Palace Inn Gulfgate

Accommodatieklasse: 2.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Schoonmaakservice
  • 24/7 receptie
De huidige prijs is € 80
inclusief belastingen en toeslagen
7 sep - 8 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Standaard kamer, 1 kingsize bed, niet-roken

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(6 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 2 tweepersoonsbedden, niet-roken

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 1 kingsize bed, roken

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 2 tweepersoonsbedden, roken

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Palace Inn Gulfgate ligt in de wijk Greater East End in Houston. NRG Park is een bekende bezienswaardigheid die je kunt bezoeken en ook Dierentuin van Houston en Downtown Aquarium zijn populaire trekpleisters in de omgeving. Zin om van een evenement of wedstrijd te genieten? Kijk dan eens wat er bij Toyota Center of Daikin Park op het programma staat. Bekijk onze reisgids voor Houston
Meer motels in Houston
Kaart
6658 Gulf Fwy, Houston, TX, 77087

In de buurt

  • Het George R. Brown Convention Center, herkenbaar aan de opvallende rode en glazen gevel, een buiten zitgedeelte en het omliggende stadslandschap.
    George R. Brown Convention Center
    7 min. rijden - 10.8 km
  • Een honkbalstadion met een stadsachtergrond.
    Daikin Park
    8 min. rijden - 11.9 km
  • Een bronzen standbeeld van een basketbalspeler met rugnummer 34, omringd door palmbomen en moderne gebouwen op de achtergrond.
    Toyota Center
    8 min. rijden - 11.1 km
  • Gulfgate Shopping Center
    10 min. lopen - 0.9 km
  • The End
    5 min. rijden - 1.9 km

Lokaal vervoer

  • Metrostation Palm Center Transit Center - 5 min. rijden
  • Station Kinder - 12 min. rijden
  • Luchthaven Houston William Hobby (HOU) - 19 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    17 min. lopen
  • McDonald's
    13 min. lopen
  • Church's Chicken
    5 min. rijden
  • Olive Garden
    2 min. rijden
  • Jack in the Box
    4 min. rijden

Over deze accommodatie

Palace Inn Gulfgate

  • Motel in de buurt van Universiteit van Houston
  • Met een ligging in de buurt van George R. Brown Convention Center hoef je je bij Palace Inn Gulfgate geen seconde te vervelen. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi op de kamer.
  • Daarnaast profiteer je van het volgende:
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Een 24-uurs receptie en koffie/thee in de lobby
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers van Palace Inn Gulfgate zijn voorzien van gemakken zoals airconditioning en beschikken over faciliteiten zoals gratis wifi.
  • Aanvullende voorzieningen zijn o.a.:
    • Douches en gratis toiletartikelen
    • Flatscreentelevisies met premium tv-zenders
    • Magnetrons (op verzoek), dagelijkse schoonmaakservice en bureaus

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar

Eten en drinken

  • Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes

Gezinsvriendelijk

  • Koelkast op verzoek
  • Magnetron op verzoek

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen

Meer

  • Aparte rookruimtes

Kamervoorzieningen

Badkamer

  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Flatscreen-tv met premium satellietzenders

Eten en drinken

  • Koelkast op verzoek
  • Magnetron op verzoek

Meer

  • Airconditioning
  • Bureau
  • Strijkijzer/strijkplank

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Palace Inn Gulfgate?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Hoeveel kost een verblijf bij Palace Inn Gulfgate?

Vandaag, 25 aug. 2026, kost een verblijf bij Palace Inn Gulfgate van één nacht voor twee volwassenen op 7 sep. 2026 min. € 80, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij Palace Inn Gulfgate te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Palace Inn Gulfgate?

Je kunt vanaf 15.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Palace Inn Gulfgate uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Palace Inn Gulfgate?

Dit motel ligt in Greater East End, op 0,6 km van Gulfgate Shopping Center en op 4,4 km van Universiteit van Houston. Ook George R. Brown Convention Center en Toyota Center liggen binnen 10 km afstand.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.