Sweet and spacious mountain view home w/fireplace!
This serene location looking up at Shawangunk Mountains in Gardiner, NY. Soothing sounds of nearby Wallkill River from the deck will lull you away from your busy life into a forest world. Cozy up near the wood burning stove for those cold winter days and enjoy the large windows through out which offer great views of the mountains, birds and wildlife. You'll be happy you stayed here! The space Open floor plan with 2 bedrooms, well-appointed kitchen, living room, and bathroom with shower and washer/dryer. The master bedroom has a 1/2 private bathroom with a private deck out back with a fenced in yard. Vaulted ceiling in the kitchen and living room. Both bedrooms have queen memory form mattress with plenty blankets to snuggle to on those cool Hudson Valley nights. Wrap around deck with soothing sounds of nearby brook or take a quick hike down to the riverside. Large couch right in front of the wood burning stove. Wi-Fi, A/C, smart tv with Netflix for those nights you want to stay in.
Other things to note
::;;;; PLEASE NOTE ::;;;; We are happy to have you vacation with your pet! **Please let us know if you're bringing a pet when inquiring about your stay. I do not require an additional pet fee but if you neglect to inform of that your pet will be visiting there will be an additional charge of $65. Guest access The entire house and grounds are available to guests.
Accommodatie-voorzieningen
Wintersport
Langlaufloipe in de buurt
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Keukenpapier
Koelkast
Koffiemolen
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Magnetron
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1,5 privébadkamers
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Eettafel
Houtkachel
Woonkamer
Entertainment
Netflix
Smart-tv
Streamingdiensten
Buiten
Gazon
Patio
Tuinmeubels
Vuurplaats
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Bureaustoel
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Tot 23 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
In de bergen
Dingen om te doen
Bergbeklimmen in de buurt
Mountainbiken in de buurt
Natuurwandelingen in de buurt
Paardrijden in de buurt
Rondleidingen bij wijnmakerijen in de buurt
Rotsklimmen in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Vogelspotten in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegestaan
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend
Alleen honden zijn welkom
1 in totaal (maximaal 23 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn van harte welkom.
Evenementen
Geen evenementen toegestaan
Roken
Roken is niet toegestaan
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
Huren op lange termijn is mogelijk.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusser, een EHBO-doos en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis is in de bergen in Gardiner te vinden. Bij Minnewaska State Park en Mohonk Preserve Visitor Center geniet je van het natuurschoon van de omgeving, terwijl DM Weil Gallery en Samuel Dorsky Museum of Art hier twee van de culturele hoogtepunten zijn. Als je tijdens je bezoek wel zin hebt in een evenement of wedstrijd, kun je bij Loren Campbell Memorial Field terecht. Of overweeg anders een avondje uit bij Town of Newburgh Little League. In de omgeving kun je wateractiviteiten doen, zoals vissen. Je kunt ook van de buitenlucht genieten bij activiteiten als rotsklimmen, wandel- en fietsroutes afleggen of mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Gardiner
Newburgh, New York (SWF-Internationale luchthaven Stewart) - 27 min. rijden
Restaurants
Popeyes
16 min. rijden
Felicia's Little Diner
11 min. rijden
Stewart's Shops
8 min. rijden
Stewart's Shops
13 min. rijden
Stewart's Shops
10 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Sweet and spacious mountain view home w/fireplace!?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden (maximaal 1 in totaal) toegestaan, met een maximaal gewicht van 23 kg per huisdier.
Wat kost het om bij Sweet and spacious mountain view home w/fireplace! te parkeren?
Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik inchecken bij Sweet and spacious mountain view home w/fireplace!?
Je kunt vanaf 15.00 uur inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Sweet and spacious mountain view home w/fireplace! uitchecken?
Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Waar ligt Sweet and spacious mountain view home w/fireplace!?
Dit vakantiehuis ligt in de bergen, binnen 10 km afstand van Tuthilltown Spirits, Angry Orchard en DM Weil Gallery. Ook Whitecliff Vineyard en Jenkinstown Day Spa liggen binnen 15 km afstand.
Beoordelingen over Sweet and spacious mountain view home w/fireplace!