Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Beautifull Front Beach Apartment Juan Dolio, SPM

Fotogalerie voor Beautifull Front Beach Apartment Juan Dolio, SPM

Uitzicht op het zwembad met een grote kokosnoot, een palmboom en een helderblauwe lucht.
Een compacte leefruimte met een kitchenette, een eethoek met drie rieten stoelen, een bank en een plafondventilator.
Een hotelkamer met twee bedden, een plafondventilator en kunstwerken aan de wanden.
Een balkon met uitzicht op de oceaan en palmbomen.
Een meerhoog gebouw met een bord waarop staat

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

1 slaapkamer2 badkamersMax. aantal: 480 m²

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee
  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Beautifull Front Beach Apartment Juan Dolio, SPM

  • Appartement in Juan Dolio - El Pueblo
  • Beautifull Front Beach Apartment Juan Dolio, SPM biedt faciliteiten zoals een speeltuin en wasvoorzieningen aan. Blijf verbonden met wifi op de kamer.
  • Daarnaast profiteer je van het volgende:
    • Een zwembad
    • Een rookvrije accommodatie, spelletjes en barbecues
    • Een lift
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers van Beautifull Front Beach Apartment Juan Dolio, SPM zijn voorzien van leuke extraatjes zoals airconditioning en beschikken over faciliteiten zoals eettafels en internet.
  • Aanvullende gemakken in alle kamers zijn o.a.:
    • 2 badkamers met douches en haardrogers
    • Smart-televisies met kabelzenders
    • Balkons, buitenverlichting en keukens

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Aan het strand

Zwembad/spa

  • Gemeenschappelijk zwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Blender
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kruiden
  • Magnetron
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Smart-tv met kabel-/satellietzenders
  • Spellen

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine/droger
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de oceaan
  • Dicht bij een spa
  • In een dorp

Dingen om te doen

  • Golfbaan in de buurt
  • Natuurwandelingen in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser
  • Veiligheidsslot

Algemeen

  • Accommodatie bevindt zich in een resort
  • Unitgrootte: 80 vierkante meter

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 16.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
Huren op lange termijn is mogelijk.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusser en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Over deze buurt

dit appartement ligt in de wijk Juan Dolio - El Pueblo in Guayacanes. De accommodatie is gelegen vlak bij een waterpark en aan het strand. Heb je zin in een activiteit, neem dan een kijkje bij Golfbaan Los Marlins en Guavaberry Golf- en Country Club. Voor attracties in de omgeving kun je bij Los Delfines Water Park en Santo Domingo Nautical Club terecht. Farmarax en Jardín Doolhof zijn ook zeker het bezoeken waard. Ben je een echte waterrat? In de buurt van dit verblijf kun je volop genieten van activiteiten als vissen en zwemmen. Bekijk onze reisgids voor Juan Dolio
Meer appartementen in Juan Dolio
Kaart
Playa Juan Dolio, San Pedro de Macoris

In de buurt

  • Een strand met palmbomen, rieten parasols en strandstoelen.
    Boca Chica Beach
    24 min. rijden - 27.4 km
  • Een strand met helder turquoise water, palmbomen en een steiger.
    Haven van La Romana
    56 min. rijden - 77.5 km
  • Golfbaan Los Marlins
    3 min. rijden - 2.7 km
  • Playa Guayacanes
    4 min. rijden - 4.6 km
  • Salón de Asambleas de los Testigos de Jehová
    46 min. rijden - 57.0 km

Lokaal vervoer

  • Santo Domingo (SDQ-Internationale luchthaven Las Americas) - 32 min. rijden

Restaurants

  • Lolita
    14 min. lopen
  • el fogon costa caribe hotel
    4 min. lopen
  • Ola Lola Beach Bar
    14 min. lopen
  • Oregano @ Emotions by Hodelpa
    14 min. lopen
  • Martin Fiero Bar - Restaurant
    2 min. rijden

Veelgestelde vragen

Is Beautifull Front Beach Apartment Juan Dolio, SPM voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Beautifull Front Beach Apartment Juan Dolio, SPM?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Beautifull Front Beach Apartment Juan Dolio, SPM te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Beautifull Front Beach Apartment Juan Dolio, SPM?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Beautifull Front Beach Apartment Juan Dolio, SPM uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Beautifull Front Beach Apartment Juan Dolio, SPM?

Dit appartement in Juan Dolio - El Pueblo ligt aan het strand, binnen 5 km afstand van Golfbaan Los Marlins, Marbella Beach en Playa Guayacanes. Ook Caribe Beach en Guavaberry Golf- en Country Club liggen binnen 15 km afstand.

Beoordelingen over Beautifull Front Beach Apartment Juan Dolio, SPM

Beoordelingen

9,6

Uitzonderlijk