Harrington Welcome Inn

Accommodatieklasse: 2.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,6 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Ontbijt inbegrepen
  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Wasvoorzieningen
  • Schoonmaakservice
  • 24/7 receptie
De huidige prijs is € 68
inclusief belastingen en toeslagen
25 aug - 26 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Eenvoudige eenpersoonskamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Eenvoudige eenpersoonskamer

7,6 van 10
Goed
(19 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Eenvoudige tweepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Eenvoudige eenpersoonskamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Je vindt Harrington Welcome Inn in Harrington. Voor wat culturele hoogtepunten maak je een uitstap naar John Dickinson Plantation en Old State House en een aantal bezienswaardigheden die je in de omgeving kunt ontdekken zijn onder andere Governor Ross Mansion and Plantation en Cherbourg Round Barn. Wil je tijdens je bezoek graag van een evenement of wedstrijd genieten? Bekijk wat Dover International Speedway of Sports at the Beach op het programma heeft staan. Bekijk onze reisgids voor Harrington
Kaart
17010 S Dupont Hwy, Harrington, DE, 19952

In de buurt

  • Een vuurtoren en een rode toren op een rotsachtige kustlijn met rustig water.
    Lewes Beach
    45 min. rijden - 60.0 km
  • Silhouet van een vuurtoren bij zonsondergang, met zonnestralen die door de wolken breken, en een persoon die in een kajak peddelt op de voorgrond.
    Rehoboth Beach Boardwalk
    51 min. rijden - 66.2 km
  • Delaware State Fairgrounds
    2 min. rijden - 2.1 km
  • Harrington Raceway and Casino
    3 min. rijden - 2.4 km
  • DE Turf Sports Complex
    20 min. rijden - 19.0 km

Lokaal vervoer

  • Georgetown, Delaware (GED-Sussex County) - 38 min. rijden

Restaurants

  • Royal Farms
    4 min. lopen
  • Royal Farms
    8 min. rijden
  • Dunkin'
    5 min. lopen
  • American Legion
    9 min. lopen
  • Taco Bell
    9 min. lopen

Over deze accommodatie

Harrington Welcome Inn

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Harrington Welcome Inn biedt faciliteiten zoals een gratis continentaal ontbijt en wasvoorzieningen aan. Blijf verbonden met gratis wifi op de kamer.
  • Bovendien profiteer je van voordelen zoals:
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Een 24-uurs receptie en een rookvrije accommodatie
    • Uit gastenbeoordelingen blijkt dat gasten zeer lovend zijn over het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers van Harrington Welcome Inn zijn uitgerust met faciliteiten zoals gratis wifi.

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Wifisnelheid op de kamer: 25+ Mbps
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.00 uur

Gezinsvriendelijk

  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Meer

  • Roken is niet toegestaan

Kamervoorzieningen

Badkamer

  • Privébadkamer

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 15.00 uur; inchecken is mogelijk tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Borgsom: USD 50.00 per accommodatie, per verblijf

We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Harrington Welcome Inn?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Hoeveel kost een verblijf bij Harrington Welcome Inn?

Vandaag, 24 aug. 2026, kost een verblijf bij Harrington Welcome Inn van één nacht voor twee volwassenen op 25 aug. 2026 min. € 68, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij Harrington Welcome Inn te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Harrington Welcome Inn?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Harrington Welcome Inn uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Harrington Welcome Inn?

Dit hotel in Harrington ligt op 2,1 km van Harrington Raceway and Casino en op 2,3 km van Delaware State Fairgrounds. Ook Killens Pond State Park en Abbott's Mill Nature Center liggen binnen 15 km afstand.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.