Hyatt Place Fresno

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Ontbijt inbegrepen
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 149
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
7 van 7 kamers weergeven

Kamer, 1 kingsize bed met slaapbank, toegankelijk voor mindervaliden (Shower)

7,6 van 10
Goed
(5 beoordelingen)
  • 41 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Kamer, 1 kingsize bed met slaapbank, toegankelijk voor mindervaliden, bad

9,2 van 10
Fantastisch
(5 beoordelingen)
  • 41 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Kamer, toegankelijk voor mindervaliden, bad (2 Queenbed & 1 Sofabed)

7,8 van 10
Goed
(7 beoordelingen)
  • 35 m²
  • Max. aantal: 5
  • 2 queensize bedden en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Kamer, 1 kingsize bed met slaapbank (High Floor)

8,2 van 10
Zeer goed
(12 beoordelingen)
  • 31 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Kamer, meerdere bedden (High Floor)

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(8 beoordelingen)
  • 35 m²
  • Max. aantal: 5
  • 2 queensize bedden en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Kamer, 1 kingsize bed met slaapbank

9,2 van 10
Fantastisch
(27 beoordelingen)
  • 31 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Kamer (2 Queenbed & 1 Sofabed)

8,8 van 10
Voortreffelijk
(33 beoordelingen)
  • 35 m²
  • Max. aantal: 5
  • 2 queensize bedden en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hyatt Place Fresno is gelegen in de wijk Noord Fresno in Fresno. De accommodatie heeft een gunstige ligging in een winkelbuurt en vlak bij de luchthaven. Bij Millerton Lake State Recreation Area en Woodward Park geniet je van het natuurschoon van de omgeving, terwijl Fresno Philharmonic en San Joaquin River Parkway and Conservation Trust hier twee van de culturele hoogtepunten zijn. Shizen Friendship Garden en A Book Barn zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Fresno
Kaart
7333 N Fresno St, Fresno, CA, 93720

In de buurt

  • Een park met bomen, een picknicktafel en een bank.
    Woodward Park
    2 min. rijden - 2.2 km
  • Riverpark Shopping Center
    10 min. lopen - 0.9 km
  • Regal Fresno River Park
    13 min. lopen - 1.1 km
  • Bowlero Fresno
    2 min. rijden - 2.2 km
  • Fresno Philharmonic
    2 min. rijden - 1.9 km

Lokaal vervoer

  • Fresno Station - 11 min. rijden
  • Fresno, California (FAT-Internationale luchthaven Fresno Yosemite) - 16 min. rijden

Restaurants

  • Chick-fil-A
    19 min. lopen
  • Heirloom
    19 min. lopen
  • Dutch Bros Coffee
    3 min. rijden
  • Annesso Pizzeria
    2 min. rijden
  • Lazy Dog Restaurant & Bar
    18 min. lopen

Over deze accommodatie

Hyatt Place Fresno

  • Hotel in de buurt van California State University, Fresno
  • Bij Hyatt Place Fresno kun je uitkijken naar faciliteiten zoals een gratis continentaal ontbijt, een kruidenier/supermarkt en een vuurplaats. Naast voorzieningen zoals stomerij-/wasservices en een bar kunnen gasten gebruikmaken van gratis wifi op de kamer.
  • Tijdens je verblijf profiteer je bovendien van het volgende:
    • Een binnenzwembad met ligstoelen
    • Parkeerplaatsen (toeslag), een bagageopslagruimte en 2 vergaderruimtes
    • Een kluis bij de receptie, een 24-uurs receptie en een lift
    • Een bankethal, tuinmeubels en een rookvrije accommodatie
    • Uit de gastbeoordelingen blijkt dat gasten zeer lovend zijn over het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle 126 gastenkamers zijn voorzien van extraatjes zoals laptopwerkplekken en airconditioning en beschikken bovendien over faciliteiten zoals gratis wifi.
  • Andere voorzieningen zijn o.a.:
    • Badkamers met baden of douches en haardrogers
    • Koelkasten, koffiezetapparaten/waterkokers en verwarming

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Overdekte parkeerplekken ter plaatse (USD 10 per dag)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Gratis continentaal ontbijt dagelijks beschikbaar
  • Een bar/lounge

Restaurants ter plaatse

  • Coffee to Cocktails Bar

Dingen om te doen

  • 24-uurs sportschool
  • Binnenzwembad

Gezinsvriendelijk

  • Binnenzwembad
  • Koelkast op de kamer
  • Kruidenier/supermarkt
  • Slaapbank in de kamer
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Kluisje bij de receptie
  • Kruidenier/supermarkt
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Aanzoek-/romantische pakketten
  • Huwelijksservices
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Stomerij-/wasserijservice

Zakelijke diensten

  • 132 vierkante meter aan conferentieruimte
  • 2 vergaderruimtes
  • Businesscentrum

Buiten

  • In de bergen
  • In een nationaal park
  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Tuinmeubels
  • Vuurplaats

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift (107 centimeter brede deur)
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie (107 centimeter hoog)

Meer

  • Feestruimte
  • Roken is niet toegestaan

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapbank
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Bad of douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 42 inch

Eten en drinken

  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker

Meer

  • Aangrenzende kamers beschikbaar
  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Bureau
  • Laptopvriendelijke werkplek
  • Mobiele toegangssleutel
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Telefoon
  • Verwarming (met klimaatregeling)

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 15.00 uur; inchecken is mogelijk tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

Volwassenen vanaf 18 jaar dienen alle aansprakelijkheid voor de boeking te accepteren
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Het is het beleid van Hyatt om elke bezette kamer minstens één keer elke 24 uur te betreden, ook als een gast om privacy gevraagd heeft. Er wordt geprobeerd om de gast op de hoogte te brengen voordat de kamer betreden wordt.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Huisdieren zijn toegestaan tegen een toeslag van USD 100 per huisdier (afhankelijk van de verblijfsduur)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend
Alleen honden zijn welkom
2 in totaal (maximaal 34 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn geen extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor overdekt parkeren: USD 10.00 per dag
  • Toeslag voor huisdieren: USD 100 per huisdier (varieert op basis van verblijfsduur)
  • Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser en rookmelder
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

Veelgestelde vragen

Is Hyatt Place Fresno voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Hyatt Place Fresno?

Vandaag, 25 aug. 2026, kost een verblijf bij Hyatt Place Fresno van één nacht voor twee volwassenen op 31 aug. 2026 min. € 149, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Hyatt Place Fresno?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden (maximaal 2 in totaal) toegestaan, met een maximaal gewicht van 34 kg per huisdier. Er geldt een toeslag van USD 100 per huisdier, per week. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Neem contact op met de accommodatie voor meer details.

Wat kost het om bij Hyatt Place Fresno te parkeren?

Parkeren is mogelijk tegen een toeslag van USD 10.00 per dag.

Hoe laat kan ik inchecken bij Hyatt Place Fresno?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Hyatt Place Fresno uitchecken?

Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Waar ligt Hyatt Place Fresno?

Dit hotel ligt in Noord Fresno, binnen 15 minuten lopen van Kaiser Permanente Hospital, Regal Fresno River Park en Riverpark Shopping Center. Ook Fresno Philharmonic en Woodward Park liggen binnen 3 km afstand.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.