Grand Sunset Gili Air

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,8 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Op privéstrand
  • Zwembad
  • Parkeren inbegrepen
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Bar

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Deluxe kamer, 1 queensize bed

  • Uitzicht op de tuin
  • 24 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Deluxe kamer, 2 eenpersoonsbedden

  • Uitzicht op de tuin
  • 24 m²
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Grand Sunset Gili Air ligt aan een privéstrand in Gili Air. Haven van Bangsal en Ligplaatsen op Gili Air zijn voor actievelingen een bezoekje waard, terwijl wie zin heeft in een middagje winkelen bij Autore Pearl Farm and Showroom en Art Market Senggigi aan het juiste adres is. NEST Beeldhouwwerk en Gili Eco Trust zijn ook zeker het bezoeken waard. Snorkelen, surfen/bodyboarden en rondvaarten zijn geweldige manieren om van het water te genieten. Je kunt ook kiezen voor een avontuurlijke activiteit in de buurt, zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Gili Air
Kaart
West Beach Street, Dusun, Kec. Pemenang, Gili Air, Gili Air, 83352

In de buurt

  • Zone Spa
    18 min. lopen - 1.6 km
  • Ligplaatsen op Gili Air
    18 min. lopen - 1.6 km
  • Haven van Bangsal
    59 min. rijden - 5.8 km

Restaurants

  • kopi susu
    17 min. lopen
  • Ra Healing Cafe
    9 min. lopen
  • Puglia Mia Pizzeria
    15 min. lopen
  • Eazy Gili Waroeng
    16 min. lopen
  • Maison Bliss N17

Over deze accommodatie

Grand Sunset Gili Air

  • Hotel vlak bij de oceaan
  • Profiteer bij Grand Sunset Gili Air van faciliteiten zoals een strandbar, een tuin en wasvoorzieningen. Doordat dit hotel een privéstrand, ligstoelen aan het strand en de mogelijkheid om te duiken biedt, leent deze accommodatie zich uitstekend voor een strandvakantie. Gasten kunnen gebruikmaken van voorzieningen zoals een bar en een restaurant en verbinding maken met gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes.
  • Daarnaast biedt dit hotel de volgende voordelen:
    • Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Een snelle uitcheckservice, een snelle incheckservice en oppasservices (toeslag)
    • Een rookvrije accommodatie, meertalig personeel en strandlakens
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers van Grand Sunset Gili Air zijn voorzien van leuke extraatjes zoals gemeubileerde terrassen en airconditioning en beschikken daarnaast over faciliteiten zoals kluisjes en gratis mineraalwater.
  • Aanvullende gemakken in alle kamers zijn onder andere:
    • Kinderopvang en gratis baby-/kinderbedjes
    • Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
    • Dagelijkse schoonmaakservice en bureaus

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Een bar/lounge
  • Een restaurant
  • Een strandbar

Dingen om te doen

  • Buitenzwembad
  • Scubaduiken

Gezinsvriendelijk

  • Babybed in de kamer
  • Buitenzwembad
  • Kinderopvang op de kamer
  • Wasserij

Voorzieningen

  • Bagageopslag
  • Receptie met beperkte openingstijden
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Hulp met excursies en tickets
  • Meertalig personeel
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Buiten

  • Aan een privéstrand
  • Aan het water
  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Parasols bij het zwembad
  • Strandlakens
  • Strandstoelen
  • Tuin

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)

Meer

  • 1 etage
  • 4 gebouwen
  • Gebouwd in 2014
  • Roken is niet toegestaan

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Gratis babybed

Badkamer

  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger (op verzoek)
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Tv

Eten en drinken

  • Beperkte roomservice
  • Gratis mineraalwater

Meer

  • Airconditioning
  • Bureau
  • Kluis

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 14.00 uur; inchecken is mogelijk tot: 17.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice beschikbaar
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice beschikbaar

Speciale incheckinstructies

Je wordt per boot en shuttlebus naar de accommodatie gebracht. Neem hiervoor minstens 72 uur voor de reis contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks tussen 08.00 uur en 17.00 uur geopend.
Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig bij de receptie.
Neem minstens 48 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 17.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn geen extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • De accommodatie berekent een toeslag op betalingen met een creditcard

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
Geluiddichte kamers kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie
Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.

Veelgestelde vragen

Is Grand Sunset Gili Air voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Grand Sunset Gili Air?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Grand Sunset Gili Air te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Grand Sunset Gili Air?

Je kunt inchecken vanaf: 14.00 uur; je kunt inchecken tot: 17.00 uur. Op beperkte tijden kun je laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Grand Sunset Gili Air uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Grand Sunset Gili Air?

Dit hotel in Gili Air ligt aan het strand, binnen 2 km afstand van Zone Spa en Ligplaatsen op Gili Air. Ook Haven van Bangsal en Sira Strand liggen binnen 10 km afstand.