Rustic Elegant Cabin 5 Mns to YNP ~ Open Year Round
Cabin brings a sense of calm and embraces the charm of true Montana with its authentic rustic exterior, interior with warm woods, meaningful décor, cozy rugs, cabinetry and furniture lovingly handcrafted by its native Montanan owner.
The Ole Kitchen Centre and heart of the home - For our love of kitchens, Cabinetry is crafted with warm aged walnut wood - Hand forged iron hardware - Enjoy standing at the farmhouse sink viewing Electric Peak or wandering wildlife.
Family Area Gather at the end of the day to share stories and take in the breathtaking front window views of the mighty Yellowstone River and majestic Devils Slide.
Bathroom/Washroom Simplicity at its greatest form - Walk-in tile shower with rainfall shower head.
Exterior/Landscape Embrace the charm of the full front and back deck overlooking the organic landscape of Montana moss rock, Sagebrush, Rocky Mountain Cactus, meandering Yellowstone River, Devils Slide, Electric Peak and off in the distance Yellowstone National Park. Abundance of wildlife to view and enjoy right off the deck.
Bedroom Welcome retreat from those long days of activities or spend a slow relaxing day. Slip into the upscale plush king bed with warm bedding. Create a connection to nature by cracking the window to fall asleep or read a book while enjoying sounds of Little Trail Creek in the distance.
Amenities: Access to Forest Service Hiking trails from property. Reach out to owners for access. Starlink Wifi Central AC for those Hot Days and Nights Wall mounted smart TV’s in bedroom and family room Kitchen Fully Stocked with Cooking Essentials - Coffee, Tea, Salt/Pepper, Spices, Sugar and Olive Oil Drip Coffee Maker and French Press Bathroom stocked with hand soap, shampoo, conditioner and laundry soap Stackable Washer & Dryer Indulge yourself in upscale bed linen and plush mattress toppers Leather Sofa with Queen Pull Out Sleeper Twin Air Mattress Full Front and Back Deck BBQ Grill Outdoor Firepit with Wood Family Games - Pack N Play
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strandlakens
Wintersport
Langlaufloipe in de buurt
Snowboarden in de buurt
Internet
Beschikbaar in de boshut: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
Keukenpapier
Koelkast
Koffiemolen
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Magnetron
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Houtkachel
Open haard
Woonkamer
Entertainment
Boeken
Smart-tv
Spellen
Buiten
Barbecue
Patio
Tuinmeubels
Vuurplaats
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Tot 23 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
5 treden naar de ingang
Geen lift
Gelijkvloerse accommodatie
Goed verlicht pad naar de ingang
Hardhouten vloer in gemeenschappelijke ruimtes
Tapijten in gemeenschappelijke ruimtes
Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes
Trapleuningen
Visuele alarmen in de gangen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan een rivier
Dicht bij een spa
In de bergen
Op het platteland
Dingen om te doen
Bergbeklimmen in de buurt
Jagen in de buurt
Kajakken in de buurt
Motorbootverhuur in de buurt
Mountainbiken in de buurt
Natuurwandelingen in de buurt
Paardrijden in de buurt
Raften in de buurt
Schaatsmogelijkheid in de buurt
Sleeën in de buurt
Sneeuwscooteren in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Vogelspotten in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Watertuben in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Brandblusser
Veiligheidsslot
Algemeen
Unitgrootte: 80 vierkante meter
Vergelijkbare accommodaties
Experience comfort at The Bucking Moose (#02) The Loft, just 1 minute from Yellowstone!
West Yellowstone
Experience comfort at The Bucking Moose (#02) The Loft, just 1 minute from Yellowstone!
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasser opzetten
Gebruikte bedden aftrekken en gebruikte handdoeken verzamelen
Het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisregels
Review property boundary page in welcome book at check in. Property borders neighbors so Ask host for help accessing forest service trail.
Pets Never to be left in cabin unattended.
Dogs not allowed on furniture or beds.
Dogs cannot roam free on property.
Be aware of open area for dogs.
No fenced area. Pet sheets provided to cover couch. If dog hair is on throw blankets/bedding or furniture $100 will be added to booking.
Huisdieren
Huisdieren toegestaan
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend
Alleen honden zijn welkom
1 in totaal (maximaal 23 kg per huisdier)
Opmerking van de eigenaar: See custom rule #2
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn van harte welkom.
Opmerking van de eigenaar: Fold out queen bed and twin air mattress
Evenementen
Geen evenementen toegestaan
Roken
Roken is niet toegestaan
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusser, een EHBO-doos en een veiligheidsslot
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Er is geen lift in deze accommodatie
Over deze buurt
dit huisje bevindt zich zowel in een landelijke omgeving als aan een rivier in Gardiner. Het natuurschoon van de omgeving is bij Yellowstone National Park, noordelijke ingang en Yellowstone National Park te bewonderen. Geniet van de faciliteiten in de regio, zoals geweldige langlaufmogelijkheden en snowboardervaringen, en ga ook zeker een keer sleeën of sneeuwscooteren. Bekijk onze reisgids voor Gardiner
West Yellowstone, Montana (WYS-Yellowstone) - 154 min. rijden
Restaurants
Wonderland Cafe & Lodge
6 min. rijden
Backcountry Bistro
6 min. rijden
Yellowstone Grill
5 min. rijden
Tumbleweed Bookstore & Cafe
5 min. rijden
Rusty Rail
5 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Rustic Elegant Cabin 5 Mns to YNP ~ Open Year Round?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden (maximaal 1 in totaal) toegestaan, met een maximaal gewicht van 23 kg per huisdier.
Wat kost het om bij Rustic Elegant Cabin 5 Mns to YNP ~ Open Year Round te parkeren?
Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik inchecken bij Rustic Elegant Cabin 5 Mns to YNP ~ Open Year Round?
Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Rustic Elegant Cabin 5 Mns to YNP ~ Open Year Round uitchecken?
Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.
Waar ligt Rustic Elegant Cabin 5 Mns to YNP ~ Open Year Round?
Dit huisje ligt aan een rivier, op enkele stappen van Gallatin nationaal woud en op 10 km van Yellowstone National Park, noordelijke ingang en Yellowstone National Park. Ook Yellowstone Hot Springs en Rodeo Arena liggen binnen 10 km afstand.
Beoordelingen over Rustic Elegant Cabin 5 Mns to YNP ~ Open Year Round