Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Stilvolles Appartment in Hagen

Fotogalerie voor Stilvolles Appartment in Hagen

Een kamer in gedempt licht met een bed, een bureau, een stoel, een televisie en planken met spullen.
Een moderne keuken met witte kastjes, een ingebouwde vaatwasser, een kookplaat en een spoelbak.
Een moderne slaapkamer met een groen bed, een aan de muur bevestigde televisie, een groene fauteuil, een kleine tafel met een kaars, en een houten vloer met een geblokt visgraatpatroon.
Een slaapkamer met een bed, een bureau, een stoel, een dressoir, een plank met planten en een schilderij aan de muur.
Een moderne badkamer met een douche met glazen wand, een wit toilet en een wit wastafelmeubel met spiegel.

Beoordelingen

5,0 op 10 –

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 2

Populaire voorzieningen

  • Keuken
De huidige prijs is € 89
inclusief belastingen en toeslagen
6 sep - 7 sep

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Stilvolles Appartment in Hagen

  • Appartement in Altenhagen
  • Stilvolles Appartment in Hagen is van alle gemakken voorzien. Gasten kunnen verbinding maken met wifi op de kamer.
  • Daarnaast biedt dit appartement de volgende voordelen:
  • Een rookvrije accommodatie en spelletjes
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers van Stilvolles Appartment in Hagen zijn uitgerust met faciliteiten zoals internet.
  • Extra gemakken in alle kamers zijn onder andere:
    • Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
    • Keukens, koelkasten en vaatwassers

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Flatscreen-tv
  • Spellen

Werkplekken

  • Bureau

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 12:00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie HRB109455

Over deze buurt

dit appartement ligt in de wijk Altenhagen in Hagen. Bij Natuurpark Rothaargebergte en Stadtgarten geniet je van het natuurschoon van de omgeving, terwijl Westfalenhallen en Theater Hagen hier twee van de culturele hoogtepunten zijn. Zoo Dortmund en Kindermuseum Adlerturm zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Hagen
Meer appartementen in Hagen
Kaart
Hagen, NRW

In de buurt

  • Theater Hagen
    16 min. lopen - 1.4 km
  • Osthaus Museum Hagen
    4 min. rijden - 2.0 km
  • Stadtgarten
    4 min. rijden - 2.3 km
  • Elbershallen
    5 min. rijden - 2.6 km
  • FernUniversität in Hagen
    6 min. rijden - 3.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Hagen-Wehringhausen - 4 min. rijden
  • Hagen (ZEY-Station Hagen) - 10 min. lopen
  • Dortmund (DTM) - 32 min. rijden

Restaurants

  • Pizzeria Capri
    4 min. rijden
  • McDonald's
    5 min. rijden
  • Pott Blümchen
    4 min. rijden
  • Westfalen Tankstelle
    19 min. lopen
  • Grillhaus
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Stilvolles Appartment in Hagen?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Hoeveel kost een verblijf bij Stilvolles Appartment in Hagen?

Vandaag, 24 aug. 2026, kost een verblijf bij Stilvolles Appartment in Hagen van één nacht voor twee volwassenen op 6 sep. 2026 min. € 89, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Stilvolles Appartment in Hagen?

Je kunt vanaf 15.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Stilvolles Appartment in Hagen uitchecken?

Je dient uiterlijk om 12:00 uur uit te checken.

Waar ligt Stilvolles Appartment in Hagen?

Dit appartement ligt in Altenhagen, binnen 2 km afstand van Theater Hagen, Voetgangersgebied Hagen en Stadtgarten. Ook Osthaus Museum Hagen en FernUniversität in Hagen liggen binnen 3 km afstand. Station Hagen-Wehringhausen ligt op 27 minuten lopen en naar Hagen (ZEY-Station Hagen) is het 10 minuten lopen.

Beoordelingen over Stilvolles Appartment in Hagen