapen
Er zijn geen extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar tegen USD 20.0 per nacht.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Borgsom: USD 50.00 per verblijf

We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Optionele extra's

  • Toeslag voor babybed: USD 20.0 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
De accommodatie bevestigt dat het de schoonmaak- en desinfectierichtlijnen van We Care Clean (Best Western) volgt.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot september.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Aan een nabijgelegen gebouw worden bouwwerkzaamheden verricht, wat mogelijk geluidshinder kan veroorzaken.
Kinderen jonger dan 12 jaar oud worden niet tot de fitnessruimte toegelaten zonder toezicht van volwassenen.

Veelgestelde vragen

Is Best Western Historic Frederick voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Best Western Historic Frederick?

Vandaag, 1 jul. 2026, kost een verblijf bij Best Western Historic Frederick van één nacht voor twee volwassenen op 5 jul. 2026 min. € 85, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Best Western Historic Frederick?

Nee, alleen assistentiedieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Wat kost het om bij Best Western Historic Frederick te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Best Western Historic Frederick?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Best Western Historic Frederick uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Best Western Historic Frederick?

Dit hotel ligt in het zakendistrict, binnen 2 km afstand van Baker Park en Mount Olivet Cemetery. Ook City of Frederick Dog Park en Carroll Creek Linear Park liggen binnen 3 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Best Western Historic Frederick

8,0

Zeer goed

8,0

Netheid

8,6

Locatie

8,6

Personeel en service

7,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 409 van 1000 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 294 van 1000 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 164 van 1000 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 70 van 1000 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 63 van 1000 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

8/10 – Goed

Ed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was a good place to stay. Good breakfast. Great location.
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Christian

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Love Holiday Inn Express!
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

6/10 – Matig

Valery

Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Good breakfast
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Dolli

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fine hotel. A little old and worn but clean and fully functional for all our needs. Bed was really great and water pressure was superb too.
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Russell

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was clean and breakfast and coffee were great
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Valerie

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean, quiet room and good breakfast for a good price.
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Patricia

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It has become our go to place when we go to Frederick
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd

6/10 – Matig

Maria

Positief: Personeel en service, voorzieningen
The property needs a deep clean (carpets and grout in rooms) but the staff are exceptionally kind and the breakfast is good, internet is good and the pillows are the best ever!!!
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Beverly

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel was in excellent condition. Bed very comfortable. Felt safe in and outside. Bathroom very small but extremely clean as well as the room.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Linda

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice room. Convenient to where I needed to go.
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Christiane

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We have stayed at this property multiple times and were impressed by the friendly and hospitable atmosphere. It is also very conveniently located and there are neighborhoods near by that are good for walking.
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Pamela

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice hotel for a stay close to downtown. The staff are friendly and caring and the breakfast is above average.
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Bruce A

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room, great staff!
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Mark

Standard best western. Please make better breakfast.
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Carol

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Honestly, we did have a problem with the shower in the room. I called the front desk, the response was immediate, the gentleman that came to the room was so friendly, fun and earnestly wanted to please us as guests. He was so helpful and accommodating, it was very impressive. The person who checked us in earlier was very kind, he also went out of his way to help me without my asking for help. So the two employees that we encountered were exemplary. I highly recommend this hotel.
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ryan

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
😂
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd

6/10 – Matig

Rossana

Positief: Personeel en service
Room was clean
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

6/10 – Matig

Rose

Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was accountable and kind. Breakfast was better than expected. Few minor things like tools left in bathroom from repairs that really weren't finished but didn't interfere with our stay. Remote control wasn't working properly. I was offered another room but too tired to move.(ALL Carpets need cleaning or replacing...minor stench) Overall it wasn't a bad stay but it wasn't A1
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Nicole

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very courteous staff. Breakfast was very good, enjoyed our stay while traveling.
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Robert

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was clean and comfortable. Our only complaint was the lack of an elevator.
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Elsa

Staff & breakfast was good. Only concern was noisy noisy fan in air/heat unit in room.
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Robert

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
the room was very clean. the staff very courteous. I would stay there again!
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

V L

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Staff very helpful
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Stephen

Positief: Voorzieningen
Great place to stay,very clean
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Victoria

Positief: Netheid, voorzieningen
The room was great for a 3 night stay! The staff was very accommodating and sweet :)
3 nachten verbleven in januari 2026