Gehele woning·Particuliere eigenaar

7 Minutes to Campus!

Fotogalerie voor 7 Minutes to Campus!

Een moderne keuken met witte kasten, een roestvrijstalen fornuis en een bar met barkrukken.
Een overdekte veranda met twee stoelen en een deur.
Een moderne woonkamer met een flatscreen televisie, donker houten meubels, een grijze bank en een groot raam met zonwering.
Een moderne keuken met witte kasten, roestvrijstalen apparatuur en een houten vloer.
Een slaapkamer met een bed, nachtkastje, kapstok en een raam met jaloezieën.

Gehele woning

4 slaapkamers4 badkamers

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

7 Minutes to Campus!

  • Welcome to The Camille at Cami Way, JUST 7 MINUTES TO CAMPUS, your Gainesville home away from home! This brand-new luxury home is the perfect place to stay for University of Florida game days, graduations, Family Weekend, campus visits, business travel, or a weekend getaway.

    Designed for groups and families, the home comfortably sleeps up to 10 guests with 4 spacious bedrooms, each featuring a private en-suite bathroom for added comfort and privacy.

    The open-concept living, dining, and kitchen area is ideal for gathering after a day of exploring Gainesville or cheering on the Gators. Relax in the comfortable living room, prepare meals in the fully equipped kitchen and enjoy dinner together around the dining table.

    Located just a 15 minute walk to downtown Gainesville, you'll be close to local restaurants and nightlife. The University of Florida, Ben Hill Griffin Stadium, the O'Connell Center, and UF Health are all just a short drive or rideshare away.

    **Amenities**

    * Brand-new home
    * Sleeps up to 10
    * 4 bedrooms, each with a private en-suite bathroom
    * Fully equipped kitchen
    * Open-concept living and dining
    * High-speed Wi-Fi
    * Smart TVs
    * Washer and dryer
    * Stylish, modern furnishings

    Whether you're visiting for a Gator game, graduation, or a family gathering, this home offers the perfect combination of comfort, convenience, and location. We look forward to hosting you!

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Broodrooster
  • IJsmachine
  • Keukeneiland
  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Koffiemolen
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Magnetron
  • Oven

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 4 badkamers
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Woonkamer

Entertainment

  • Smart-tv

Buiten

  • Patio
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen honden zijn welkom
  • Tot 9 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
  • Hardhouten vloer in gemeenschappelijke ruimtes
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Tapijten in gemeenschappelijke ruimtes
  • Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • Ledverlichting op bepaalde plaatsen
  • Recycling

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 20

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasser inruimen en opzetten
Gebruikte bedden aftrekken en gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooiene n het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen en de deuren op slot doen
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisdieren

Huisdieren toegestaan
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend
Alleen honden zijn welkom
1 in totaal (maximaal 9 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusser
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in de wijk Pleasant Street in Gainesville. Bij Paynes Prairie Preserve State Park en University of Florida Bat Houses geniet je van het natuurschoon van de omgeving, terwijl Hippodrome State Theatre en Matheson History Museum hier twee van de culturele hoogtepunten zijn. Wil je tijdens je bezoek graag van een evenement of wedstrijd genieten? Bekijk wat Stadion Ben Hill Griffin of Stephen C. O'Connell Center op het programma heeft staan. Bekijk onze reisgids voor Gainesville
Meer vakantiehuizen in Gainesville
Kaart
Gainesville, FL

In de buurt

  • Een historisch gebouw met kolommen en een Amerikaanse vlag, omringd door bomen en andere gebouwen.
    Hippodrome State Theatre
    11 min. lopen - 1.0 km
  • Luchtbeeld van een historische stad met rode dakpannen, een groot stadion en omliggend groen.
    Universiteit van Florida
    18 min. lopen - 1.6 km
  • Het uiterlijk van het Cade Museum, met een opvallend rond logo en een moderne gebouwstructuur.
    Depot Park
    19 min. lopen - 1.6 km
  • Een voetbalstadion vol toeschouwers en cheerleaders.
    Stadion Ben Hill Griffin
    5 min. rijden - 2.7 km
  • Thomas Center
    12 min. lopen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Gainesville, Florida (GNV-Regionale luchthaven Gainesville) - 20 min. rijden

Restaurants

  • Checkers
    8 min. lopen
  • Alpin Bistro
    7 min. lopen
  • Flaco's Cuban Bakery & Coffee
    6 min. lopen
  • The Top
    7 min. lopen
  • Loosey's Downtown
    7 min. lopen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 7 Minutes to Campus!?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden (maximaal 1 in totaal) toegestaan, met een maximaal gewicht van 9 kg per huisdier.

Wat kost het om bij 7 Minutes to Campus! te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij 7 Minutes to Campus!?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij 7 Minutes to Campus! uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt 7 Minutes to Campus!?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in Pleasant Street, binnen 2 km afstand van Hippodrome State Theatre en Universiteit van Florida. Stadion Ben Hill Griffin ligt op 2,1 km.